Об образовании Межведомственной рабочей группы по разработке проекта Закона Республики Казахстан "Об обязательном медицинском страховании в Республике Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 мая 2003 года N 104-р
1. Образовать Межведомственную рабочую группу по разработке проекта Закона Республики Казахстан "Об обязательном медицинском страховании в Республике Казахстан" в следующем составе:
Наймушина                 - вице-министр здравоохранения
Ольга Вадимовна             Республики Казахстан, руководитель
Маджуга                   - генеральный директор
Виктор Петрович             Республиканского государственного
казенного предприятия "Денсаулык"
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Биболова                  - начальник отдела совершенствования
Айгуль Зулпыхаровна         методов финансирования в системе
здравоохранения Финансового
департамента Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан, секретарь
Аширова                   - и.о. начальника управления
Нурия Кенжехановна          здравоохранения и социальной защиты
населения Департамента планирования
расходов социальной сферы
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Беспалинов                - заместитель начальника управления
Тлеугазы Айтказинович       региональной политики Департамента
региональной политики и межбюджетных
отношений Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан
Жаксалыкова               - начальник управления социальной
Нурия Хабибулловна          сферы Департамента финансирования
государственных органов Министерства
финансов Республики Казахстан
Баймуханов                - директор Департамента социального
Махсат Хасанович            обеспечения и финансирования
бюджетных программ Министерства труда и
социальной защиты населения Республики
Казахстан
Байжунусов                - консультант отдела социально-
Эрик Абенович               культурного развития Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Юсупов Рахим              - главный специалист-экономист отдела
Султанович                  нормативного регулирования
Департамента финансового надзора
Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию)
Тажибаев                  - начальник отдела законопроектных
Улан Калмуханович           работ закрытого акционерного
общества "Институт законодательства
Республики Казахстан" (по согласованию)
Ермекбаев                 - начальник областного управления
Канат Картаевич             здравоохранения Карагандинской
области
Курлеутов                 - председатель правления Казахской
Эрнст Мухамедгазиевич       корпорации здравоохранения и
медицинского страхования "Интертич"
(по согласованию)
Аманова                   - заместитель директора Департамента
Казиза Кусаинова            лечебно-профилактической работы
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Нерсесов                  - заместитель директора Департамента
Александр Витальевич        науки и образования Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
Джанабаев                 - начальник отдела терапевтической
Дуйсебай Джанабаевич        службы Департамента лечебно-
профилактической работы Министерства
здравоохранения Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасындағы міндеттi медициналық сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзiрлеу жөнiндегі ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 26 мамырдағы N 104-ө өкімі
1. "Қазақстан Республикасындағы мiндеттi медициналық сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзiрлеу жөнiндегi ведомствоаралық жұмыс тобы мынадай құрамда құрылсын:
Haймушина              - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Ольга Вадимовна          сақтау вице-министрi, жетекшi
Маджуга                - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Виктор Петрович          сақтау министрлiгi "Денсаулық"
республикалық мемлекеттiк қазыналық
кәсіпорнының бас директоры,
жетекшiнің орынбасары
Биболова               - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Айгүл Зұлпыхарқызы       сақтау министрлігінің Қаржы
департаментi денсаулық сақтау жүйесiн
қаржыландыру әдiстерiн жетiлдiру
бөлiмiнің бастығы, хатшы
Әшiрова                - Қазақстан Республикасының Экономика
Нүрия Кенжеханқызы       және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
Әлеуметтік саланың шығыстарын
жоспарлау департаментінің денсаулық
сақтау және халықты әлеуметтiк қорғау
басқармасы бастығының міндетiн атқарушы
Беспалинов             - Қазақстан Республикасының Экономика
Тiлеуғазы Айтқазыұлы     және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
Өңiрлiк саясат және бюджетаралық
қатынастар департаментінің өңірлік
саясат басқармасы бастығының орынбасары
Жақсылықова            - Қазақстан Республикасы Қаржы
Нүрия Хабиболлақызы      министрлігінің Мемлекеттік органдарды
қаржыландыру департаментi әлеуметтік
сала басқармасының бастығы
Баймұханов             - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Мақсат Хасанұлы          халықты әлеуметтік қорғау министрлiгi
Әлеуметтік қамсыздандыру және
бюджеттiк бағдарламаларды қаржыландыру
департаментінің директоры
Байжүнiсов             - Қазақстан Республикасының Премьер-
Ерiк Әбенұлы             Министрi Кеңсесiнің Әлеуметтiк-мәдени
даму бөлiмiнің консультанты
Жүсіпов                - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Рақым Сұлтанұлы          Банкi Қаржыны қадағалау департаментi
нормативтiк реттеу бөлiмінің бас маман-
экономисi (келiсiм бойынша)
Тәжiбаев               - "Қазақстан Республикасының Заң
Ұлан Қалмұханұлы         институты" жабық акционерлiк қоғамы
заң жобалау жұмыстары бөлiмiнің
бастығы (келiсiм бойынша)
Ермекбаев              - Қарағанды облыстық денсаулық сақтау
Қанат Қартайұлы          басқармасының бастығы
Күрлеуiтов             - Қазақ "Интертич" денсаулық сақтау
Эрнст                    және медициналық сақтандыру
Мұхаметғазыұлы           корпорациясы басқармасының төрағасы
(келiсiм бойынша)
Аманова                - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Ғазиза Құсайынқызы       сақтау министрлiгiнің Емдеу-алдын алу
жұмыстары департаментi директорының
орынбасары
Нерсесов               - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Александр Витальевич     сақтау министрлiгiнің Медициналық
ғылым және бiлiм департаментi
директорының орынбасары
Жаңабаев               - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Дүйсебай Жаңабайұлы      сақтау министрлiгiнің Емдеу-алдын алу
жұмыстары департаментi терапиялық
қызмет бөлiмiнің бастығы

2. Межведомственной рабочей группе разработать проект Закона Республики Казахстан "Об обязательном медицинском страховании в Республике Казахстан" и внести в установленные Планом законопроектных работ на 2003 год сроки на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Мухамеджанова Б.А.
Премьер-Министр

2. Ведомствоаралық жұмыс тобы "Қазақстан Республикасындағы мiндеттi медициналық сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзiрлесiн және 2003 жылға арналған Заң жобалау жұмыстарының жоспарымен белгiленген мерзiмде Қазақстан Республикасы Үкiметiнің қарауына енгiзсiн.
3. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің орынбасары Б.Ә. Мұхаметжановқа жүктелсiн.
Премьер-Министр