О проведении Президентской новогодней елки
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 ноября 2002 года N 177-р
1. Принять предложение Министерства образования и науки Республики Казахстан по проведению Президентской новогодней елки с 23 по 26 декабря 2002 года в городе Астане для одаренных детей - победителей республиканских конкурсов, смотров, фестивалей, спортивных соревнований из числа отличников учебы.
2. Утвердить прилагаемые:
1) состав организационного комитета по подготовке и проведению Президентской новогодней елки;
2) план мероприятий по подготовке и проведению Президентской новогодней елки.
3. Акимам областей, городов Астаны, Алматы и Министерству образования и науки Республики Казахстан обеспечить направление на Президентскую новогоднюю елку одаренных детей - победителей республиканских конкурсов, смотров, фестивалей, спортивных соревнований из числа отличников учебы в возрасте от 9 до 13 лет в количестве согласно приложению.
4. Рекомендовать акимам областей, городов Астаны, Алматы командировочные расходы сопровождающим, оплату проезда в оба конца и питание детей в пути произвести за счет средств соответствующих местных бюджетов.
5. Финансирование расходов на проведение Президентской новогодней елки осуществить в пределах средств, предусмотренных в бюджете на 2002 соответствующим государственным учреждениям-администраторам программ, ответственным за их исполнение.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 19 ноября 2002 года N 177-р
Состав
организационного комитета по подготовке и проведению
Президентской новогодней елки
Беркимбаева                   -   Министр образования и науки
Шамша Копбаевна                   Республики Казахстан, председатель
Токсеитов                     -   вице-Министр финансов Республики
Рахимберген Курмангалиевич        Казахстан, заместитель
председателя
Джаксыбеков                   -   аким города Астаны, заместитель
Адильбек Рыскельдинович           председателя
Члены организационного комитета:
Жумагулов                     -   заведующий Отделом социально-
Бакытжан Турсынович               культурного развития Канцелярии
Премьер-Министра Республики
Казахстан
Доскалиев                     -   Министр здравоохранения Республики
Жаксылык Акмурзаевич              Казахстан
Джакупов                      -   первый вице-Министр транспорта и
Хабиболла Кабенович               коммуникаций Республики Казахстан
Рябченко                      -   первый вице-Министр культуры,
Олег Григорьевич                  информации и общественного
согласия Республики Казахстан
Оразбаков                     -   вице-Министр индустрии и торговли
Галым Избасарович                 Республики Казахстан
Отто                          -   вице-Министр внутренних дел
Иван Иванович                     Республики Казахстан
Тауекелов                     -   вице-президент Республиканской
Сламбек Тлеугабылович             корпорации "Телевидение и радио
Казахстана" (по согласованию)
Караев Жаумбай Амантурлиевич  -   директор департамента среднего
общего образования Министерства
образования и науки Республики
Казахстан
Садвакасов Хаким Жакиевич     -   начальник департамента
образования города Астаны
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 19 ноября 2002 года N 177-р
План
мероприятий по подготовке и проведению
Президентской новогодней елки
_____________________________________________________________
N  !        Мероприятия          !  Сроки    !  Ответственные
!                             !исполнения !
