О создании рабочей группы для выработки предложений по вопросам, связанным с экологической ситуацией города Усть-Каменогорска
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 июня 2003 года N 118-p
В целях выработки предложений по вопросам, связанным с экологической ситуацией города Усть-Каменогорска:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Искаков                   - вице-министр охраны окружающей
Нурлан Абдильдаевич         среды Республики Казахстан,
руководитель
Меркер                    - председатель Комитета
Виктор Александрович        государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Базарбаев                 - начальник отдела мониторинга
Сапар Канатбаевич           окружающей среды Департамента
государственной экологической
экспертизы Министерства охраны
окружающей среды Республики
Казахстан, секретарь
Абдреев                   - директор Департамента отраслей
Батырбек Сейтенович         промышленности Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Билялов                   - начальник отдела охраны подземных
Серик Каскенович            вод Управления гидрогеологии
Комитета геологии и охраны недр
Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан
Егоров                    - депутат Мажилиса Парламента
Виктор Николаевич           Республики Казахстан
(по согласованию)
Жамбеков                  - начальник отдела охраны окружающей
Серик Боранбайевич          среды Департамента планирования
расходов отраслевых органов
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Зейнуллин                 - заместитель директора Департамента
Абдикарим Абжалелович       науки Министерства образования и
науки Республики Казахстан
Иванов                    - начальник государственного
Иван Георгиевич             учреждения "Восточно-Казахстанское
областное управление по реализации
природоохранных программ" Восточно-
Казахстанского областного акимата
Келеманов                 - начальник территориального
Серик Искакович             управления "Востказнедра" Комитета
геологии и охраны недр Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Коспанов                  - начальник отдела экспертизы
Абай Самбетович             производственных проектов Департамента
государственной экологической
экспертизы Министерства охраны
окружающей среды Республики Казахстан
Кунанбаев                 - начальник Восточно-Казахстанской
Нурбек Сеиткамзинович       инспекции по чрезвычайным ситуациям
Агентства Республики Казахстан по
чрезвычайным ситуациям
Масленников               - депутат Восточно-Казахстанского
Олег Иванович               областного маслихата (по согласованию)
Милютин                   - депутат Мажилиса Парламента
Александр Александрович     Республики Казахстан (по согласованию)
Турлыханов                - начальник Восточно-Казахстанского
Кайрат Болатович            областного управления охраны
окружающей среды Министерства охраны
окружающей среды Республики Казахстан
Черкашина                 - депутат Мажилиса Парламента
Алимпиада Ивановна          Республики Казахстан (по согласованию)

Өскемен қаласының экологиялық ахуалына байланысты мәселелер жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу үшiн жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 4 маусымдағы N 118-ө өкімі
Өскемен қаласының экологиялық ахуалына байланысты мәселелер бойынша ұсыныстар әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамдағы жұмыс тобы құрылсын:
Ысқақов                  - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Нұрлан Әбділдаұлы          ортаны қорғау вице-министрi, жетекшi
Меркер                   - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Виктор Александрович       сақтау министрлігі Мемлекеттiк
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
комитетiнiң төрағасы, жетекшiнiң
орынбасары
Базарбаев                - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Сапар Қанатбайұлы          ортаны қорғау министрлiгi Мемлекеттiк
экологиялық сараптама департаментiнiң
қоршаған ортаның мониторингi бөлiмiнiң
бастығы, хатшы
Әбдiреев                 - Қазақстан Республикасының Индустрия
Батырбек Сейтенұлы         және сауда министрлiгi Өнеркәсiп салалары
департаментiнiң директоры
Біләлов                  - Қазақстан Республикасының Энергетика
Серiк Қаскенұлы            және минералдық ресурстар министрлiгi
Геология және жер қойнауын қорғау
комитетi гидрогеология басқармасының жер
асты суларын қорғау бөлiмiнiң бастығы
Егоров                   - Қазақстан Республикасының Парламентi
Виктор Николаевич          Мәжiлiсiнiң депутаты (келiсiм бойынша)
Жамбеков                 - Қазақстан Республикасының Экономика
Серiк Боранбайұлы          және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
Салалық органдардың шығыстарын
жоспарлау департаментi қоршаған ортаны
қорғау бөлiмiнiң бастығы
Зейнуллин                - Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Әбдікәрiм Әбжәлелұлы       ғылым министрлiгi Ғылым департаментi
директорының орынбасары
Иванов                   - Шығыс Қазақстан облыстық әкiмшiлiгi
Иван Георгиевич            "Шығыс Қазақстан облыстық табиғат
қорғау бағдарламаларын iске асыру
жөнiндегi басқармасы" мемлекеттiк
мекемесiнiң бастығы
Келеманов                - Қазақстан Республикасының Энергетика
Серiк Ысқақұлы             және минералдық ресурстар министрлiгi
Геология және жер қойнауын қорғау
комитетi "Шығыс Қазақстан жер қойнауы"
аумақтық басқармасының бастығы
Қоспанов                 - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Абай Сәмбетұлы             ортаны қорғау министрлiгi Мемлекеттiк
экологиялық сараптама департаментi
өндiрiстiк жобаларды сараптау бөлiмiнiң
бастығы
Құнанбаев                - Қазақстан Республикасының Төтенше
Нұрбек Сейiтхамзаұлы       жағдайлар жөнiндегi агенттiгi Шығыс
Қазақстан төтенше жағдайлар жөніндегi
инспекциясының бастығы
Масленников              - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының
Олег Иванович              депутаты (келiсiм бойынша)
Милитин                  - Қазақстан Республикасының Парламентi
Александр Александрович    Мәжiлiсiнiң депутаты (келiсiм бойынша)
Тұрлыханов               - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Қайрат Болатұлы            ортаны қорғау министрлiгi Шығыс
Қазақстан облыстық қоршаған ортаны
қорғау басқармасының бастығы
Черкашина                - Қазақстан Республикасының Парламентi
Алимпиада Ивановна         Мәжiлiсiнiң депутаты (келiсiм бойынша)

2. Рабочей группе в месячный срок внести предложения в Правительство Республики Казахстан по вопросам, связанным с экологической ситуацией города Усть-Каменогорска.
Премьер-Министр

2. Жұмыс тобы Өскемен қаласындағы экологиялық ахуалға байланысты мәселелер бойынша ұсыныстарды бiр ай мерзiмде Қазақстан Республикасының Үкiметiне ұсынсын.
Премьер-Министр