2) для членов делегаций
20  Обеспечение средствами связи      в период    Министерство иностранных
сотрудников, закрепленных за      визита      дел Республики Казахстан
каждой делегацией
__________________________________________________________________________
(Специалисты: Склярова И.В.,
Абрамова Т.М.)

2) делегациялар мүшелерi үшiн
20 Әрбiр делегацияға бекiтiлген      сапар      Қазақстан Республикасының
қызметкерлердi байланыс         кезеңiнде    Сыртқы істер министрлігі
құралдарымен қамтамасыз ету
_________________________________________________________________________
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.