-------------------------------------------------------------------
1.  Организовать подбор детей-     До 9       Министерство
участников Президентской       декабря    образования и науки
новогодней елки (далее - дети)            Республики Казахстан,
и сопровождающих                          Министерство здраво-
охранения Республики
Казахстан
2.  Определить вид транспорта      До 5       Акимы областей и
и направить в Министерство     декабря    городов Алматы,
образования и науки                       Астаны, Министерство
Республики Казахстан график               образования и науки
заезда и отъезда детей                    Республики Казахстан
3.  Обеспечить отправку детей      20-26      Акимы областей и
и сопровождающих, оплату их    декабря    городов Алматы,
проезда в оба конца и питание             Астаны
в пути, а также встречу по
возвращению
4.  Обеспечить проезд детей и      До 15      Министерство
сопровождающих в специально    декабря    транспорта и
оборудованных вагонах,                    коммуникаций
разработать схему проезда                 Республики Казахстан
от места проживания до
города Астаны и обратно
5.  Назначить координаторов        До 1       Министерство
организации перевозки детей    декабря    транспорта и
в Министерстве транспорта                 коммуникаций
и коммуникаций Республики                 Республики Казахстан
Казахстан и его под-
ведомственных организациях
на местах, сообщить их
контактные номера телефонов
всем заинтересованным
министерствам и их струк-
турным подразделениям
6.  Организовать сопровождение     20-26      Министерство
детей работниками органов      декабря    внутренних дел
внутренних дел и здраво-                  Республики Казахстан,
охранения на железнодорожном              Министерство
транспорте в пути от места                здравоохранения
проживания до города Астаны               Республики Казахстан
и обратно
7.  Обеспечить общественный        20-26      Министерство
порядок в местах проживания    декабря    внутренних дел
детей и проведения                        Республики Казахстан
мероприятий, а также
сопровождение их при
передвижении по городу
Астане работниками органов
внутренних дел
8.  Приобрести и скомплектовать    До 9       Министерство
подарки для детей              декабря    образования и науки
Республики Казахстан,
аким города Астаны
9.  Обеспечить участие в           декабрь    Министерство
подготовке и проведении                   культуры, информации
Президентской новогодней                  и общественного
елки работников культуры и                согласия Республики
творческих коллективов                    Казахстан, аким
города Астаны                             г. Астаны
10. Обеспечить освещение хода      декабрь    Министерство
подготовки и проведения                   культуры, информации
Президентской новогодней                  и общественного
елки в средствах массовой                 согласия Республики
информации                                Казахстан
11. Организовать телевизионные     25 декабря Республиканская
съемки Президентской                      корпорация
новогодней елки                           "Телевидение и радио
Казахстана"
(по согласованию)
12. Оказать содействие в записи    декабрь    Республиканская
необходимых фонограмм в ходе              корпорация
подготовки к проведению                   "Телевидение и радио
Президентской новогодней                  Казахстана"
елки                                      (по согласованию)
13. Обеспечить встречу,            21-26      Аким города Астаны
расселение, проживание,        декабря
питание, проведение культурно-
массовых и спортивных
мероприятий, отъезд участников
Президентской новогодней елки
14. Обеспечить место проведения    До 20      Аким города Астаны
Президентской новогодней       декабря
елки, ее установку, а также
оформление соответствующих
улиц города Астаны
15. Разработать сценарий           До 1       Министерство
проведения Президентской       декабря    образования и науки
новогодней елки                           Республики Казахстан,
Аким города Астаны
16. Разработать календарный        До 1       Министерство
план и программу пребывания    декабря    образования и науки
детей в городе Астане                     Республики Казахстан,
Аким города Астаны
17. Обеспечить изготовление        До 10      Министерство
пригласительных билетов,       декабря    образования и науки
программ, пропусков,                      Республики Казахстан,
бэйджей и другой печатной                 Аким города Астаны
продукции
18. Обеспечить изготовление        До 10      Министерство
костюмов для артистов в        декабря    образования и науки
соответствии со сценарием                 Республики Казахстан,
Аким города Астаны
19. Обеспечить декоративное,       До 20      Аким города Астаны
световое, звуковое и           декабря
музыкальное оформление
места проведения праздника
20. Обеспечить изготовление        24 декабря Аким города Астаны
новогоднего торта,
организацию десертного
стола для участников
21. Обеспечить комплексный         15-25      Министерство
профилактический медицинский   декабря    здравоохранения
осмотр детей-участников                   Республики Казахстан,
Президентской новогодней                  Аким города Астаны
елки на местах и в городе
Астане, организовать кругло-
суточное дежурство
медицинских работников
в местах проживания детей
и проведения мероприятия
22. Определить список работников   До 15      Пресс-служба
средств массовой информации,   декабря    Президента РК
освещающих ход подготовки                 (по согласованию)
и проведения Президентской
новогодней елки
-------------------------------------------------------------------
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 19 ноября 2002 года N 177-р
Количественный состав
участников Президентской новогодней елки
Всего участников - 235
в том числе:
детей - 200
сопровождающих - 35
Наименование области
города, организации
Количество
детей
Количество
сопровождающих,
в том числе
медработников
Всего
участников
Акмолинская
Актюбинская
Алматинская
Атырауская
Восточно-Казахстанская
Жамбылская
Западно-Казахстанская
Карагандинская
Кызылординская
Костанайская
Мангистауская
Павлодарская
Северо-Казахстанская
Южно-Казахстанская
Астана
Алматы
Республиканские организации
Всего
10
10
15
10
15
15
10
10
10
15
10
10
10
20
10
10
10
200
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
3
2
2
2
35
12
12
17
12
17
17
12
12
12
17
12
12
12
23
12
12
12
235

Президенттiк жаңа жыл шыршатойын өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі. 2002 жылғы 19 қараша N 177-ө
1. Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң 2002 жылғы 23-26 желтоқсанда Астана қаласында дарынды балаларға - оқу озаттары қатарынан шыққан республикалық конкурстардың, байқаулардың, фестивальдардың, спорттық жарыстардың жеңiмпаздарына арналған Президенттiк жаңа жыл шыршатойын өткiзу жөнiндегi ұсынысы қабылдансын.
