Об образовании рабочей группы по выработке предложений по вопросу о создании системы биометрической идентификации человека по изображению лица
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 июня 2002 года N 72-р
В целях выработки предложений по вопросу о возможности создания в стране системы биометрической идентификации человека по изображению лица:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Симачев             - первый вице-Министр внутренних дел
Василий Васильевич    Республики Казахстан, руководитель;
Бабракова           - заместитель начальника управления
Татьяна Михайловна    оборонного комплекса и правоохранительных
органов Департамента финансирования
государственных органов Министерства
финансов Республики Казахстан;
Валеев              - начальник управления криминальной
Шамиль Валеевич       информации Центра (Департамента)
правовой статистики и информации при
Генеральной прокуратуре Республики
Казахстан (по согласованию);
Джетигенов          - заместитель начальника
Бекмурат Алсейтович   криминалистического отдела Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
(по согласованию);
Ильин               - начальник управления Департамента
Александр Николаевич  информационных технологий
Министерства государственных
доходов Республики Казахстан;
Магжанов            - заместитель начальника Департамента
Марат Жияншинович     по надзору за законностью
предварительного следствия и дознания                               Генеральной прокуратуры Республики
Казахстан (по согласованию);
Москаленко          - старший инспектор по особо важным
Константин Валерьевич делам отдела информационного
обеспечения Информационно-
аналитического управления
Агентства финансовой полиции
Республики Казахстан;
Мухамеджанов        - заместитель начальника управления -
Жанмурат Муратович    начальник отдела экспертизы и
подготовки законопроектов по вопросам
непроизводственной сферы
Департамента законодательства
Министерства юстиции Республики
Казахстан;
Павлов              - заместитель начальника оперативно-
Владимир Марсович     криминалистического управления
Следственного департамента
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Маубеев             - заместитель начальника
Темирлан Магда-       управления оборонного комплекса
Карафович             и правоохранительных органов
Департамента планирования
расходов госаппарата, обороны,
общественного порядка и
безопасности Министерства
экономики и бюджетного
планирования Республики
Казахстан
Кипшакбаева         - начальник отдела формирования
Ботагоз               государственных информационных
Корганбековна         ресурсов Комитета по связи и
информатизации Министерства
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан  <*>
Сноска. Внесены изменения - распоряжением Премьер-Министра РК от 29 апреля 2003 г. N 76 .

Адамды бет әлпеті бойынша биометрикалық сәйкестендіру жүйесін құру туралы мәселе бойынша ұсыныстар әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2002 жылғы 11 маусымдағы N 72-ө өкімі
Елде адамды бет әлпеті бойынша биометрикалық сәйкестендіру жүйесін құру мүмкіндігі туралы мәселе бойынша ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Симачев                    - Қазақстан Республикасының
Василий Васильевич           Ішкі істер бірінші вице-министрі,
жетекші;
Бабракова                  - Қазақстан Республикасының
Татьяна Михайловна           Қаржы министрлігі Мемлекеттік
органдарды қаржыландыру
департаментінің қорғаныс кешені
және құқық қорғау органдары
басқармасы бастығының
орынбасары;
Валеев                      - Қазақстан Республикасының
Шамиль Валеевич               Бас Прокуратура жанындағы
Құқықтық статистика және
ақпарат орталығы (департаменті)
криминалдық ақпарат
басқармасының бастығы
(келісім бойынша);
Жетігенов                   - Қазақстан Республикасы
Бекмұрат Әлсейітұлы           Ұлттық қауіпсіздік комитетінің
криминалистика бөлімі
бастығының орынбасары
(келісім бойынша);
Ильин                       - Қазақстан Республикасының
Александр Николаевич          Мемлекеттік кіріс министрлігі
Ақпараттық технологиялар
департаментінің басқарма
бастығы;
Мағжанов                    - Қазақстан Республикасы
Марат Жианшаұлы               Бас Прокуратурасының Алдын
ала тергеудің және анықтаудың
заңдылығын қадағалау жөніндегі
департаменті бастығының
орынбасары (келісім бойынша);
Москаленко                  - Қазақстан Республикасы
Константин Валерьевич         Қаржы полициясы агенттігінің
Ақпараттық-талдау басқармасы
ақпараттық қамтамасыз ету
бөлімінің аса маңызды істер
жөніндегі аға инспекторы;
Мұхаметжанов                - Қазақстан Республикасының
Жанмұрат Мұратұлы             Әділет министрлігі Заңнама
департаментінің басқарма
бастығының орынбасары -
өндірістік емес сала мәселелері
бойынша заң жобаларын сараптау
және дайындау бөлімінің бастығы;
Павлов                      - Қазақстан Республикасының
Владимир Марсович             Ішкі істер министрлігі Тергеу
департаментінің жедел-
криминалистік басқармасы
бастығының орынбасары.
Мәубеев                     - Қазақстан Республикасының
Темiрлан Магда-Карафұлы       Экономика және бюджеттiк
жоспарлау министрлiгiнің
Мемлекеттiк аппарат, қорға-
ныс, қоғамдық тәртiп және
қауiпсiздiк шығыстарын
жоспарлау департаментi қорға-
ныс кешенi және құқық қорғау
органдары басқармасы
бастығының орынбасары;
Қыпшақбаева                  - Қазақстан Республикасының
Ботагөз Қорғанбекқызы          Көлiк және коммуникациялар
министрлiгі Байланыс және
ақпараттандыру жөнiндегi
комитетi мемлекеттiк ақпарат-
тық ресурстарды қалыптастыру
бөлiмiнің бастығы <*>
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ өзгерді - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 29 сәуірдегі N 76 өкімімен .

2. Рабочей группе до 15 июля 2002 года рассмотреть проект фирмы "Латон" и внести в установленном порядке на рассмотрение Правительства Республики Казахстан предложение о целесообразности создания в стране системы биометрической идентификации человека по изображению лица.
Премьер-Министр

2. Жұмыс тобы 2002 жылғы 15 шілдеге дейін "Латон" фирмасының жобасын қарасын және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына елде адамды бет әлпеті бойынша биометрикалық сәйкестендіру жүйесін құрудың орындылығы туралы ұсыныс енгізсін.
Премьер-Министр