О создании рабочей группы по разработке проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 апреля 2003 года N 59-p
1. В целях разработки проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления" создать рабочую группу в следующем составе:
Мухамеджанов               - Заместитель Премьер-Министра
Бауржан Алимович             Республики Казахстан, руководитель
Жумабеков                  - Министр юстиции Республики
Оналсын Исламович            Казахстан, заместитель руководителя
Келимбетов                 - Министр экономики и бюджетного
Кайрат Нематович             планирования Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Сарекенов                  - Председатель Агентства Республики
Кабидолла Зулкашевич         Казахстан по государственным
материальным резервам
Джакупов                   - первый вице-министр транспорта и
Кабибулла Кабенович          коммуникаций Республики Казахстан
Мутанов                    - первый вице-министр образования и
Галимкаир Мутанович          науки Республики Казахстан
Ашимов                     - первый вице-министр энергетики и
Нургали Садвакасович         минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Ибраимов                   - первый заместитель Председателя
Рустам Анварович             Агентства финансовой полиции
Республики Казахстан
Зверьков                   - вице-министр иностранных дел
Вадим Павлович               Республики Казахстан
Айтжанов                   - вице-министр сельского хозяйства
Дулат Нулиевич               Республики Казахстан
Сисинбаев                  - вице-министр финансов Республики
Тагир Мусаевич               Казахстан
Аманбаев                   - вице-министр внутренних дел
Мурат Ермуханович            Республики Казахстан
Амрин                      - заместитель Министра обороны
Госман Каримович             Республики Казахстан
Ашитов                     - вице-министр труда и социальной
Батыржан Заирканович         защиты населения Республики
Казахстан
Искаков                    - вице-министр охраны окружающей
Нурлан Абдильдаевич          среды Республики Казахстан
Рябченко                   - вице-министр культуры, информации
Олег Григорьевич             и общественного согласия
Республики Казахстан
Аймаков                    - вице-министр индустрии и торговли
Бауржан Жанабекович          Республики Казахстан
Айдарханов                 - вице-министр здравоохранения
Арман Тергеуович             Республики Казахстан
Даулбаев                   - заместитель Генерального прокурора
Асхат Кайзуллаевич           Республики Казахстан (по
согласованию)
Божко                      - первый заместитель Председателя
Владимир Карпович            Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан
(по согласованию)
Таджияков                  - заместитель Председателя
Бисенгали Шамгалиевич        Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию)
Абдрахимов                 - заместитель Председателя Агентства
Габидулла Рахматуллаевич     Республики Казахстан по делам
государственной службы
(по согласованию)
Петров                     - заместитель Председателя Агентства
Валерий Викторович           Республики Казахстан по чрезвычайным
ситуациям
Жолдасбаев                 - заместитель Председателя Агентства
Сансызбай Илеусизович        Республики Казахстан по статистике
Айсагалиева                - заместитель Председателя Агентства
София Серикбаевна            таможенного контроля Республики
Казахстан
Амрин                      - заместитель Председателя Агентства
Аскар Кеменгерович           Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий и защите
конкуренции
Мусин                      - заместитель Председателя Агентства
Гасал Гадильбекович          Республики Казахстан по
государственным закупкам
Сизов                      - заместитель Председателя Агентства
Александр Павлович           Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Избанов                    - заместитель Председателя Агентства
Мухит Каримович              Республики Казахстан по миграции и
демографии
Канагатов                  - заместитель Председателя Агентства
Ильсияр Баймухамедович       Республики Казахстан по туризму и
спорту