2. Қоса берiлiп отырған:
1) Президенттiк жаңа жыл шыршатойын дайындау және өткiзу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы;
2) Президенттiк жаңа жыл шыршатойын дайындау және өткiзу жөнiндегi iс-шаралардың жоспары бекiтiлсiн.
3. Облыстардың, Астана, Алматы қалаларының әкiмдерi мен Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi дарынды балаларды - оқу озаттары қатарынан жасы 9-дан 13-кe дейiнгi республикалық конкурстардың, байқаулардың, фестивальдардың, спорттық жарыстардың жеңiмпаздарын қосымшаға сай санда Президенттiк жаңа жыл шыршатойына жiберудi қамтамасыз етсiн.
4. Облыстардың, Астана, Алматы қалаларының әкiмдерiне алып жүрушiлердiң iссапар шығыстарын, бару-қайту жолақысын төлеудi және балаларды жолда тамақтандыруды тиiстi жергiлiктi бюджеттердiң қаражаты есебiнен жүргiзу ұсынылсын.
5. Президенттiк жаңа жыл шыршатойын өткiзуге арналған шығыстарды қаржыландыру, оларды орындауға жауапты тиiстi мемлекеттiк мекемелерге - бағдарламалар әкiмшiлерiне 2002 жылға арналған бюджетте көзделген қаражат шегiнде жүзеге асырылсын.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2002 жылғы 19 қарашадағы
N 177 өкiмiмен
бекiтiлген
Президенттiк жаңа жыл шыршатойын дайындау және
өткiзу жөнiндегi ұйымдастыру комитетiнiң
құрамы
Беркiмбаева                    Қазақстан Республикасының
Шәмша Көпбайқызы               Бiлiм және ғылым министрi, төрайым
Тоқсейiтов                     Қазақстан Республикасының
Рақымберген Құрманғалиұлы      Қаржы вице-министрi, төрайымның
орынбасары
Жақсыбеков                     Астана қаласының әкімі,
Әдiлбек Рыскелдiұлы            төрайымның орынбасары
Ұйымдастыру комитетiнiң мүшелерi:
Жұмағұлов                      Қазақстан Республикасының
Бақытжан Тұрсынұлы             Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
Әлеуметтiк-мәдени даму
бөлiмiнiң меңгерушiсi
Досқалиев                      Қазақстан Республикасының
Жақсылық Ақмырзаұлы            Денсаулық сақтау министрi
Жақыпов                        Қазақстан Республикасының
Қабиболла Қабенұлы             Көлiк және коммуникациялар
бiрiншi вице-министрi
Рябченко                       Қазақстан Республикасының
Олег Григорьевич               Мәдениет, ақпарат және
қоғамдық келiсiм бiрiншi
вице-министрi
Оразбақов                      Қазақстан Республикасының
Ғалым Iзбасарұлы               Индустрия және сауда вице-министрi
Отто                           Қазақстан Республикасының
Иван Иванович                  Iшкi iстер вице-министрi
Тәуекелов                      "Қазақстан теледидары және
Сләмбек Тілеуғабылұлы          радиосы" республикалық
корпорациясының вице-президентi
(келiсiм бойынша)
Қараев                         Қазақстан Республикасының
Жауымбай Амантұрлыұлы          Бiлiм және ғылым министрлiгi
Жалпы орта бiлiм департаментiнiң
директоры
Сәдуақасов                     Астана қаласы Бiлiм
Хәкiм Жақиұлы                  департаментiнiң бастығы
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2002 жылғы 19 қарашадағы
N 177 өкімімен
бекітілген
Президенттік жаңа жыл шыршатойын дайындау және
өткізу жөніндегі іс-шаралардың жоспары
------------------------------------------------------------------
N !       Іс-шаралар         !  Орындалу  !      Жауаптылар
!                          !  мерзімі   !
