О перечне вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан в четвертом квартале 2002 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 октября 2002 года N 152-р
1. Утвердить прилагаемый перечень вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан в четвертом квартале 2002 года.
2. Центральным исполнительным органам обеспечить своевременную подготовку и внесение материалов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 5 октября 2002 года N 152-р
Перечень
вопросов для рассмотрения на заседаниях
Правительства Республики Казахстан
в четвертом квартале 2002 года
___________________________________________________________________________
!                                  ! Ответственные!
Дата    !     Наименование вопроса         !      за      !   Докладчик
!                                  !  подготовку  !
________!__________________________________!______________!_______________
1    !                2                 !       3      !       4
________!__________________________________!______________!_______________
22    Об итогах исполнения                Министерство  Какимжанов З.Х.
октября  государственного бюджета за         финансов
9 месяцев 2002 года
22    Об итогах социально-экономического  Министерство  Келимбетов К.Н.
октября  развития Республики Казахстан и о   экономики и
ходе выполнения
U020827_
Программы  бюджетного
Правительства Республики Казахстан  планирования
на 2002-2004 годы за 9 месяцев
2002 года и задачах на четвертый
квартал 2002 года
5     О Программе развития отрасли        Министерство  Нагманов К.И.
ноября  телекоммуникаций на                 транспорта и
2003-2005 годы                      коммуникаций
5     О Концепции индустриальной          Министерство  Есенбаев М.Т.
ноября  политики до 2010 года               индустрии и
торговли
5     Об итогах выступления на            Агентство по  Турлыханов Д.Б.
ноября  14-х летних Азиатских играх         туризму и
2002 года в городе Бусане (Корея)   спорту
и задачах по подготовке
к 5-м зимним Азиатским играм
2003 года в городе Аомори
(Япония) и 28-м летним
Олимпийским играм 2004 года в
городе Афины (Греция)
12    О вопросах организации
ноября  производств четвертого-пятого
передела в металлургическом
комплексе:
1) научно-техническое               Министерство  Беркимбаева Ш.К.
обеспечение создания производств    образования
4-5 передела                        и науки

2002 жылғы төртінші тоқсанда Қазақстан Республикасы Үкіметінің мәжілістерінде қаралатын мәселелердің тізбесі туралы.
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 5 қазан N 152-ө
1. Қоса беріліп отырған 2002 жылғы төртінші тоқсанда Қазақстан
Республикасы Үкіметінің мәжілістерінде қаралатын мәселелердің тізбесі
бекітілсін.
2. Орталық атқарушы органдар Қазақстан Республикасы Үкіметінің
мәжілістерінде қаралатын материалдардың уақытылы дайындалуын және
енгізілуін қамтамасыз етсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2002 жылғы 5 қазан
N 152 өкiмiмен
бекiтiлген
2002 жылғы төртiнші тоқсанда Қазақстан Республикасы Yкiметiнің
мәжілiстерінде қаралатын мәселелердiң
ТIЗБЕСI
--------------------------------------------------------------------
Күні  !         Мәселенің атауы      ! Дайындалу ! Баяндамашылар
!                              !   үшін    !
!                              ! жауаптылар!
--------------------------------------------------------------------
1   !               2              !      3    !       4
--------------------------------------------------------------------
22    2002 жылғы 9 айда мемлекеттік  Қаржы       З.Х.Кәкімжанов
қазан    бюджеттің атқарылуының         министрлігі
қорытындысы туралы
22    Қазақстан Республикасының      Экономика   Қ.Н.Келімбетов
қазан    әлеуметтік-экономикалық        және
дамуының қорытындылары туралы  бюджеттік
және Қазақстан Республикасы    жоспарлау
Үкiметiнің 2002-2004 жылдарға  министрлігі
арналған бағдарламасының
2002 жылғы 9 айдағы орындалу
барысы және 2002 жылғы
төртіншi тоқсанға арналған
міндеттер туралы
5     Телекоммуникациялар саласын    Көлiк және  Қ.Ы.Нағманов
қараша   дамытудың 2003-2005            коммуника.
жылдарға арналған бағдарламасы циялар
туралы                         министрлігі
5     Индустрия саясатының 2010      Индустрия   М.Т.Есенбаев
қараша   жылға дейінгi тұжырымдамасы    және сауда
туралы                         министрлігі
5     Бусан қаласындағы (Корея)      Туризм      Д.Б.Тұрлыханов
қараша   2002 жылғы 14 жазғы Азия       және спорт
ойындарында өнер көрсетудің    жөніндегі
қорытындылары және Аомори      агенттік
қаласындағы (Жапония) 2003
жылғы 5 қысқы Азия ойындарына
және Афины қаласындағы
(Греция) 2004 жылғы 28 жазғы
Олимпиада ойындарына дайындық
жөніндегi міндеттер туралы
12     Металлургия кешеніндегi
қараша   төртiншi-бесiншi қайта бөлiс
өндірiстерін ұйымдастырудың
мәселелерi туралы:
1) 4-5 қайта бөлiс             Білiм және  Ш.К.Беркімбаева
өндiрiстерiн құруды            ғылым
ғылыми-техникалық қамтамасыз   министрлiгi
ету;

2) освоение (внедрение)             Министерство  Есенбаев М.Т.
производств 4-5 передела            индустрии и
торговли
12    О ходе выполнения мероприятий,      Министерство  Ким Г.В.
ноября  предусмотренных
P020736_
юстиции
Программой борьбы с наркоманией
и наркобизнесом в Республике
Казахстан на 2002-2003 годы
10    Об итогах законопроектной работы    Министерство  Ким Г.В.
декабря  в 2002 году и Плане                 юстиции
законопроектных работ
Правительства Республики
Казахстан на 2003 год
10    О Программе освоения                Министерство  Школьник В.С.
декабря  казахстанской части шельфа          энергетики и
Каспийского моря на 2003-2005       минеральных
годы (I этап)                       ресурсов
24    О проекте основных направлений      Министерство  Есенбаев М.Т.
декабря  индустриального развития            индустрии и
Республики Казахстан                торговли
до 2010 года
___________________________________________________________________________
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)

2) 4-5 қайта бөлiс             Индустрия    М.Т.Есенбаев
өндiрiстерiн игеру (енгізу)    және сауда
министрлiгi
12     Қазақстан Республикасында      Әділет       Г.В.Ким
қараша   нашақорлыққа және есiрткi      министрлігі
бизнесiне қарсы күрестің
2002-2003 жылдарға арналған
бағдарламасында көзделген
iс-шаралардың орындалу
барысы туралы
10     Заң жобалау жұмысының 2002     Әділет       Г.В.Ким
желтоқ.  жылғы қорытындылары және       министрлігі
сан      Қазақстан Республикасы
Үкіметiнің Заң жобалау
жұмыстарының 2003 жылға
арналған жоспары туралы
10     Каспий теңiзi қайраңының       Энергетика   В.С.Школьник
желтоқ.  қазақстандық бөлiгiн игерудiң  және
сан    2003-2005 жылдарға арналған    минералдық
(I кезең) бағдарламасы туралы  ресурстар
министрлігі
24     Қазақстан Республикасының      Индустрия    М.Т.Есенбаев
желтоқ.  2010 жылға дейiнгi             және сауда
сан    индустриалдық дамуының негiзгi министрлігі
бағыттарының жобасы туралы
--------------------------------------------------------------------