Об образовании Межведомственной рабочей группы по выработке предложений по упорядочению внешнего заимствования негосударственным сектором экономики
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 февраля 2003 года N 26-p
В целях выработки предложений по упорядочению внешнего заимствования негосударственным сектором экономики и введению в налоговое законодательство правила достаточной капитализации:
1. Образовать Межведомственную рабочую группу в следующем составе:
Рахметов                     - вице-Министр финансов
Нурлан Кусаинович              Республики Казахстан, руководитель
Усенова                      - заместитель Председателя
Нурила Дуйсенбиевна            Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Казиев                       - начальник отдела Налогового
Дастан Серикович               комитета Министерства финансов
Республики Казахстан, секретарь
Сарбасов                     - начальник управления
Самат Муратович                международного налогообложения
Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан
Кнюх                         - директор Департамента
Вера Андриановна               налоговой политики и прогнозов
Министерства экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
Ташенов                      - заместитель начальника
Бакытбек Хакимович             управления анализа государственного
заимствования и кредитования
Департамента планирования
государственного заимствования и
кредитования Министерства экономики
и бюджетного планирования Республики
Казахстан
Шалгимбаева                  - директор Департамента
Нуртай Туяковна                бухгалтерского учета Национального
Банка Республики Казахстан (по
согласованию)
Усенбекова                   - заместитель начальника
Ляззат Ермекбаевна             управления методологии надзора
Департамента финансового надзора
Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию)
Каржаубеков                  - главный специалист-экономист
Амангельды Жумабекович         управления методологии
бухгалтерского учета в банках
второго уровня и страховых
организациях Департамента
бухгалтерского учета Национального
Банка Республики Казахстан (по
согласованию)
Умбеталиев                   - главный специалист-экономист
Мади Тохтарович                управления движения капитала
Департамента платежного баланса и
валютного регулирования
Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию)
Сабыржанов                   - начальник отдела Управления
Жанузак Тулегенович            по выявлению финансовых преступлений
Департамента по выявлению финансовых
преступлений Агентства финансовой
полиции Республики Казахстан

Экономиканың мемлекеттiк емес секторының сыртқы қарыз алуын ретке келтiру бойынша ұсыныстар әзiрлеу жөніндегі ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі. 2003 жылғы 20 ақпандағы N 26-ө
Экономиканың мемлекеттік емес секторының сыртқы қарыз алуын ретке келтiру және салық заңнамасына жеткiлiктi капиталдандыру ережесiн енгiзу жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда ведомствоаралық жұмыс тобы құрылсын:
Рахметов                    - Қазақстан Республикасының Қаржы
Нұрлан Құсайынұлы             вице-министрi, жетекшi
Yсенова                     - Қазақстан Республикасының Қаржы
Нұрила Дүйсенбiқызы           министрлiгi Салық комитетi
төрағасының орынбасары, жетекшiнiң
орынбасары
Қазиев                      - Қазақстан Республикасының Қаржы
Дастан Серiкұлы               министрлiгi Салық комитетiнiң бөлiм
бастығы, хатшы
Capбacoв                    - Қазақстан Республикасының Қаржы
Самат Мұратұлы                министрлiгi Салық комитетi
халықаралық салық салу басқармасының
бастығы
Кнюх                        - Қазақстан Республикасының
Вера Андриановна              Экономика және бюджеттiк жоспарлау
министрлiгi Салық саясаты мен
болжамдар департаментiнiң директоры
Тәшенов                     - Қазақстан Республикасының
Бақытбек Хәкiмұлы             Экономика және бюджеттiк жоспарлау
министрлiгі Мемлекеттiк қарыз алу
және кредит беру департаментiнiң
мемлекеттiк қарыз алу және кредит
берудi талдау басқармасы бастығының
орынбасары
Шалғымбаева                 - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Нұртай Тұяққызы               Банкi Бухгалтерлiк есеп
департаментiнiң директоры (келiсiм
бойынша)
Үсенбекова                  - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Ләззат Ермекбайқызы           Банкi Қаржылық қадағалау
департаментiнiң қадағалау әдiснамасы
басқармасы бастығының орынбасары
(келісiм бойынша)
Қаржаубеков                 - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Амангелдi Жұмабекұлы          Банкi Бухгалтерлiк есеп
департаментiнiң екiншi деңгейдегi
банктер мен сақтандыру ұйымдарындағы
бухгалтерлiк есеп әдiснамасы
басқармасының бас маманы-экономист
(келiсiм бойынша)
Үмбетәлиев                  - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Мәди Тоқтарұлы                Банкi Төлем теңгерiмi мен
валюталық реттеу департаментiнiң
капитал қозғалысы басқармасының
бас маманы-экономист (келiсiм
бойынша)
Сабыржанов                  - Қазақстан Республикасының Қаржы
Жанұзақ Төлегенұлы            полициясы агенттігі Қаржылық
қылмыстарды анықтау жөнiндегi
департаментiнiң қаржылық
қылмыстарды анықтау жөнiндегi
басқармасының бөлiм бастығы

2. Межведомственной рабочей группе до 1 марта 2003 года внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан предложения по упорядочению внешнего заимствования негосударственным сектором экономики и введению в налоговое законодательство правила достаточной капитализации.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Павлова А.С.
Премьер-Министр

2. Ведомствоаралық жұмыс тобы 2003 жылғы 1 наурызға дейiн Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қарауына экономиканың мемлекеттiк емес секторының сыртқы қарыз алуын ретке келтiру және салық заңнамасына жеткiлiктi капиталдандыру ережесiн енгiзу жөнiнде ұсыныстар енгiзсiн.
3. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң бiрiншi орынбасары A.С. Павловқа жүктелсiн.
Премьер-Министр