О подготовке и проведении официального визита Премьер-Министра Республики Польша Л. Миллера в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 апреля 2003 года N 47-р
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Республикой Польша и обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению официального визита Премьер-Министра Республики Польша Л. Миллера в Республику Казахстан с 3 по 6 апреля 2003 года в городах Астане, Алматы и Акмолинской области:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить организационные мероприятия по подготовке и проведению официального визита Премьер-Министра Республики Польша Л. Миллера в Республику Казахстан с 3 по 6 апреля 2003 года в городах Астане, Алматы и Акмолинской области (далее - визит).
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию):
принять необходимые меры по размещению, питанию и транспортному обслуживанию членов официальной делегации Республики Польша согласно приложению;
обеспечить финансирование расходов на проведение визита и бизнес-форума за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2003 год по программе "Обслуживание официальных делегаций".
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов официальной делегации Республики Польша в аэропортах, местах проживания и посещения, а также сопровождение по маршрутам следования.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Премьер-Министра Республики Польша над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропортах городов Астаны и Алматы;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропортах городов Астаны и Алматы.
5. Акиму города Астаны совместно с Министерством индустрии и торговли Республики Казахстан организовать бизнес-форум с участием представителей заинтересованных государственных органов, предпринимателей Республики Казахстан и Республики Польша.
6. Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.

Польша Республикасының Премьер-Министрi Л.Миллердiң Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 1 сәуірдегі N 47-ө өкімі
Қазақстан Республикасы мен Польша Республикасы арасындағы екi жақты ынтымақтастықты нығайту және 2003 жылғы 3-6 сәуiрде Астана, Алматы қалаларында және Ақмола облысында Польша Республикасының Премьер-Министрi Л. Миллердің Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткiзу жөнiнде протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi 2003 жылғы 3-6 сәуiрде Астана, Алматы қалаларында және Ақмола облысында Польша Республикасының Премьер-Министрi Л. Миллердің Қазақстан Республикасына ресми сапарын (бұдан әрi - сапар) дайындау және өткiзу жөнiнде ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнің Іс Басқармасы (келiсiм бойынша):
қосымшаға сәйкес Польша Республикасы ресми делегациясының мүшелерiн орналастыру, тамақтандыру және оларға көліктік қызмет көрсету жөнінде қажеттi шаралар қабылдасын.
2003 жылға арналған республикалық бюджетте "Ресми делегацияларға қызмет көрсету" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен сапарды және бизнес-форумды өткiзуге қатысты шығыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi, Қазақстан Республикасы Президентiнің Күзет қызметi (келiсiм бойынша), Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi (келiсiм бойынша) Польша Республикасының ресми делегациясы мүшелерiнің әуежайлардағы, тұратын және болатын орындарындағы қауiпсiздiгiн, сондай-ақ жүретiн бағыттары бойынша бiрге жүрудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi белгiленген тәртiппен:
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгiмен бiрлесiп, Польша Республикасының Премьер-Министрi арнайы ұшағының Қазақстан Республикасы аумағы үстiнен ұшып өтуiн, Астана және Алматы қалаларының әуежайларына қонуын және олардан ұшып шығуын;
Астана және Алматы қалаларының әуежайларында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетудi, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсiн.
5. Астана қаласының әкiмi Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгiмен бiрлесiп, Қазақстан Республикасының және Польша Республикасының мүдделi мемлекеттiк органдары, кәсiпкерлерi өкiлдерiне қатысуымен бизнес-форумды ұйымдастырсын.
6. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етiлуін қамтамасыз етсiн.

7. Акимам городов Астаны, Алматы и Акмолинской области обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам официальной делегации Республики Польша, оформлению аэропортов и улиц городов Астаны и Алматы.
8. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие в церемонии встречи и проводов Премьер-Министра Республики Польша в аэропортах городов Астаны и Алматы, обеспечить концертную программу на официальном ужине от имени Премьер-Министра Республики Казахстан.
9. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 1 апреля 2003 года N 47
Организационные меры по размещению, питанию и
транспортному обслуживанию членов официальной делегации
Республики Польша
1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов официальной делегации Республики Польша (1+1+10) и сопровождающих лиц в городе Астане в гостинице "Окан Интерконтиненталь-Астана", в городе Алматы в гостинице "Хаятт-Ридженси".
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостиницах "Окан Интерконтиненталь-Астана" и "Хаятт-Ридженси".
3. Изготовление печатной продукции (бейджи, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на официальный ужин).
4. Приобретение подарка и сувениров для главы и членов делегации.
5. Организация чайного стола в аэропортах городов Астаны и Алматы при встрече и проводах официальной делегации Республики Польша.
6. Организация официального ужина от имени Премьер-Министра Республики Казахстан И.Н. Тасмагамбетова в честь Премьер-Министра Республики Польша Л. Миллера в городе Астане.
7. Оплата аренды зала, слайд-проектора, компьютера, оборудования для синхронного перевода, наушников, микрофонов и минеральной воды, необходимых для проведения бизнес-форума с участием представителей деловых кругов Республики Казахстан и Республики Польша в городе Астане.
8. Медицинское обслуживание членов официальной делегации и сопровождающих лиц.

7. Астана, Алматы қалаларының және Ақмола облысының әкiмдерi Польша Республикасының ресми делегациясын қарсы алу және шығарып салу жөніндегi ұйымдастыру iс-шараларын орындауды, Астана және Алматы қалаларының әуежайлары мен көшелерiн безендiрудi қамтамасыз етсiн.
8. Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы (келiсiм бойынша) Астана және Алматы қалаларының әуежайларында Польша Республикасының Премьер-Министрiн қарсы алу және шығарып салу салтанатына қатыссын, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің атынан ресми қонақасыдағы концерттiк бағдарламаны қамтамасыз етсiн.
9. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiне жүктелсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2003 жылғы 1 сәуірдегі
N 47 өкiмiне
қосымша
Польша Республикасы ресми делегациясының мүшелерiн
орналастыру, тамақтандыру және оларға көліктiк қызмет
көрсету жөнiнде ұйымдастыру шаралары
1. Польша Республикасы ресми делегациясының мүшелерiн (1+1+10) және бiрге жүретiн адамдарды Астана қаласында "Окан Интерконтиненталь - Астана" қонақ үйiне, Алматы қаласында "Хаятт Ридженси" қонақ үйiне орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнің Күзет қызметi қызметкерлерiн "Окан Интерконтиненталь - Астана" және "Хаятт Ридженси" қонақ үйлерiне орналастыру.
3. Баспа өнiмдерiн (бейдждер, автокөлiктерге арналған арнайы рұқсатнамалар, кувертка карталары, ресми қонақасына шақырулар) дайындау.
4. Делегация басшысы мен мүшелерi үшiн сыйлық және кәдесыйлар сатып алу.
5. Польша Республикасының ресми делегациясын қарсы алу және шығарып салу кезiнде Астана және Алматы қалаларының әуежайларында шай дастарханын ұйымдастыру.
6. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi И.Н.Тасмағамбетовтың атынан Польша Республикасының Премьер-Министрi Л.Миллердің құрметiне Астана қаласында ресми қонақасы ұйымдастыру.
7. Астана қаласында Қазақстан Республикасының және Польша Республикасының iскер топтары өкiлдерiнің қатысуымен бизнес-форум өткiзу үшiн қажеттi залды, слайд-проекторды, компьютердi, iлеспе аудармаға арналған жабдықтарды, құлаққаптарды, микрофондарды жалға алуға және минералды сусынға ақы төлеу.
8. Ресми делегацияның мүшелерiне және бiрге жүретiн адамдарға медициналық қызмет көрсету.