О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 апреля 2003 года N 81
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 мая 2003 года N 91-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 апреля 2003 года N 81 "О мерах по недопущению завоза и распространения атипичной пневмонии в Республике Казахстан" следующее изменение:
в подпункте 1) пункта 6 слова с 1 по 20 мая 2003 года" заменить словами "с 1 мая до стабилизации эпидемиологической ситуации".
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 30 сәуірдегі N 81 өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 17 мамырдағы N 91-ө өкімі
"Қазақстан Республикасына типтік емес өкпе қабынуын әкелуге және оның таралуына жол бермеу жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 30 сәуірдегі N 81 өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
6-тармақтың 1) тармақшасында "2003 жылғы 1-20 мамырда" деген сөздер "1 мамырдан бастап эпидемиологиялық ахуал тұрақтанғанға дейін" деген сөздермен ауыстырылсын.
Премьер-Министр