------------------------------------------------------------------
1   Президенттiк жаңа жыл       9 желтоқ.   Қазақстан Республика.
шыршатойына қатысушы        санға дейін сының Білім және
балаларды (бұдан әрі -                  ғылым министрлігі,
балалар) және алып                      Қазақстан Республика.
жүрушілерді іріктеуді                   сының Денсаулық сақтау
ұйымдастыру                             министрлігі
2   Көлiктiң түрiн анықтау      5 желтоқ.   Облыстар мен Астана,
және Қазақстан Республика.  санға дейін Алматы қалаларының
сының Бiлiм және ғылым                  әкімдері, Қазақстан
министрлiгiне балалардың                Республикасының Білім
келу және қайту кестесiн                және ғылым министрлігі
жiберу
3   Балалар мен оларды алып     20-26       Облыстар мен Астана,
жүрушiлердi жөнелтудi,      желтоқсан   Алматы қалаларының
олардың екi жаққа жол жүру              әкімдері
және жолда тамақтану
ақысын төлеудi, сондай-ақ
қайтып келгенде қарсы
алуды қамтамасыз eту
4   Балалар мен оларды алып     15 желтоқ.  Қазақстан Республика.
жүрушiлердiң арнайы         санға дейін сының Көлік және
жабдықталған вагондармен                коммуникациялар
жол жүруiн қамтамасыз ету,              министрлігі
тұратын жерiмен Астана
қаласына дейiн және қайта
жеткiзу схемасын әзiрлеу
5   Қазақстан Республикасының   1 желтоқ.   Қазақстан Республика.
Көлiк және коммуникациялар  санға дейін сының Көлік және
министрлiгiнде және оның                коммуникациялар
жергiлiктi жерлердегi                   министрлігі
ведомстволық бағынысты
ұйымдарында балаларды
тасымалдауды ұйымдастыратын
үйлестiрушiлердi тағайындау,
олардың байланыс
телефондарының нөмiрлерін
барлық мүдделi
министрлiктерге және олардың
құрылымдық бөлiмшелерiне
хабарлау
6   Балаларды тұратын жерiнен      20-26    Қазақстан Республика.
Астана қаласына дейiн және    желтоқсан сының Ішкі істер
қайтар жолда iшкi iстер және            министрлігі, Қазақстан
денсаулық сақтау органдары              Республикасының
қызметкерлерiнiң темiр жол              Денсаулық сақтау
көлiгiмен алып жүруiн                   министрлігі
ұйымдастыру
7   Балалар тұратын және           20-26    Қазақстан Республика.
iс-шаралар өтетiн орындарда   желтоқсан сының Ішкі істер
қоғамдық тәртiпті, сондай-ақ            министрлігі
олардың Астана қаласында
жүрген кезiнде iшкi iстер
органдары қызметкерлерiнiң
алып жүруiн қамтамасыз ету
8   Балалар үшiн сыйлықтар сатып 9 желтоқ.   Қазақстан Республика.
алу және жинақтау            санға дейін сының Білім және
ғылым министрлігі,
Астана қаласының әкімі
9   Президенттiк жаңа жыл         желтоқсан  Қазақстан Республика.
шыршатойын дайындауға және               сының Мәдениет,
өткiзуге Астана қаласының                ақпарат және қоғамдық
мәдениет қызметкерлерi мен               келісім министрлігі,
шығармашылық ұжымдарының                 Астана қаласының әкімі
қатысуын қамтамасыз ету
10  Президенттiк жаңа жыл         желтоқсан  Қазақстан Республика.
шыршатойын дайындау және                 сының Мәдениет,
өткiзу барысын бұқаралық                 ақпарат және қоғамдық
ақпарат құралдарында                     келісім министрлігі
жариялауды қамтамасыз eту
11  Президенттік жаңа жыл       25 желтоқсан "Қазақстан теледидары
шыршатойын теледидарға                   және радиосы"
түсiрудi ұйымдастыру                     республикалық
корпорациясы (келісім
бойынша)
12  Президенттiк жаңа жыл        желтоқсан   "Қазақстан теледидары
шыршатойын өткiзуге                      және радиосы"
дайындық барысында қажеттi               республикалық
фонограммаларды жазуға                   корпорациясы (келісім
жәрдемдесу                               бойынша)
13  Президенттік жаңа жыл          21-26     Астана қаласының әкімі
шыршатойына қатысушыларды    желтоқсан
қарсы алуды, орналастыруды,
тамақтандыруды, мәдени-
көпшiлiк және спорттық
iс-шараларды өткiзудi,
шығарып салуды қамтамасыз
eту
14  Президенттік жаңа жыл        20 желтоқ.  Астана қаласының әкімі
шыршатойы өтетiн жерді,      санға дейін
оны орнатуды, сондай-ақ
Астана қаласының тиiстi
көшелерін безендіруді
қамтамасыз ету
15  Президенттiк жаңа жыл        1 желтоқ.   Қазақстан Республика.
