О создании рабочей группы для разработки Бюджетного кодекса Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 мая 2002 года N 66-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 28 декабря 2002 г. N 203
1. В целях разработки Бюджетного кодекса Республики Казахстан создать рабочую группу в следующем составе:
Келимбетов Кайрат Нематович   - первый вице-Министр финансов
Республики Казахстан, руководитель
Коржова Наталья Артемовна     - вице-Министр финансов Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Члены рабочей группы:
Ажгалиева Айгуль Темиртасовна - начальник Атырауского областного
финансового управления
Аймаков Бауржан Жанабекович   - вице-Министр экономики и торговли
Республики Казахстан
Бекентаев Уран Мунайдарович   - заместитель начальника управления -
начальник бюджетного отдела
Актюбинского областного финансового
управления
Бурангалиева                  - заместитель Председателя Комитета
Марзия Муханбетрахимовна        казначейства Министерства финансов
Республики Казахстан
Веснин Виктор Николаевич      - секретарь Комитета по финансам и
бюджету Мажилиса Парламента
Республики Казахстан (по
согласованию)
Давдрикова Галина Семеновна   - заместитель начальника департамента
финансов Павлодарской области
Дунаев Арман Галиаскарович    - вице-Министр финансов Республики
Казахстан
Жамишев Болат Бидахметович    - вице-Министр финансов Республики
Казахстан
Ибраимов Рустем Куаталинович  - начальник управления Министерства
финансов Республики Казахстан
Искакова Райхан Хусайновна    - заместитель начальника
Кызылординского областного
финансового управления
Ильмуханбетова                - начальник отдела Мангистауского
Шолпан Лазаревна                областного финансового управления
Калиева Нургуль Алдашевна     - исполняющая обязанности директора
департамента Министерства финансов
Республики Казахстан
Козлова Валентина Ивановна    - заместитель начальника финансового
управления акима Жамбылской области
Котенко Наталья Леонидовна    - заведующая Экономическим отделом
Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Кощанова Жанар Тогузбаевна    - директор департамента Министерства
юстиции Республики Казахстан
Лебедева Асия Наильевна       - заместитель начальника Восточно-
Казахстанского областного
финансового управления
Лихоманова Ирина Николаевна   - заместитель начальника управления -
начальник бюджетного отдела
Алматинского областного финансового
управления
Маханов Нуржан Зарлыкович     - директор департамента Министерства
государственных доходов Республики
Казахстан
Молотовник                    - заместитель начальника
Аделаида Константиновна         Карагандинского областного
финансового управления
Нурашев Тимур Бекбулатович    - заместитель директора департамента
Министерства экономики и торговли
Республики Казахстан
Нургуатов Марат Тулегенович   - заместитель начальника Западно-
Казахстанского областного                                                                  финансового управления
Пичугина Нина Павловна        - заместитель начальника финансового
управления города Алматы
Рахметов Нурлан Кусаинович    - вице-Министр государственных
доходов Республики Казахстан
Скарбовийчук                  - заместитель директора департамента
Вера Пантелеевна                финансов Костанайской области
Султанов Бахыт Турлыханович   - директор департамента Министерства
финансов Республики Казахстан
Сутулов Федор Федорович       - Председатель Комитета финансового
контроля Министерства финансов
Республики Казахстан
Таджияков                     - заместитель Председателя
Бисенгали Шамгалиевич           Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию)
Такамбаев Муратбек Шамилович  - заместитель начальника Акмолинского
областного финансового управления
Ткаченко Тамара Федоровна     - заместитель начальника Северо-
Казахстанского областного
департамента финансов
Утебаев Мусиралы Смаилович    - Председатель комитета по экономике,
финансам и бюджету Сената Парламента
Республики Казахстан (по
согласованию)
Утегулов                      - исполняющий обязанности директора
Маулен Амангельдиевич           департамента Министерства финансов
Республики Казахстан
Федорова                      - заместитель начальника департамента
Валентина Васильевна            финансов города Астаны
Шаженова                      - заместитель директора Департамента
Дина Мэлсовна                   государственного бюджета
Министерства финансов Республики
Казахстан
Шалабаев Исмаилбек Ибраевич   - заместитель начальника департамента
финансов Южно-Казахстанской области
Шамсутдинов                   - вице-Министр юстиции Республики
Ринат Шарафутдинович            Казахстан

