О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 июля 2002 года N 116
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 декабря 2002 года N 191-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 июля 2002 года N 116 "О некоторых вопросах координации деятельности государственных органов по предоставлению информации рейтинговым агентствам" следующие изменения:
в тексте слова "Министерство финансов", "Министерству финансов" заменить словами "Министерство экономики и бюджетного планирования", "Министерству экономики и бюджетного планирования".
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2002 жылғы 31 шілдедегі N 116 өкіміне өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі. 2002 жылғы 3 желтоқсан N 191-ө
"Мемлекеттiк органдардың рейтинг агенттiктерiне ақпарат беру жөнiндегi қызметiн үйлестiрудiң кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2002 жылғы 31 шiлдедегi N 116 өкiмiне мынадай өзгерiстер енгізілсiн:
мәтiндегi "Қаржы министрлiгi", "Қаржы министрлiгiне" деген сөздер "Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi", "Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгіне" деген сөздермен ауыстырылсын.
Премьер-Министр