О подготовке и проведении рабочего визита Председателя партии Справедливости и развития Турецкой Республики Реджепа Тайипа Эрдогана в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 января 2003 года N 3-p
В целях укрепления дружественных отношений и дальнейшего развития двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Турецкой Республикой:
Министерству иностранных дел Республики Казахстан:
1) обеспечить подготовку и проведение рабочего визита Председателя партии Справедливости и развития Турецкой Республики Реджепа Тайипа Эрдогана в период с 10 по 11 января 2003 года в Республику Казахстан;
2) выделить средства на проведение рабочего визита Председателя партии Справедливости и развития Турецкой Республики Реджепа Тайипа Эрдогана, в том числе на проживание членов официальной делегации Турецкой Республики в сумме 346150 (триста сорок шесть тысяч сто пятьдесят) тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2003 год по программе "Представительские затраты".
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра

Түрік Республикасы Әділет және даму партиясының төрағасы Реджеп Тайип Эрдоғанның Қазақстан Республикасына жұмыс сапарын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі. 2003 жылғы 11 қаңтар N 3-ө
Қазақстан Республикасы мен Түрік Республикасының арасындағы достық қатынастарды нығайту және екі жақты ынтымақтастықты одан әрі дамыту мақсатында:
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі:
1) Түрік Республикасы Әділет және даму партиясының төрағасы Реджеп Тайип Эрдоғанның Қазақстан Республикасына 2003 жылдың 10-11 қаңтар кезеңінде жұмыс сапарын дайындауды және өткізуді қамтамасыз етсін;
2) Түрік Республикасы Әділет және даму партиясының төрағасы Реджеп Тайип Эрдоғанның жұмыс сапарын өткізуге, оның ішінде Түрік Республикасының ресми делегациясы мүшелерінің тұруына 2003 жылға арналған республикалық бюджетте "Өкілдік шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебінен 346150 (үш жүз қырық алты мың бір жүз елу) теңге сомасында қаражат бөлсін.
Премьер-Министрдің
міндетін атқарушы