О подготовке и проведении официального визита Генерального Секретаря Всемирной туристской организации Франческо Франжиалли в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 апреля 2003 года N 62-p
В целях укрепления сотрудничества между Республикой Казахстан и Всемирной туристской организацией (далее - ВТО) и обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению официального визита Генерального Секретаря ВТО Франческо Франжиалли в Республику Казахстан с 22 по 25 апреля 2003 года в городе Алматы:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан:
обеспечить организационные мероприятия по подготовке и проведению официального визита Генерального Секретаря ВТО Франческо Франжиалли в Республику Казахстан в период с 22 по 25 апреля 2003 года в городе Алматы (далее - визит);
выделить средства на проведение визита, в том числе на проживание в гостинице в сумме 351896 (триста пятьдесят одна тысяча восемьсот девяносто шесть) тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2003 год по программе "Представительские затраты";
совместно с Агентством Республики Казахстан по туризму и спорту принять организационные меры по встрече, размещению, питанию, транспортному обслуживанию и проводам членов официальной делегации ВТО согласно приложению.
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов официальной делегации ВТО в аэропорту, местах проживания и посещения, а также сопровождение по маршрутам следования.
3. Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.
4. Акиму города Алматы обеспечить содействие в проведении намеченных в рамках визита мероприятий.
5. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 17 апреля 2003 года N 62
Организационные меры по встрече, размещению, питанию,
транспортному обслуживанию и проводам членов официальной
делегации ВТО
1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов официальной делегации ВТО (1+1) и сопровождающих лиц в городе Алматы в гостинице "Риджент Алматы".
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостинице "Риджент Алматы".

Дүниежүзілік туризм ұйымының Бас Хатшысы Франческо Франжиаллидің Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 17 сәуірдегі N 62-ө өкімі
Қазақстан Республикасы мен Дүниежүзілік туризм ұйымы (бұдан әрi - ДТҰ) арасындағы ынтымақтастықты нығайту және 2003 жылғы 22-25 сәуiрде Алматы қаласында ДТҰ-ның Бас Xaтшысы Франческо Франжиаллидің Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткізу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі:
2003 жылғы 22-25 сәуiр кезеңіндe Алматы қаласында ДТҰ-ның Бас Хатшысы Франческо Франжиаллидің Қазақстан Республикасына ресми сапарын (бұдан әрi - сапар) дайындау және өткiзу жөніндегі ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз етсін;
2003 жылға арналған республикалық бюджетте "Өкілдік шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебінен сапарды өткізу шығыстарына қаржы, соның ішінде қонақ үйде тұруға 351896 (үш жүз елу бiр мың сегiз жүз тоқсан алты) теңге бөлсiн;
қосымшаға сәйкес Қазақстан Pecпубликасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттігімен бiрлесiп, ДТҰ-ның ресми делегациясының мүшелерін күтіп алу, орналастыру, тамақтандыру, көлiктiк қызмет көрсету және оларды шығарып салу жөнiндегi ұйымдастыру шараларын қабылдасын.
2. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі, Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметi (келiсiм бойынша) ДТҰ-ның ресми делегациясы мүшелерінің әуежайдағы, тұратын және болатын орындарындағы қауіпсіздігін, сондай-ақ жүретін бағыттары бойынша бірге жүруді қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрлігі сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етілуін қамтамасыз етсін.
4. Алматы қаласының әкімі сапар шеңберінде белгіленген іс-шаралардың өтуіне жәрдемдесуді қамтамасыз етсін.
5. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Pecпубликасы
Премьер-Министрінің
2003 жылғы 17 сәуiрдегi
N 62 өкімiне
қосымша
ДТҰ-ның ресми делегациясы мүшелерiн күтiп алу, орналастыру, тамақтандыру, көліктік қызмет көрсету және оларды шығарып салу жөніндегі ұйымдастыру шаралары
1. ДТҰ-ның ресми делегациясының мүшелерiн (1+1) және бiрге жүретін адамдарды Алматы қаласында "Риджент Алматы" қонақ үйінде орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету.
2. Қазақстан Pecпубликасының Президентi Күзет қызметінің қызметкерлерiн "Риджент Алматы" қонақ үйiнде орналастыру.

3. Изготовление печатной продукции (бейджи, спецпропуска на автомобили, кувертные карты).
4. Приобретение в установленном порядке подарка и сувениров для делегации ВТО.
5. Техническое оформление церемонии встречи и проводов официальной делегации ВТО в аэропорту города Алматы (VIP-зал, флаги, чайный стол).
6. Организация встречи Генерального Секретаря ВТО с Президентом Республики Казахстан и Государственным Секретарем - Министром иностранных дел Республики Казахстан.
7. Организация пресс-конференции в Резиденции Президента Республики Казахстан.
8. Медицинское обслуживание членов официальной делегации ВТО и сопровождающих лиц.

3. Баспа өнiмдерiн (бейдждер, автокөліктерге арналған арнайы рұқсатнамалар, кувертка карталары) дайындау.
4. ДТҰ-ның делегациясы үшiн белгiленген тәртiппен сыйлық және кәдесыйлар сатып алу.
5. Алматы қаласының әуежайында (VIP-залы, жалаулар, шай дастарханы) ДТҰ-ның ресми делегациясын күтіп алу және шығарып салу рәсiмдерiн техникалық безендiру.
6. ДТҰ Бас Хатшысының Қазақстан Республикасының Президентiмен және Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк Хатшысы - Сыртқы iстер министрiмен кездесуiн ұйымдастыру.
7. Қазақстан Pecпубликасы Президентiнің Резиденциясында баспасөз конференциясын ұйымдастыру.
8. ДТҰ ресми делегациясы мүшелерiне және бiрге жүретiн адамдарға медициналық қызмет көрсету.