шыршатойын өткiзу            санға дейін сының Білім және
сценарийiн әзiрлеу                       ғылым министрлігі,
Астана қаласының әкімі
16  Балалардың Астана қаласында  1 желтоқ.   Қазақстан Республика.
болуының күнтiзбелiк         санға дейін сының Білім және
жоспары мен бағдарламасын                ғылым министрлігі,
әзiрлеу                                  Астана қаласының әкімі
17  Шақыру билеттерiн,           10 желтоқ.  Қазақстан Республика.
бағдарламаларды, рұқсат      санға дейін сының Білім және
қағаздарды, бэйдждердi және              ғылым министрлігі,
басқа да баспа өнiмдерiн                 Астана қаласының әкімі
дайындауды қамтамасыз eту
18  Сценарийге сәйкес әртiстерге 10 желтоқ.  Қазақстан Республика.
киiмдер дайындауды           санға дейін сының Білім және
қамтамасыз етуді                         ғылым министрлігі,
Астана қаласының әкімі
19  Мереке өтетiн жерді          20 желтоқ.  Астана қаласының әкімі
әшекеймен, жарықпен,         санға дейін
дыбыспен және музыкамен
көркемдеудi қамтамасыз ету
20  Жаңа жылдық торт дайындауды, 24 желтоқсан Астана қаласының әкімі
қатысушылар үшiн тәттi дәм
үстелiн ұйымдастыруды
қамтамасыз eту
21  Президенттiк жаңа жыл           15-25     Қазақстан Республика.
шыршатойына қатысушы          желтоқсан   сының Денсаулық
балаларды тұратын жерлерiнде              сақтау министрлігі,
және Астана қаласында                     Астана қаласының әкімі
кешендi алдын алушы
медициналық тексерудi
қамтамасыз ету, балалардың
орналасқан және iс-шаралар
өтетiн жерлерде медицина
қызметкерлерiнiң тәулiк
бойы кезекшiлiгiн ұйымдастыру
22  Президенттік жаңа жыл         15 желтоқ.  Қазақстан Республикасы
шыршатойын дайындаудың және   санға дейін Президентінің Баспасөз
өткiзудiң барысын жариялайтын             қызметі (келісім
үшiн бұқаралық ақпарат                    бойынша)
құралдары қызметкерлерiнiң
тiзiмiн анықтау
------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2002 жылғы 19 қарашадағы
N 177 өкiмiне
қосымша
Президенттiк жаңа жыл шыршатойына
қатысушылардың сандық құрамы
Барлық қатысушы - 235
оның iшiнде:
балалар - 200
алып келушiлер - 35
------------------------------------------------------------------
Облыстардың,   ! Балалардың !      Алып        !    Барлық
қалалардың,    !    саны    !  келушілердің    !   қатысушы
ұйымдардың     !            !  оның ішінде     !
атаулары       !            !    медицина      !
!            ! қызметкерлерінің !
!            !      саны        !
------------------------------------------------------------------
Ақмола                  10              2                 12
Ақтөбе                  10              2                 12
Алматы                  15              2                 17
Атырау                  10              2                 12
Шығыс Қазақстан         15              2                 17
Жамбыл                  15              2                 17
Батыс Қазақстан         10              2                 12
Қарағанды               10              2                 12
Қызылорда               10              2                 12
Қостанай                15              2                 17
Маңғыстау               10              2                 12
Павлодар                10              2                 12
Солтүстiк Қазақстан     10              2                 12
Оңтүстік Қазақстан      20              3                 23
Астана                  10              2                 12
Алматы                  10              2                 12
Республикалық ұйымдар   10              2                 12
барлығы                 200             35                235
------------------------------------------------------------------