О подготовке и проведении официального визита Министра иностранных дел Исламской Республики Иран Камаля Харрази в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 июня 2003 года N 124-р
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Исламской Республикой Иран и обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению официального визита Министра иностранных дел Исламской Республики Иран Камаля Харрази в Республику Казахстан с 11 по 12 июня 2003 года в городе Астане:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан:
обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению официального визита Министра иностранных дел Исламской Республики Иран Камаля Харрази в Республику Казахстан с 11 по 12 июня 2003 года в городе Астане (далее - визит);
выделить средства на проведение визита, в том числе на проживание в гостинице и питание членов иранской делегации в сумме 675200 (шестьсот семьдесят пять тысяч двести) тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2003 год по программе 042 "Представительские затраты".
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) принять необходимые меры по обслуживанию членов официальной делегации Исламской Республики Иран согласно приложению.
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов официальной делегации Исламской Республики Иран в аэропорту, местах проживания и посещения, а также сопровождение по маршрутам следования.
4. Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.
5. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Министра иностранных дел Исламской Республики Иран над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропорту города Астана;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Астана.
6. Акиму города Астана обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам официальной делегации Исламской Республики Иран, оформлению аэропорта города Астана, а также обеспечить организацию культурной программы.

Иран Ислам Республикасының Сыртқы iстер министрi Камаль Харразидiң Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 11 маусымдағы N 124-ө өкімі
Қазақстан Республикасы мен Иран Ислам Республикасының арасындағы екi жақты ынтымақтастықты нығайту және Иран Ислам Республикасының Сыртқы iстер министрi Камаль Харразидiң 2003 жылғы 11-12 маусымдағы Қазақстан Республикасына ресми сапарын Астана қаласында дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi:
Иран Ислам Республикасының Сыртқы iстер министрi Камаль Харразидiң 2003 жылғы 11-12 маусымдағы Қазақстан Республикасына ресми сапарын (бұдан әрi - сапар) Астана қаласында дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз етсiн;
сапарды өткiзуге, соның iшiнде иран делегациясы мүшелерiнiң қонақ үйде тұруына және тамақтануына 2003 жылға арналған республикалық бюджетте 042 "Өкiлдiк шығыстар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражаттың есебiнен 675200 (алты жүз жетпiс бес мың екi жүз) теңге сомасында қаражат бөлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Ic Басқармасы (келiсiм бойынша) қосымшаға сәйкес Иран Ислам Республикасы ресми делегациясының мүшелерiне қызмет көрсету жөнiндегi қажеттi шараларды қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасының Ішкi iстер министрлiгi, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi (келiсiм бойынша), Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi (келiсiм бойынша) Иран Ислам Республикасының ресми делегациясы мүшелерiнiң әуежайдағы, тұратын және болатын орындарындағы қауiпсiздiгiн, сондай-ақ жүретiн бағыттары бойынша бiрге жүрудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етiлуiн қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi белгiленген тәртiппен:
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгiмен бiрлесiп Иран Ислам Республикасы Сыртқы iстер министрiнiң арнайы ұшағының Қазақстан Республикасының аумағы үстiнен ұшып өтуiн, Астана қаласының әуежайына қонуын және ұшып шығуын;
Астана қаласының әуежайында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетудi, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсiн.
6. Астана қаласының әкiмi Иран Ислам Республикасының ресми делегациясын күтiп алу мен шығарып салу, Астана қаласының әуежайын безендiру жөнiндегi ұйымдастыру iс-шараларының орындалуын, сондай-ақ мәдени бағдарлама ұйымдастыруды қамтамасыз етсiн.

7. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить концертную программу на официальном приеме от имени Государственного секретаря Республики Казахстан - Министра иностранных дел Республики Казахстан.
8. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 11 июня 2003 года N 124
Протокольно-организационные мероприятия
по обслуживанию членов официальной делегации
Исламской Республики Иран
1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов официальной делегации Исламской Республики Иран (по схеме 1+4) в городе Астане в гостинице "Окан Интерконтиненталь-Астана".
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостинице "Окан Интерконтиненталь-Астана".
3. Изготовление печатной продукции (бейджи, спецпропуска на автомобили).
4. Организовать обслуживание официальной делегации Исламской Республики Иран через VIP-зал в аэропорту города Астаны (чайный стол).
5. Забронировать зал для проведения официального приема от имени Государственного секретаря Республики Казахстан - Министра иностранных дел Республики Казахстан в честь Министра иностранных дел Исламской Республики Иран.
6. Медицинское обслуживание членов официальной делегации Исламской Республики Иран и сопровождающих лиц.

7. Қазақстан Республикасының Республикалық Ұланы (келiсiм бойынша) Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк хатшысы - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрiнiң атынан берiлетiн ресми қонақасындағы концерттiк бағдарламаны қамтамасыз етсiн.
8. Осы өкiмнiң iске асырылуы Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiне жүктелсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2003 жылғы 11 маусымдағы
N 124 өкiмiне
қосымша
Иран Ислам Республикасы ресми делегациясының мүшелерiне қызмет көрсету жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру шаралары
1. Иран Ислам Республикасы ресми делегациясының мүшелерiн (1+4 схемасы бойынша) Астана қаласында "Окан Интерконтиненталь-Астана" қонақ үйiне орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiк қызметiн көрсету.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi қызметкерлерiн "Окан Интерконтиненталь-Астана" қонақ үйiне орналастыру.
3. Баспа өнiмдерiн (бейдждер, автокөлiктерге арнайы рұқсаттамалар) дайындау.
4. Иран Ислам Республикасының ресми делегациясына Астана қаласының әуежайында VІP-залы арқылы қызмет көрсетудi ұйымдастыру (шай дастарханы).
5. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк хатшысы - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрiнiң атынан Иран Ислам Республикасы Сыртқы iстер министрiнiң құрметiне ресми қабылдау өткiзу үшiн залды броньдау.
6. Иран Ислам Республикасы ресми делегациясының мүшелерiне және бiрге жүретiн адамдарға медициналық қызмет көрсету.