Об образовании рабочей группы по вопросам разграничения функций государственного контроля в области охраны окружающей среды
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 мая 2003 года N 99-р
В целях выработки предложений по разграничению функций государственного контроля в области охраны окружающей среды:
1. Образовать рабочую группу по вопросам разграничения функций государственного контроля в области охраны окружающей среды (далее - Рабочая группа) в следующем составе:
Искаков Нурлан Абдильдаевич  - вице-министр охраны окружающей среды
Республики Казахстан, руководитель;
Раймбеков Каналбек Утжанович - заместитель председателя Агентства
Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами, заместитель
руководителя;
Карибаев Ержан Габбасович    - заместитель председателя Комитета
геологии и охраны недр Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан;
Хадыркеев                    - заместитель председателя Комитета
Наурузбай Абдулбахиевич        лесного и охотничьего хозяйства
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан;
Елеушов                      - директор Департамента
Бек-Булат Садуахасович         государственного контроля
Министерства охраны окружающей
среды Республики Казахстан;
Бадашев Ерлан Айтмаханович   - начальник управления организации
эксплуатации водохозяйственных
объектов и мелиорации земель
Комитета по водным ресурсам
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан;
Касымбеков Даут Азыханович   - начальник управления гидрогеологии,
инженерной геологии и мониторинга
подземных вод Комитета геологии и
охраны недр Министерства энергетики
и минеральных ресурсов Республики
Казахстан;
Ибраева Эльмира Балтабековна - начальник управления правовой работы
Юридического департамента
Министерства охраны окружающей среды
Республики Казахстан;
Назаралы Жаксылык Кузембаевич- заместитель начальника управления
охраны недр Комитета геологии и
охраны недр Министерства энергетики
и минеральных ресурсов Республики
Казахстан;
Жаркенов Майдан Искендирович - начальник отдела Департамента
государственного контроля
Министерства охраны окружающей среды
Республики Казахстан, секретарь;
Нуркиянов                    - главный эксперт Министерства
Толеухан Муратканович          сельского хозяйства Республики
Казахстан.
2. Рабочей группе в месячный срок внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан предложения по разграничению функций государственного контроля в области охраны окружающей среды.

Қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттiк бақылау функцияларын ажырату мәселелерi жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 23 мамырдағы N 99-ө өкімі
Қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттiк бақылау функцияларын ажырату жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттiк бақылау функцияларын ажырату мәселелерi жөнiндегi жұмыс тобы (бұдан әрi - Жұмыс тобы) құрылсын:
Ысқақов                  - Қазақстан Республикасының
Нұрлан Әбділдәұлы          Қоршаған ортаны қорғау вице-министрi,
жетекшi;
Райымбеков               - Қазақстан Республикасының Жер
Қаналбек Yтжанұлы          ресурстарын басқару жөнiндегi
агенттiгі төрағасының орынбасары,
жетекшiнiң орынбасары;
Кәрiбаев                 - Қазақстан Республикасы Энергетика
Ержан Ғаббасұлы            және минералдық ресурстар
министрлiгiнiң Геология және жер
қойнауын қорғау комитетi
төрағасының орынбасары;
Хадыркеев                - Қазақстан Республикасы Ауыл
Наурызбай Әбдiлбахиұлы     шаруашылығы министрлiгiнiң Орман
және аңшылық шаруашылығы
комитетi төрағасының орынбасары;
Елеуiшов                 - Қазақстан Республикасы Қоршаған
Бек-Болат Сәдуақасұлы      ортаны қорғау министрлiгiнiң
Мемлекеттiк бақылау департаментiнiң
директоры;
Бадашев                  - Қазақстан Республикасы Ауыл
Ерлан Айтмаханұлы          шаруашылығы министрлiгінiң Су
ресурстары жөнiндегі комитет су
шаруашылығы объектілерiн
пайдалануды және жерлердi
суландыруды ұйымдастыру басқармасының
бастығы;
Қасымбеков               - Қазақстан Республикасы Энергетика
Дәуiт Азыханұлы            және минералдық ресурстар
министрлiгiнiң Геология және жер
қойнауын қорғау комитетi
гидрогеология, инженерлiк геология
және жер асты суларының
мониторингi басқармасының бастығы;
Ыбыраева                 - Қазақстан Республикасы Қоршаған
Эльмира Балтабекқызы       ортаны қорғау министрлiгiнiң Заң
департаменті құқықтық жұмыстар
басқармасының бастығы;
Назаралы                 - Қазақстан Республикасы Энергетика
Жақсылық Күзембайұлы       және минералдық ресурстар
министрлiгi Геология және жер
қойнауын қорғау комитетiнiң Жер
қойнауын қорғау басқармасы
бастығының орынбасары;
Жәркенов                 - Қазақстан Республикасының
Майдан Ескендiрұлы         Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi
Мемлекеттiк бақылау департаментiнiң
бөлiм бастығы, хатшы;
Hұрқиянов                - Қазақстан Республикасы Ауыл
Төлеухан Мұратханұлы       шаруашылығы министрлiгiнiң бас
сарапшысы.
2. Жұмыс тобы бiр ай мерзiмде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттiк бақылау функцияларын ажырату жөнiндегi ұсыныстарды Қазақстан Республикасы Үкiметiнің қарауына енгiзсiн.

3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан Есимова А.С.
Премьер-Министр

3. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің орынбасары - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрi А.С.Есiмовке жүктелсiн.
Премьер-Министр