О создании рабочей группы по выработке предложений по законопроекту "О гражданской службе"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 мая 2002 года N 41-р. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 25 ноября 2003 г. N 1176
1. В целях выработки предложений по законопроекту "О гражданской службе" создать рабочую группу в следующем составе:
Ашитов Батыржан Заирканович    - вице-Министр труда и социальной
защиты населения Республики
Казахстан, руководитель;
Члены рабочей группы:
Адилова Лязиза Газисжановна    - начальник отдела Департамента
правового обеспечения
государственной службы Агентства
Республики Казахстан по делам
государственной службы
(по согласованию);
Батталов Болат Меруенгалиевич  - заместитель начальника управления
Департамента кадровой и
воспитательной работы Министерства
внутренних дел Республики
Казахстан;
Беспалинов Тлеугазы            - заместитель начальника управления
Айтказинович                     Департамента региональной,
социальной политики и программ
Министерства экономики и торговли
Республики Казахстан;
Болатбаева Сауле Торехановна   - начальник управления Финансового
департамента Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан;
Боярина Людмила Васильевна     - начальник управления правовой и
экономической деятельности
Министерства культуры, информации
и общественного согласия
Республики Казахстан;
Егинбаева Альфира Нукеновна    - начальник отдела правовой
экспертизы Министерства труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан;
Ибраева Эльвира Балтабековна   - главный специалист Департамента
законодательства Министерства
юстиции Республики Казахстан;
Кожевников Валерий             - директор Департамента социально-
Владимирович                     экономической защиты и трудовой
инспекции Федерации профсоюзов
Республики Казахстан
(по согласованию);
Кузембаев Марат Мендыханович   - начальник управления
Административного департамента
Министерства образования и науки
Республики Казахстан;
Курмангалиев Асет Кабиевич     - начальник отдела юридического
управления Аппарата Министра
обороны Республики Казахстан;
Курмангалиева Аида Даденовна   - заместитель директора Департамента
финансирования государственных
органов Министерства финансов
Республики Казахстан;
Машинец Татьяна Валерьевна     - директор международного отдела
Конфедерации свободных профсоюзов
Казахстана (по согласованию);
Хамзин Рустем Назымбекович     - директор Департамента социальной
политики Министерства труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан;
Шаукенов Темирлан Шаукенович   - начальник юридического управления
Министерства труда и социальной
защиты населения Республики
Казахстан.

"Азаматтық қызмет туралы" заң жобасы бойынша ұсыныстар әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 6 мамыр N 41-ө. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.11.25. N 1176 қаулысымен.
1. "Азаматтық қызмет туралы" заң жобасы бойынша ұсыныстар әзірлеу мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Әшітов                         - Қазақстан Республикасының Еңбек
Батыржан Зайырқанұлы             және халықты әлеуметтік қорғау
вице-министрі, жетекші;
Жұмыс тобының мүшелері:
Әділова                        - Қазақстан Республикасының
Ләзиза Ғазизжанқызы              Мемлекеттік қызмет істері
жөніндегі агенттігі Мемлекеттік
қызметті құқықтық қамтамасыз ету
департаментінің бөлім бастығы
(келісім бойынша);
Батталов                       - Қазақстан Республикасының Ішкі
Болат Меруенғалиұлы              істер министрлігі Кадр және тәрбие
жұмысы департаментінің басқарма
бастығының орынбасары;
Беспалинов                     - Қазақстан Республикасының Экономика
Тілеуғазы Айтқазыұлы             және сауда министрлігі Аймақтық,
әлеуметтік саясат және
бағдарламалар департаментінің
басқарма бастығының орынбасары;
Болатбаева                     - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Сәуле Төреханқызы                сақтау министрлігі Қаржы
департаментінің басқарма бастығы;
Боярина                        - Қазақстан Республикасының Мәдениет,
Людмила Васильевна               ақпарат және қоғамдық келісім
министрлігі құқықтық және
экономикалық қызмет басқармасының
бастығы;
Егінбаева                      - Қазақстан Республикасының Еңбек Әлфира Нүкенқызы                 және халықты әлеуметтік қорғау
министрлігі құқықтық сараптама
бөлімінің бастығы;
Ыбыраева                       - Қазақстан Республикасының Әділет
Эльвира Балтабекқызы             министрлігі Заңнама департаментінің
бас маманы;
Кожевников                     - Қазақстан Республикасының
Валерий Владимирович             Кәсіподақтар федерациясы
Әлеуметтік-экономикалық
қорғау және еңбек инспекциясы
департаментінің директоры
(келісім бойынша);
Күзембаев                      - Қазақстан Республикасының Білім
Марат Меңдіханұлы                және ғылым министрлігі Әкімшілік
департаментінің басқарма бастығы;
Құрманғалиев                   - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Әсет Қабиұлы                     министрінің Аппараты заң
басқармасының бөлім бастығы;
Құрманғалиева                  - Қазақстан Республикасының Қаржы
Аида Дәденқызы                   министрлігі Мемлекеттік органдарды
қаржыландыру департаменті
директорының орынбасары;
Машинец                        - Қазақстан Ерікті кәсіподақтар
Татьяна Валерьевна               конфедерациясы халықаралық
бөлімінің директоры (келісім
бойынша);
Хамзин                         - Қазақстан Республикасының Еңбек
Рүстем Назымбекұлы               және халықты әлеуметтік қорғау
министрлігі Әлеуметтік саясат
департаментінің директоры;
Шәукенов                       - Қазақстан Республикасының Еңбек
Темірлан Шәукенұлы               және халықты әлеуметтік қорғау
министрлігі заң басқармасының
бастығы.

2. Рабочей группе в срок до 1 июля 2002 года выработать предложения по законопроекту "О гражданской службе".
Премьер-Министр

2. Жұмыс тобы 2002 жылғы 1 шілдеге дейінгі мерзімде "Азаматтық қызмет туралы" заң жобасы жөнінде ұсыныстар әзірлесін.
Премьер-Министр