Қазақстан Республикасының Бюджет кодексін әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 30 мамыр N 66-ө. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.12.28. N 66 өкімімен.
1. Қазақстан Республикасының Бюджет кодексін әзірлеу мақсатында мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Келімбетов                - Қазақстан Республикасының
Қайрат Нематұлы             Қаржы бiрiншi вице-министрi,
жетекшi
Коржова                   - Қазақстан Республикасының
Наталья Артемовна           Қаржы вице-министрi,
жетекшiнiң орынбасары
Жұмыс тобының мүшелері:
Әжіғалиева                - Атырау облыстық қаржы
Айгүл Теміртасқызы          басқармасының бастығы
Аймақов                   - Қазақстан Республикасының
Бауыржан Жаңабекұлы         Экономика және сауда вице-
министрi
Бекентаев                 - Ақтөбе облыстық қаржы
Ұран Мұнайдарұлы            басқармасы бастығының
орынбасары - бюджет бөлiмiнiң
бастығы
Боранғалиева              - Қазақстан Республикасы Қаржы
Мәрзия Мұханбетрахымқызы    министрлiгiнiң Қазынашылық
комитетi төрайымының
орынбасары
Веснин                    - Қазақстан Республикасы
Виктор Николаевич           Парламентiнiң Мәжiлiсi Қаржы
және бюджет жөнiндегi комитетiнің
хатшысы (келiсiм бойынша)
Давдрикова                - Павлодар облысы Қаржы депар-
Галина Семеновна            таментi бастығының орынбасары
Дунаев                    - Қазақстан Республикасының
Арман Ғалиасқарұлы          Қаржы вице-министрi
Жәмішев                   - Қазақстан Республикасының
Болат Бидахметұлы           Қаржы вице-министрi
Ыбырайымов                - Қазақстан Республикасы Қаржы
Рүстем Қуатәліұлы           министрлiгiнiң басқарма бастығы
Ысқақова                  - Қызылорда облыстық қаржы
Райхан Құсайынқызы          басқармасы бастығының
орынбасары
Ілмұханбетова             - Маңғыстау облыстық қаржы
Шолпан Лазарқызы            басқармасының бөлiм бастығы
Қалиева                   - Қазақстан Республикасы Қаржы
Нұргүл Алдашқызы            министрлiгiнiң департамент
директорының мiндетiн атқарушы
Козлова                   - Жамбыл облысы әкiмiнiң қаржы
Валентина Ивановна          басқармасы бастығының
орынбасары
Котенко                   - Қазақстан Республикасы
Наталья Леонидовна          Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
Экономика бөлiмiнiң меңгерушiсi
Қосжанова                 - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Жанар Тоғызбайқызы          министрлiгiнiң департамент
директоры
Лебедева                  - Шығыс Қазақстан облыстық
Асия Наильевна              қаржы басқармасы бастығының
орынбасары
Лихоманова                - Алматы облыстық қаржы
Ирина Николаевна            басқармасы бастығының орынба-
сары - бюджет бөлiмiнiң бастығы
Маханов                   - Қазақстан Республикасы
Нұржан Зарлықұлы            Мемлекеттік кiрiс министрлiгінiң
департамент директоры
Молотовник                - Қарағанды облыстық қаржы
Аделаида                    басқармасы бастығының
Константиновна              орынбасары
Нұрашев                   - Қазақстан Республикасы
Тимур Бекболатұлы           Экономика және сауда
министрлiгiнiң департамент
директорының орынбасары
Нұрғуатов                 - Батыс Қазақстан облыстық
Марат Төленгенұлы           қаржы басқармасы бастығының
орынбасары
Пичугина                  - Алматы қаласының қаржы
Нина Павловна               басқармасы бастығының
орынбасары
Рахметов                  - Қазақстан Республикасының
Нұрлан Құсайынұлы           Мемлекеттік кiрiс вице-министрi
Скарбовийчук              - Қостанай облыстық Қаржы
Вера Пантелеевна            департаментi директорының
орынбасары
Сұлтанов                  - Қазақстан Республикасы
Бақыт Тұрлыханұлы           Қаржы министрлігінiң
департамент директоры
Сутулов                   - Қазақстан Республикасының
Федор Федорович             Қаржы министрлiгi Қаржы
бақылау комитетiнiң төрағасы
Тәжияқов                  - Қазақстан Республикасы
Бисенғали Шамғалиұлы        Ұлттық Банкi төрағасының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Тақамбаев                 - Ақмола облыстық қаржы
Мұратбек Шәмілұлы           басқармасы бастығының орынбасары
Ткаченко                  - Солтүстік Қазақстан облыстық
Тамара Федоровна            Қаржы департаментi бастығының
орынбасары
Өтебаев                   - Қазақстан Республикасы
Мүсірәлі Смайылұлы          Парламентiнiң Сенаты Экономика,
қаржы және бюджет жөнiндегi
комитетiнiң төрағасы (келiсiм
бойынша)
Өтеғұлов                  - Қазақстан Республикасы
Мәулен Амангелдіұлы         Қаржы министрлiгiнiң департа-
мент Директорының мiндетiн
атқарушы
Федорова                  - Астана қаласының Қаржы
Валентина Васильевна        департаментi бастығының
орынбасары
Шәженова                  - Қазақстан Республикасы Қаржы
Дина Мэлсқызы               министрлiгiнiң Мемлекеттiк бюджет
департаментi директорының
орынбасары
Шалабаев                  - Оңтүстiк Қазақстан
Ысмайылбек Ыбырайұлы        облыстық Қаржы департаментi
бастығының орынбасары
Шамсутдинов               - Қазақстан Республикасының
Ринат Шарафутдинович        Әдiлет вице-министрi

2. Рабочей группе в срок до 15 сентября 2002 года разработать и в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект Бюджетного кодекса Республики Казахстан.
3. Рабочей группе предоставить право в установленном порядке привлекать к решению возложенных на рабочую группу задач специалистов центральных и местных государственных органов по вопросам, входящим в компетенцию рабочей группы.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан Павлова А.С.
Премьер-Министр

2. Жұмыс тобы 2002 жылғы 15 қыркүйекке дейiнгi мерзiмде Қазақстан Республикасы Бюджет кодексiнiң жобасын әзiрлесiн және белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Yкiметiне енгiзсiн.
3. Жұмыс тобына белгіленген тәртiппен орталық және жергiлiктi
мемлекеттiк органдардың мамандарын жұмыс тобына жүктелген мiндеттердi шешуге жұмыс тобының құзыретiне кiретiн мәселелер бойынша тарту құқығы берiлсiн.
4. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы министрi А.С.Павловқа жүктелсiн.
Премьер-Министр