О подготовке и проведении официального визита Министра иностранных дел Китайской Народной Республики Ли Чжаосина в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 апреля 2003 года N 79-р
В целях укрепления сотрудничества между Республикой Казахстан и Китайской Народной Республикой и обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению официального визита Министра иностранных дел Китайской Народной Республики Ли Чжаосина в Республику Казахстан с 26 по 28 апреля 2003 года в городах Алматы и Астана:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан:
обеспечить организационные мероприятия по подготовке и проведению официального визита Министра иностранных дел Китайской Народной Республики Ли Чжаосина в Республику Казахстан с 26 по 28 апреля 2003 года в городах Алматы и Астана (далее - визит);
выделить средства на проведение визита, в том числе на проживание в гостинице, питание и транспортные расходы (авиатранспорт) по маршруту Алматы - Астана - Алматы членов китайской делегации в сумме 1171053 (один миллион сто семьдесят одна тысяча пятьдесят три) тенге, за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2003 год по программе "Представительские затраты".
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) принять необходимые меры по размещению, питанию и транспортному обслуживанию членов официальной делегации Китайской Народной Республики согласно приложению.
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов официальной делегации Китайской Народной Республики в аэропортах, местах проживания и посещения, а также сопровождение по маршрутам следования.
4. Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.
5. Акимам городов Астана и Алматы обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам официальной делегации Китайской Народной Республики, оформлению аэропортов городов Астана и Алматы, а также обеспечить организацию культурной программы.
6. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить концертную программу на официальном приеме от имени Государственного секретаря - Министра иностранных дел Республики Казахстан.

Қытай Халық Республикасының Сыртқы iстер министрi Ли Чжаосиннің Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 29 сәуірдегі N 79-ө өкімі
Қазақстан Республикасы мен Қытай Халық Республикасы арасындағы ынтымақтастықты нығайту және 2003 жылғы 26-28 сәуірде Алматы мен Астана қалаларында Қытай Халық Республикасының Сыртқы iстер министрі Ли Чжаосиннiң Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi:
2003 жылғы 26-28 сәуiрде Алматы және Астана қалаларында Қытай Халық Республикасының Сыртқы iстер министрлігі Ли Чжаосиннiң Қазақстан Республикасына ресми сапарын (бұдан әрi - сапар) дайындау және өткiзу жөнiндегi ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз етсiн;
2003 жылға арналған республикалық бюджетте "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражаттың есебiнен қытай делегациясы мүшелерiнiң ресми сапарын өткiзуге, оның iшiнде қонақ үйде тұруына, тамақтануы мен Алматы - Астана - Алматы бағыты бойынша көліктік шығыстарына (авиакөлік) 1171053 (бip миллион бір жүз жетпiс бір мың елу үш) теңге сомасында қаражат бөлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы (келiсiм бойынша) қосымшаға сәйкес Қытай Халық Республикасы ресми делегациясының мүшелерiн орналастыру, тамақтандыру және оларға көліктік қызмет көрсету жөнiнде қажетті шаралар қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметі (келiсiм бойынша), Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi (келiсiм бойынша) Қытай Халық Республикасының ресми делегациясы мүшелерiнiң әуежайда, тұратын және болатын орындарындағы қауiпсiздiгiн, сондай-ақ жүретiн бағыттары бойынша бiрге жүрудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етiлуiн қамтамасыз етсiн.
5. Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi Қытай Халық Республикасының ресми делегациясын күтiп алу мен шығарып салу, Астана және Алматы қалаларының әуежайларын безендiру жөнiндегi ұйымдастыру iс-шараларын орындауды қамтамасыз етсiн, сондай-ақ мәдени бағдарламаны ұйымдастыруды қамтамасыз етсiн.
6. Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы (келiсiм бойынша) Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы - Сыртқы iстер министрiнiң атынан ресми қабылдаудағы концерттiк бағдарламаны қамтамасыз етсiн.

7. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 29 апреля 2003 года N 79
Протокольно-организационные мероприятия по размещению,
питанию и транспортному обслуживанию членов
официальной делегации Китайской Народной Республики
1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов официальной делегации Китайской Народной Республики (1+4), сопровождающих лиц в городе Алматы в гостинице "Анкара Риджент" и в городе Астане в гостинице "Окан Интерконтиненталь".
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостиницах "Анкара Риджент" и "Окан Интерконтиненталь".
3. Изготовление печатной продукции (программные брошюры - 30 шт., бейджи, спецпропуска на автомобили, кувертки).
4. Организовать обслуживание официальной делегации Китайской Народной Республики через VIP-залы в аэропортах городов Алматы и Астана (чайный стол в г. Алматы).
5. Забронировать зал для проведения официального приема от имени Государственного секретаря Республики Казахстан - Министра иностранных дел Республики Казахстан в честь Министра иностранных дел Китайской Народной Республики.
6. Медицинское обслуживание членов официальной делегации Китайской Народной Республики и сопровождающих лиц.

7. Осы өкiмнiң iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгіне жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2003 жылғы 29 сәуiрдегi
N 79 өкімiне
қосымша
Қытай Халық Республикасы ресми делегациясының мүшелерiн орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шаралары
1. Қытай Халық Республикасының ресми делегациясы мүшелерiн (1+4), бiрге жүретiн адамдарды Алматы қаласында "Анкара Риджент" қонақ үйiне және Астана қаласында "Окан Интерконтиненталь" қонақ үйiне орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктік қызмет көрсету.
2. Қазақстан Республикасының Президентi Күзет қызметiнiң қызметкерлерiн "Анкара Риджент" және "Окан Интерконтиненталь" қонақ үйлерiне орналастыру.
3. Баспа өнiмдерiн дайындау (30 дана бағдарлама кiтапшалары, бейдждер, автомобильдерге арналған арнайы рұқсатнамалар, куверткалар).
4. Қытай Халық Республикасының ресми делегациясын Алматы және Астана қалаларының әуежайларындағы VIP-залдар арқылы қызмет көрсетудi ұйымдастыру (Алматы қаласында шай дастарханы).
5. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк Хатшысы - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрi атынан Қытай Халық Республикасы Сыртқы iстер министрiнiң құрметiне ресми қабылдау өткiзуге қажеттi залды белгiлеу.
6. Қытай Халық Республикасының ресми делегациясы мүшелерiне және бiрге жүретiн адамдарға медициналық қызмет көрсету.