О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 октября 1999 года N 151
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 августа 2002 года N 118-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 октября 1999 года N 151 R990151_ "Вопросы совершенствования нормативной правовой базы по защите прав потребителей в Республике Казахстан" следующие изменения:
в перечне нормативных правовых актов в области защиты прав потребителей, которые необходимо разработать в 1999-2002 годах, утвержденном указанным распоряжением:
в строке, порядковый номер 3, в графе 4 слова "II квартал" заменить словами "IV квартал";
в строках, порядковые номера 4 и 8, в графе 3 "Ответственные разработчики" слово "МЭТ" исключить.
Премьер-Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1999 жылғы 21 қазандағы N 151 өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Реcпубликасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 2 тамыз N 118-ө
"Қазақстан Республикасында тұтынушылардың құқықтарын қорғау жөнiндегi құқықтық базаны жетiлдiру мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1999 жылғы 21 қазандағы N 151 R990151_ өкiмiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген өкiммен бекiтiлген 1999-2002 жылдары жасалуы қажет
тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы нормативтiк құқықтық
актiлердiң тiзбесiнде:
реттiк нөмiрi 3-жолда 4-бағанда "II тоқсан" деген сөздер "IV тоқсан"
деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрлерi 4 және 8-жолдарда "Жауапты жасаушылар" деген
3-бағанда ",ЭСМ" деген сөз алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Икебаева А.Ж.