О мерах по открытию государственной границы с Китайской Народной Республикой
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 июня 2003 года N 135-р
В связи со стабилизацией эпидемиологической ситуации по атипичной пневмонии в Китайской Народной Республике (далее - КНР):
1. Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) принять меры по открытию государственной границы с КНР с 1 июля 2003 года.
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан с 1 июля 2003 года возобновить воздушное, железнодорожное и автомобильное сообщение с КНР.
3. Агентству Республики Казахстан по туризму и спорту с 1 июля 2003 года возобновить туристские поездки граждан Республики Казахстан в КНР и другие страны.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Павлова А.С.
Премьер-Министр

Қытай Халық Республикасымен мемлекеттік шекараны ашу жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 26 маусымдағы N 135-ө өкімі
Қытай Халық Республикасында (бұдан әрі - ҚХР) типтік емес өкпе қабынуының эпидемиологиялық ахуалының тұрақтануына байланысты:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша) 2003 жылдың 1 шілдесінен бастап ҚХР-мен мемлекеттік шекараны ашу жөнінде шаралар қабылдасын.
2. Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі 2003 жылдың 1 шілдесінен бастап ҚХР-мен әуе, темір жол және автомобиль қатынастарын қалпына келтірсін.
3. Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөніндегі агенттігі 2003 жылдың 1 шілдесінен бастап ҚХР-ға және басқа да елдерге туристік сапарларын қалпына келтірсін.
4. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары А.С. Павловқа жүктелсін.
Премьер-Министр