О создании рабочей группы для выработки предложений по вопросам исполнения обязательств компанией "Petrokaz Ltd"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 апреля 2002 года N 33-р
1. В целях выработки предложений для решения вопроса по исполнению
обязательств компанией "Petrokaz Ltd" в соответствии с договором
купли-продажи N 1/1 от 28 февраля 2000 года, заключенным конкурсным
управляющим открытого акционерного общества "Шымкентшина" с компанией
"Petrokaz Ltd", создать рабочую группу в следующем составе:
Нефедов               - вице-Министр энергетики и минеральных
Петр Петрович           ресурсов Республики Казахстан,
руководитель
Смагулов              - заместитель председателя Комитета по
Болат Советович         работе с несостоятельными должниками
Министерства государственных доходов
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Абубакиров            - начальник Департамента индустрии,
Пернебай                энергетики и коммунальной собственности
акимата Южно-Казахстанской области
Касымова              - начальник Управления химической
Асия Салгараевна        промышленности Министерства энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Какимова              - начальник межотраслевого отдела
Сауле Турсуновна        Департамента межотраслевой координации
Министерства экономики и торговли
Республики Казахстан
Карымбаев             - начальник отдела химической
Бахтыгерей              промышленности Департамента тяжелой
Мутигуллович            промышленности Министерства энергетики и
минеральных ресурсов Республики Казахстан
Жакенов               - главный специалист Управления защиты
Аскар Серикжанович      имущественных прав государства
Министерства юстиции Республики Казахстан
Баймаронова           - главный специалист отдела мониторинга
Айнур Олжабаевна        Комитета государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
2. Рабочей группе в месячный срок представить в Правительство Республики Казахстан предложения по решению вопроса исполнения обязательств по договору купли-продажи имущественного комплекса открытого акционерного общества "Шымкентшина" компанией "Petrokaz Ltd" и по ускорению запуска производственных мощностей синтетических моющих средств в городе Шымкенте.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)

"Petrokaz Ltd" компаниясының міндеттемелерді орындау мәселелері жөніндегі ұсыныстарды пысықтау үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 30 сәуір N 33-ө
1. "Шымкентшина" ашық акционерлік қоғамы конкурстық басқарушысының
"Petrokaz Ltd" компаниясымен жасасқан 2000 жылғы 28 ақпандағы N 1/1 сатып
алу-сату шартына сәйкес "Petrokaz Ltd" компаниясының міндеттемелерді
орындау жөніндегі мәселені шешу үшін ұсыныстарды пысықтау мақсатында
мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Нефедов                   - Қазақстан Республикасының Энергетика
Петр Петрович               және минералдық ресурстар вице-министрі,
жетекші
Смағұлов                  - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
Болат Советұлы              кіріс министрлігінің Дәрменсіз
борышкерлермен жұмыс жөніндегі
комитеті төрағасының орынбасары,
жетекшінің орынбасары
Әбубәкіров                - Оңтүстік Қазақстан облысының әкімияты
Пернебай                    Индустрия, энергетика және коммуналдық
меншік департаментінің бастығы
Қасымова                  - Қазақстан Республикасының Энергетика
Әсия Салғарақызы            және минералдық ресурстар министрлігі
Химия өнеркәсібі басқармасының бастығы
Кәкімова                  - Қазақстан Республикасы Экономика және
Сәуле Тұрсынқызы            сауда министрлігінің Салааралық үйлестіру
департаменті салааралық бөлімінің бастығы
Қарымбаев                 - Қазақстан Республикасы Энергетика
Бақтыгерей                  және минералдық ресурстар министрлігінің
Мұтиғоллаұлы                Ауыр өнеркәсіп департаменті химия
өнеркәсібі бөлімінің бастығы
Жәкенов                   - Қазақстан Республикасының Әділет
Асқар Серікжанұлы           министрлігі Мемлекеттің мүліктік құқығын
қорғау басқармасының бас маманы
Баймаронова               - Қазақстан Республикасы Қаржы
Айнұр Олжабайқызы           министрлігінің Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитеті мониторинг
бөлімінің бас маманы.
2. Жұмыс тобы бір ай мерзімде "Шымкентшина" ашық акционерлік
қоғамының мүліктік кешенін сатып алу-сату шарты бойынша "Petrokaz Ltd"
компаниясының міндеттемелерді орындау мәселесін шешу жөнінде және Шымкент
қаласындағы жасанды жуу құралдарының өндірістік қуаттарын іске қосуды
жеделдету жөнінде Қазақстан Республикасының Үкіметіне ұсыныстар берсін.
Премьер-Министр
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.