О реализации Закона Республики Казахстан "О дипломатической службе Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 мая 2002 года N 44-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 30 декабря 2004 года N 383-р (R040383)
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 7 марта 2002 года Z020299_ "О дипломатической службе Республики Казахстан" утвердить прилагаемый План мероприятий по реализации Закона Республики Казахстан "О дипломатической службе Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 7 мая 2002 года N 44
План мероприятий
по реализации Закона Республики Казахстан
"О дипломатической службе Республики Казахстан"
___________________________________________________________________________
N  !  Наименование мероприятия     !   Ответственные    !   Срок
п/п !                               !   исполнители      ! исполнения
___________________________________________________________________________
1.  Разработать и внести проекты
постановлений Правительства
Республики Казахстан:
1) о проекте Указа Президента     Министерство        до 1 июля
Республики Казахстан              иностранных дел     2002 года
"Об утверждении Перечня
дипломатических и
административно-технических
должностей"
2) о проекте Указа Президента          -//-           до 1 августа
Республики Казахстан                                  2002 года
"Об утверждении Правил
присвоения дипломатических
рангов"
3) о проекте Указа Президента          -//-               -//-
Республики Казахстан
"О внесении изменений и
дополнений в Указ Президента
Республики Казахстан от
27 сентября 1999 года N 217  U990217_
"Об утверждении Консульского
устава Республики Казахстан"
4) об утверждении ведомственных    Министерство        до 1 июля
наград Министерства иностранных    иностранных дел     2002 года
дел Республики Казахстан
5) об утверждении нормативов       Министерство        до 1 сентября
обеспечения персонала              иностранных дел     2002 года
дипломатической службы             Министерство
жильем за границей                 финансов
6) об утверждении Правил           Министерство           -//-
возмещения ущерба, нанесенного     иностранных дел
сотруднику или работнику           Министерство
дипломатической службы или         финансов
членам его семьи во время          Министерство труда
пребывания за границей при         и социальной защиты
исполнении им своих служебных      населения
обязанностей либо деятельности,
связанной с ними

"Қазақстан Республикасының дипломатиялық қызметі туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 7 мамыр N 44-ө. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2004.12.30. N 383 өкімімен.
"Қазақстан Республикасының дипломатиялық қызметі туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 7 наурыздағы  Z020299_   Заңын іске асыру мақсатында қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының дипломатиялық қызметі туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары бекітілсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2002 жылғы 7 мамырдағы
N 44 өкімімен
бекітілген
"Қазақстан Республикасының дипломатиялық қызметі туралы"
Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары
____________________________________________________________________
р/б!      Іс-шараның атауы           !  Жауапты   ! ОрындауN !                                            !орындаушылар! мерзімі  |
____________________________________________________________________
1.  Қазақстан Республикасы Үкіметінің мынадай
қаулыларының жобаларын әзірлеу және енгізу:
1) Қазақстан Республикасы Президентінің      Сыртқы істер  2002
"Дипломатиялық және әкімшілік-техникалық   министрлігі   жылдың
лауазымдардың тізбесін бекіту туралы"                  1 маусымы-
Жарлығының жобасы туралы                                на дейін
2) Қазақстан Республикасы Президентінің      -//-        2002
"Дипломатиялық дәрежелер беру ережесін                  жылдың
бекіту туралы" Жарлығының жобасы туралы                   1
тамызына
дейін
3) "Қазақстан Республикасы Президентінің      -//-        -//-
"Қазақстан Республикасының Консулдық
жарғысын бекіту туралы" 1999 жылғы
27 қыркүйектегі N 217 Жарлығына өзгеріс.
тер мен толықтырулар енгізу туралы"
Қазақстан Республикасының Президенті
Жарлығының жобасы туралы
4) Қазақстан Республикасы Сыртқы істер        -//-        2002
министрлігінің ведомстволық награда.                  жылдың
ларын бекіту туралы                                 1 шілдесі-
не дейін
5) дипломатиялық қызмет персоналын шет     Сыртқы істер  2002
елде тұрғын үймен қамтамасыз етудің     министрлігі   жылдың
нормативтерін бекіту туралы              Қаржы     1 қыркүй.
министрлігі   егіне
дейін
6) Дипломатиялық қызметтің қызметкеріне    Сыртқы істер //-
немесе жұмыскеріне не оның отбасы мүше.  министрлігі
леріне шет елде болу уақытында өзінің     Қаржы
қызметтік міндеттерін не солармен        министрлігі
байланысты қызметті атқару кезінде       Еңбек және
келтірілген залалды өтеу ережесін        халықты әлеу.
бекіту туралы                            меттік қорғау
министрлігі

7) об условиях труда персонала     Министерство        до 1 августа
дипломатической службы за          иностранных дел     2002 года
рубежом                            Министерство труда
и социальной
защиты населения
8) о размерах денежных выплат      Министерство            -//-
сотрудникам дипломатической        иностранных дел
службы Республики Казахстан        Министерство финансов
9) об утверждении Положения              -//-              -//-
о представительской экипировке
сотрудников дипломатической
службы
10) об утверждении Правил          Министерство        до 1 сентября
медицинского страхования           иностранных дел     2002 года
сотрудников и работников           Министерство
дипломатической службы,            финансов
работающих в загранучреждениях,    Министерство труда
и членов их семей                  и социальной защиты
населения
2.  Разработать и утвердить:
1) перечень причин,                Министерство        до 1 июня
признаваемых уважительными         иностранных дел     2002 года
для отказа от выезда на работу     Министерство юстиции
в загранучреждения
2) Положение о резерве                   -//-          до 1 сентября
Министерства иностранных дел                           2002 года
Республики Казахстан
3) Правила и условия                     -//-          до 1 августа
прохождения испытательного                             2002 года
срока
___________________________________________________________________________

7) шет елдегі дипломатиялық қызмет персо.  Сыртқы істер  2002
налының еңбек жағдайы туралы            министрлігі   жылдың
Еңбек және  1 тамызына
халықты әлеу. дейін
меттік қорғау
министрлігі
8) Қазақстан Республикасының дипломатия.   Сыртқы істер  -//-
лық қызмет қызметкерлеріне ақшалай       министрлігі
төлемдердің мөлшері туралы               Қаржы
министрлігі
9) Дипломатиялық қызмет қызметкерлерінің   -//-          -//-
өкілдік керек-жарағы туралы ережені
бекіту туралы                                                    10) Дипломатиялық қызметтің шет елдердегі   Сыртқы істер  2002
мекемелерде жұмыс істейтін қызметкерлері министрлігі   жылдың
мен жұмыскерлерін және олардың отбасы      Қаржы      1 қыркүйе.
мүшелерін медициналық сақтандыру ережесін министрлігі гіне дейін
бекіту туралы
2.    Мыналарды әзірлеу және бекіту:
1) шет елдегі мекемеге жұмысқа барудан бас Сыртқы істер  2002
тарту үшін дәлелді деп танылатын себеп.    министрлігі   жылдың
тердің тізбесін                              Әділет    1 маусымы.
министрлігі   на дейін
2) Қазақстан Республикасы Сыртқы істер     -//-          2002
министрлігінің резерві туралы ережені                    жылдың
1 қыркүйе.
гіне дейін
3) Сынақ мерзімінен өтудің тәртібі мен    -//-          2002
шарттарын                                               жылдың
1 тамызына
дейін ____________________________________________________________________