О подготовке и проведении государственного визита Председателя Китайской Народной Республики Ху Цзиньтао в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 мая 2003 года N 107-p
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Китайской Народной Республикой и обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению государственного визита Председателя Китайской Народной Республики Ху Цзиньтао в Республику Казахстан со 2 по 4 июня 2003 года в городе Астане:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить организационные мероприятия по подготовке и проведению государственного визита Председателя Китайской Народной Республики Ху Цзиньтао в Республику Казахстан со 2 по 4 июня 2003 года в городе Астане (далее - визит).
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию):
принять необходимые меры по размещению, питанию и транспортному обслуживанию членов официальной делегации Китайской Народной Республики согласно приложению;
обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2003 год по программе "Обслуживание официальных делегаций".
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов официальной делегации Китайской Народной Республики в аэропортах, местах проживания и посещения, а также сопровождение по маршрутам следования.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Председателя Китайской Народной Республики Ху Цзиньтао над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропорту города Астаны;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Астаны.
5. Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.
6. Акиму города Астаны обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам официальной делегации Китайской Народной Республики, оформлению аэропорта и улиц города Астаны, а также обеспечить организацию культурной программы.
7. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие в официальной церемонии встречи и проводов Председателя Китайской Народной Республики Ху Цзиньтао в аэропорту города Астаны, обеспечить концертную программу на официальном ужине от имени Президента Республики Казахстан.

Қытай Халық Республикасының Төрағасы Ху Цзиньтаоның Қазақстан Республикасына мемлекеттiк сапарын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 27 мамырдағы N 107-ө өкімі
Қазақстан Республикасы мен Қытай Халық Республикасы арасындағы екi жақты ынтымақтастықты нығайту және 2003 жылғы 2-4 маусымда Астана қаласында Қытай Халық Республикасының Төрағасы Xу Цзиньтаоның Қазақстан Республикасына мемлекеттiк сапарын дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi 2003 жылғы 2-4 маусымда Астана қаласында Қытай Халық Республикасының Төрағасы Xу Цзиньтаоның Қазақстан Республикасына мемлекеттiк сапарын (бұдан әрi - сапар) дайындау және өткізу жөнiнде ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз етсiн.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы (келiсiм бойынша):
қосымшаға сәйкес Қытай Халық Республикасы ресми делегациясының мүшелерiн орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету жөнiнде қажеттi шаралар қабылдасын.
2003 жылға арналған республикалық бюджетте "Ресми делегацияларға қызмет көрсету" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен сапарды өткiзуге қатысты шығыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi (келiсiм бойынша), Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi (келiсiм бойынша) Қытай Халық Республикасының ресми делегациясы мүшелерiнiң әуежайлардағы, тұратын және болатын орындарындағы қауiпсiздiгiн, сондай-ақ жүретiн бағыттары бойынша бiрге жүрудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi белгіленген тәртiппен:
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгiмен бiрлесiп, Қытай Халық Республикасының Төрағасы Xу Цзиньтаоның арнайы ұшағының Қазақстан Республикасының аумағы үстiнен ұшып өтуiн, Астана қаласының әуежайында қонуын және одан ұшып шығуын;
Астана қаласының әуежайында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетудi, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етiлуiн қамтамасыз eтcін.
6. Астана қаласының әкiмi Қытай Халық Республикасының ресми делегациясын күтiп алу мен шығарып салу жөнiндегi ұйымдастыру iс-шараларын орындауды, Астана әуежайы мен көшелерiн безендiрудi, сондай-ақ мәдени бағдарламаны ұйымдастыруды қамтамасыз етсiн.
7. Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы (келiсiм бойынша) Астана қаласының әуежайында Қытай Халық Республикасының Төрағасы Xу Цзиньтаоны күтiп алу және шығарып салу ресми рәсiмдерiне қатыссын, Қазақстан Республикасы Президентiнiң атынан ресми қонақасыдағы концерттiк бағдарламаны қамтамасыз етсiн.

8. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 27 мая 2003 года N 107
Организационные меры по размещению,
питанию и транспортному обслуживанию членов официальной
делегации Китайской Народной Республики
1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов официальной делегации Китайской Народной Республики (1 + 1 + 16), сопровождающих лиц в городе Астане в гостинице "Окан Интерконтиненталь - Астана".
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостинице "Окан Интерконтиненталь - Астана".
3. Аренда и оформление конференц-залов "Стамбул", "Токио", "Москва", гостиницы "Окан Интерконтиненталь - Астана" для двусторонних встреч.
4. Изготовление печатной продукции (бейджи, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на официальный ужин).
5. Приобретение подарка и сувениров для главы и членов делегации.
6. Организация чайного стола в аэропорту города Астаны при встрече и проводах официальной делегации Китайской Народной Республики.
7. Организация официального ужина от имени Президента Республики Казахстан Н.А. Назарбаева в честь Председателя Китайской Народной Республики Ху Цзиньтао.
8. Медицинское обслуживание членов официальной делегации Китайской Народной Республики и сопровождающих лиц.

8. Осы өкiмнiң iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiне жүктелсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2003 жылғы 27 мамырдағы
N 107 өкiмiне
қосымша
Қытай Халық Республикасы ресми делегациясының мүшелерiн орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету жөнiндегi ұйымдастыру шаралары
1. Қытай Халық Республикасының ресми делегациясының мүшелерiн (1+1+16), бiрге жүретiн адамдарды Астана қаласында "Окан Интерконтиненталь - Астана" қонақ үйiне орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету.
2. Қазақстан Республикасы Президентi Күзет қызметiнiң қызметкерлерiн "Окан Интерконтиненталь - Астана" қонақ үйiне орналастыру.
3. Екi жақты кездесулер үшiн "Окан Интерконтиненталь - Астана" қонақ үйiнiң "Стамбул", "Токио", "Мәскеу" конференция өтетiн залдарын жалдау және безендiру.
4. Баспа өнiмдерiн (бейдждер, автомобильдерге арналған арнайы рұқсатнамалар, кувертка карталары, ресми қонақасыға шақырулар) дайындау.
5. Делегация басшысы мен мүшелерi үшiн сыйлықтар және кәдесыйлар сатып алу.
6. Қытай Халық Республикасының ресми делегациясын қарсы алу және шығарып салу кезiнде Астана қаласының әуежайында шай дастарханын ұйымдастыру.
7. Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә.Назарбаевтың атынан Қытай Халық Республикасының Төрағасы Ху Цзиньтаоның құрметiне ресми қонақасы ұйымдастыру.
8. Қытай Халық Республикасы ресми делегациясының мүшелерiне және бiрге жүретiн адамдарға медициналық қызмет көрсету.