О создании рабочей группы по выработке предложений по проблемам Бакырчикского горно-металлургического комбината
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 декабря 2002 года N 195-р
В целях выработки предложений по проблемам Бакырчикского горно-металлургического комбината:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Утепов Эдуард Карлович    - первый заместитель председателя
Комитета государственного имущества
и приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан, руководитель
Жумагалиева Роза Изимовна - начальник управления постприватиза-
ционного контроля Комитета государствен-
ного имущества и приватизации
Министерства финансов Республики
Казахстан, секретарь
Члены рабочей группы:
Карибаев Ержан Габбасович - заместитель председателя Комитета
геологии и охраны недр Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Аринов Ерлан Асатаевич    - заместитель председателя Комитета по
инвестициям Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Кунакаев Саяхат Алпысович - директор Департамента по недропользо-
ванию Министерства энергетики и мине-
ральных ресурсов Республики Казахстан
Какенов Нурша Какенович   - директор Департамента индустриальной
политики Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Швайченко Юрий Петрович   - заместитель акима Восточно-
Казахстанской области
2. Рабочей группе в месячный срок выработать и внести на рассмотрение Правительства Республики Казахстан предложения по проблемам Бакырчикского горно-металлургического комбината.
3. Контроль за исполнением распоряжения возложить на Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Павлова А.С.
Премьер-Министр

Бақыршық тау-кен-металлургия комбинатының проблемалары бойынша ұсыныстар әзiрлеу жөнiндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі. 2002 жылғы 18 желтоқсан N 195-ө
Бақыршық тау-кен-металлургия комбинатының проблемалары бойынша ұсыныстар әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Өтепов               - Қазақстан Республикасы Қаржы
Эдуард Карлович        министрлігінiң Мемлекеттiк мүлiк және
жекешелендiру комитетi төрағасының
бiрiншi орынбасары, жетекшi
Жұмағалиева          - Қазақстан Республикасы Қаржы
Роза Iзiмқызы          министрлiгiнiң Мемлекеттік мүлiк және
жекешелендiру комитетi жекешелендiруден
кейiнгi бақылау басқармасының бастығы,
хатшы
Жұмыс тобының мүшелерi:
Кәрiбаев             - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Ержан Ғаббасұлы        минералдық ресурстар министрлiгінің
Геология және жер қойнауын қорғау комитетi
төрағасының орынбасары
Арынов               - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Ерлан Асатайұлы        сауда министрлiгiнiң Инвестициялар
жөніндегі комитетi төрағасының орынбасары
Құнақаев             - Қазақстан Республикасының Индустрия
Саяхат Алпысұлы        және сауда министрлiгi Жер қойнауын
пайдалану жөнiндегi департаментінің
директоры
Кәкенов              - Қазақстан Республикасының Индустрия
Нұрша Кәкенұлы         және сауда министрлiгi Индустриялық саясат
департаментiнiң директоры
Швайченко            - Шығыс Қазақстан облысы әкімiнiң
Юрий Петрович          орынбасары
2. Жұмыс тобы бiр ай мерзiмде Бақыршық тау-кен-металлургия комбинатының проблемалары бойынша ұсыныстарды әзiрлесiн және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қарауына енгiзсін.
3. Өкiмнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бiрiншi орынбасары А.С.Павловқа жүктелсiн.
Премьер-Министр