О проведении чемпионата мира по муайтай
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 мая 2003 года N 108-р
1. Принять предложение Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту и Всемирной международной федерации муайтай (IFMA) о проведении с 1 по 9 сентября 2003 года в городе Алматы чемпионата мира по муайтай (далее - чемпионат мира).
2. Утвердить прилагаемый состав организационного комитета по подготовке и проведению чемпионата мира.
3. Агентству Республики Казахстан по туризму и спорту и акиму города Алматы обеспечить подготовку и проведение чемпионата мира в городе Алматы во Дворце спорта и культуры имени Балуана Шолака.
4. Министерству иностранных дел Республики Казахстан оказать содействие в оформлении въездных и выездных документов участникам и официальным лицам чемпионата мира.
5. Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить охрану общественного порядка, безопасность участников и официальных лиц чемпионата мира в местах их проживания и проведения соревнования, регистрацию в гостиницах города Алматы иностранных граждан - участников чемпионата мира.
6. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан обеспечить международной телефонной связью и доступом в Интернет пресс-центры чемпионата мира во Дворце спорта и культуры имени Балуана Шолака, создать условия для встречи и проводов участников чемпионата мира в аэропорту города Алматы.
7. Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан обеспечить широкое освещение в средствах массовой информации хода подготовки и проведения чемпионата мира.
8. Министерству здравоохранения Республики Казахстан обеспечить медицинское обслуживание участников чемпионата мира.
9. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
28 мая 2003 года N 108
Состав
организационного комитета по подготовке и проведению
чемпионата мира по муайтай
Масимов Карим Кажимканович    -  Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан, президент
Федерации муайтай Республики
Казахстан, председатель
Турлыханов Даулет Болатович   -  Председатель Агентства Республики
Казахстан по туризму и спорту,
заместитель председателя
Храпунов Виктор Вячеславович  -  аким города Алматы, заместитель
председателя
Члены организационного комитета:
Алимбекова Гульнар Смадиловна -  начальник финансово-экономического
отдела Агентства Республики
Казахстан по туризму и спорту
Аманкулов Фархат Аменович     -  президент профессионального
спортивного клуба "Елухан"
Федерации муайтай Республики
Казахстан, вице-президент
Федерации муайтай Республики
Казахстан (по согласованию)
Волков Алексей Юрьевич        -  вице-министр иностранных дел
Республики Казахстан
Диканбаева Сауле Алкеевна     -  вице-министр здравоохранения
Республики Казахстан
Захарин Юрий Кузьмич          -  директор Дворца спорта и культуры
имени Балуана Шолака
(по согласованию)
Канагатов                     -  заместитель Председателя Агентства
Ильсияр Баймухамедович           Республики Казахстан по туризму
и спорту
Лавриненко Юрий Иванович      -  первый вице-министр транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Отто Иван Иванович            -  вице-министр внутренних дел
Республики Казахстан
Рябченко Олег Григорьевич     -  первый вице-министр культуры,
информации и общественного
согласия Республики Казахстан
Тукиев Серик Адамович         -  руководитель дирекции штатных
национальных команд и спортивного
резерва Агентства Республики
Казахстан по туризму и спорту.

Муайтайдан әлем чемпионатын өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 28 мамырдағы N 108-ө өкімі
1. Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiнiң және Дүниежүзiлiк муайтай халықаралық федерациясының (IҒМА) 2003 жылғы 1-9 қыркүйекте Алматы қаласында муайтайдан әлем чемпионатын (бұдан әрi - әлем чемпионаты) өткiзу туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қоса берiлiп отырған әлем чемпионатына дайындық және оны өткiзу жөнiндегi ұйымдастыру комитетiнiң құрамы бекiтiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгi мен Алматы қаласының әкiмi әлем чемпионатына дайындықты және оны Алматы қаласында Балуан Шолақ атындағы Спорт және мәдениет сарайында өткiзудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi әлем чемпионатына қатысушылар мен ресми адамдардың келу және кету құжаттарын ресiмдеуге жәрдем көрсетсiн.
5. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi қоғамдық тәртiптiң сақталуын, әлем чемпионатына қатысушылар мен ресми адамдар тұратын және жарыстар өтетiн жерлерде олардың қауiпсiздiгiн, әлем чемпионатына қатысушы шетелдiк азаматтардың Алматы қаласының қонақ үйлерiнде тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
6. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi әлем чемпионаты баспасөз орталықтарының Балуан Шолақ атындағы Спорт және мәдениет сарайын халықаралық телефон байланысымен және Интернетке қол жеткiзудi қамтамасыз етсiн, Алматы қаласының әуежайында әлем чемпионатына қатысушыларды күтiп алуға және шығарып салуға жағдайлар жасасын.
7. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi әлем чемпионатына дайындық және оны өткiзу барысын бұқаралық ақпарат құралдарында кеңінен жария етудi қамтамасыз етсiн.
8. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi әлем чемпионатына қатысушыларға медициналық қызмет көрсетудi қамтамасыз етсiн.
9. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiне жүктелсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2003 жылғы 28 мамырдағы
N 108 өкiмiмен
бекiтiлген
Муайтайдан әлем чемпионатына дайындық және оны өткiзу жөнiндегi ұйымдастыру комитетiнiң құрамы
Мәсiмов                 - Қазақстан Республикасы Премьер-
Кәрiм Қажымқанұлы         Министрiнiң орынбасары, Қазақстан
Республикасы Муайтай федерациясының
президентi, төраға
Тұрлыханов              - Қазақстан Республикасы Туризм және
Дәулет Болатұлы           спорт жөнiндегi агенттiгiнiң төрағасы,
төрағаның орынбасары
Храпунов                - Алматы қаласының әкiмi, төрағаның
Виктор Вячеславович       орынбасары
Ұйымдастыру комитетiнiң мүшелерi:
Әлiмбекова              - Қазақстан Республикасының Туризм
Гүлнар Смәдiлқызы         және спорт жөнiндегi агенттiгi қаржы-
экономикалық бөлiмiнiң бастығы
Аманқұлов               - Қазақстан Республикасы Муайтай
Фархат Әменұлы            федерациясының "Елухан" кәсiптiк спорт
клубының президентi, Қазақстан
Республикасы Муайтай федерациясының
вице-президентi (келiсiм бойынша)
Волков                  - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Алексей Юрьевич           iстер вице-министрi
Диқанбаева              - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Сәуле Әлкейқызы           сақтау вице-министрi
3ахарин                 - Балуан Шолақ атындағы Спорт және
Юрий Кузьмич              мәдениет сарайының директоры (келiсiм
бойынша)
Қанағатов               - Қазақстан Республикасы Туризм және
Елсияр Баймұхаметұлы      спорт жөнiндегi агенттiгi төрағасының
орынбасары
Лавриненко              - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Юрий Иванович             коммуникациялар бiрiншi вице-министрi
Oтто                    - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Иван Иванович             вице-министрi
Рябченко                - Қазақстан Республикасының Мәдениет,
Олег Григорьевич          ақпарат және қоғамдық келiсiм бiрiншi
вице-министрi
Төкеев                  - Қазақстан Республикасының Туризм
Серiк Адамұлы             және спорт жөнiндегi агенттiгi ұлттық
штаттық командалардың және спорт
резервi дирекциясының басшысы