"Keйбip заңнамалық кесiмдерге мемлекеттік басқару деңгейлерi арасында өкiлеттіктерді ажырату мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзiрлеу жөніндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 15 сәуірдегі N 59-ө өкімі
1. "Кейбiр заңнамалық кесiмдерге мемлекеттiк басқару деңгейлерi арасында өкiлеттіктердi ажырату мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзiрлеу мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Мұхаметжанов                - Қазақстан Республикасы Премьер-
Бауыржан Әлімұлы              Министрінің орынбасары, жетекшi
Жұмабеков                   - Қазақстан Республикасының Әділет
Оңалсын Исламұлы              министрi, жетекшінің орынбасары
Келiмбетов                  - Қазақстан Республикасы Экономика
Қайрат Нематұлы               және бюджеттік жоспарлау министрi,
жетекшінің орынбасары
Сәрекенов                   - Қазақстан Республикасының
Қабидолла Зұлқашұлы           Мемлекеттiк материалдық резервтер
жөніндегі агенттігінің төрағасы
Жақыпов                     - Қазақстан Республикасы Көлiк және
Қабиболла Қабенұлы            коммуникациялар бiрiншi вице-министрi
Мұтанов                     - Қазақстан Республикасы Бiлiм және
Ғалымқайыр Mұтанұлы           ғылым бiрiнші вице-министрi
Әшімов                      - Қазақстан Республикасының Энергетика
Нұрғали Сәдуақасұлы           және минералдық ресурстар бiрiнші
вице-министрi
Ыбыраймов                   - Қазақстан Республикасының Қаржы
Рүстем Әнуарұлы               полициясы агенттiгi төрағасының
бiрінші орынбасары
Зверьков                    - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Вадим Павлович                iстер вице-министрi
Айтжанов                    - Қазақстан Республикасының Ауыл
Дулат Нулиұлы                 шаруашылығы вице-министрi
Сисенбаев                   - Қазақстан Республикасының Қаржы
Тағыр Мұсаұлы                 вице-министрi
Аманбаев                    - Қазақстан Pecпубликасының Ішкі істер
Мұрат Ермұханұлы              вице-министрi
Әмрин                       - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Ғұсман Кәрiмұлы               министрiнің орынбасары
Әшитов                      - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Батыржан Зайырханұлы          халықты әлеуметтік қорғау
вице-министрi
Ысқақов                     - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Нұрлан Әбдiлдаұлы             ортаны қорғау вице-министрi
Рябченко                    - Қазақстан Республикасының Мәдениет,
Олег Григорьевич              ақпарат және қоғамдық келісім
вице-министрi
Аймақов                     - Қазақстан Республикасының Индустрия
Бауыржан Жаңабекұлы           және сауда вице-министрi
Айдарханов                  - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Арман Тергеуұлы               сақтау вице-министрi
Дауылбаев                   - Қазақстан Республикасы Бас
Асхат Қайзоллаұлы             прокурорының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Божко                       - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Владимир Карпович             қауiпсiздiк комитетi төрағасының
бiрiншi орынбасары
(келiсiм бойынша)
Тәжияқов                    - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Бисенғали Шамғалиұлы          Банкi Төрағасының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Әбдірахымов                 - Қазақстан Республикасының
Ғабидолла                     Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегі
Рахметоллаұлы                 агенттiгі төрағасының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Петров                      - Қазақстан Республикасының Төтенше
Валерий Викторович            жағдайлар жөнiндегi агенттігі
төрағасының орынбасары
Жолдасбаев                  - Қазақстан Республикасының Статистика
Сансызбай Елеусiзұлы          жөнiндегі агенттiгі төрағасының
орынбасары
Айсағалиева                 - Қазақстан Республикасының Кедендiк
София Серiкбайқызы            бақылау агенттiгi төрағасының
орынбасары
Әмрин                       - Қазақстан Республикасының Табиғи
Асқар Кемеңгерұлы             монополияларды реттеу және
бәсекелестікті қорғау жөніндегi
агенттігi төрағасының орынбасары
Мусин                       - Қазақстан Республикасының
Ғайсал Ғадiлбекұлы            Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi
агенттiгi төрағасының орынбасары
Сизов                       - Қазақстан Республикасының Жер
Александр Павлович            ресурстарын басқару жөніндегi
агенттiгі төрағасының орынбасары
Iзбанов                     - Қазақстан Республикасының Көшi-қон
Мұхит Кәрімұлы                және демография жөнiндегi агенттігі
төрағасының орынбасары
Қанағатов                   - Қазақстан Республикасының Туризм
Елсияр Баймұхаметұлы          және спорт жөнiндегі агенттiгі
төрағасының орынбасары

2. Рабочей группе:
1) организовать работу по подготовке проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления";
2) разработать проект Закона, указанного в подпункте 1) пункта 2 настоящего распоряжения, и в срок до 1 декабря 2003 года внести его в установленном порядке в Правительство Республики Казахстан.
Премьер-Министр

2. Жұмыс тобы:
1) "Кейбiр заңнамалық кесiмдерге мемлекеттiк басқару деңгейлерi арасында өкiлеттiктердi ажырату мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын дайындау жөнiндегi жұмысты ұйымдастырсын;
2) осы өкiмнiң 2-тармағының 1) тармақшасында көрсетiлген Заңның жобасын әзiрлесiн және 2003 жылғы 1 желтоқсанға дейiнгi мерзiмде оны белгiленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн.
Премьер-Министр