О признании утратившими силу распоряжений Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 октября 2001 года N 80 и от 14 января 2002 года N 1
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 июля 2002 года N 95-р
Признать утратившими силу:
1) распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 октября 2001 года N 80 R010080_ "О мерах по совершенствованию жилищно-коммунальных отношений в Республике Казахстан";
2) распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 января 2002 года N 1 R020001_ "О внесении изменения в распоряжение Премьер- Министра Республики Казахстан от 8 октября 2001 года N 80".
Премьер-Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2001 жылғы 8 қазандағы N 80 және 2002 жылғы 14 қаңтардағы N 1 өкiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 5 шілде N 95-ө
Мыналардың күшi жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасында тұрғын үй-коммуналдық қатынастарды
жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң 2001 жылғы 8 қазандағы N 80
R010080_
өкiмi;
2) "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2001 жылғы 8 қазандағы
N 80 өкiмiне өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң 2002 жылғы 14 қаңтардағы N 1
R020001_
өкiмi.
Премьер-Министр
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.