О подготовке и проведении официального визита Генерального секретаря Организации Северо-Атлантического Договора Джорджа Робертсона в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 июля 2003 года N 142-р
В целях укрепления сотрудничества между Республикой Казахстан и Организацией Северо-Атлантического Договора (далее - НАТО) и обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению официального визита Генерального секретаря НАТО Джорджа Робертсона в Республику Казахстан с 9 по 10 июля 2003 года в городе Алматы:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан:
обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению официального визита Генерального секретаря НАТО Джорджа Робертсона в Республику Казахстан с 9 по 10 июля 2003 года в городе Алматы (далее - визит) согласно приложению;
выделить средства на проживание членов официальной делегации НАТО в сумме 233 320 (двести тридцать три тысячи триста двадцать) тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2003 год по программе "Представительские затраты".
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) принять необходимые меры по размещению, питанию, транспортному и медицинскому обслуживанию членов официальной делегации НАТО.
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов официальной делегации НАТО в аэропорту, местах проживания и посещения, а также сопровождение по маршрутам следования.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Генерального секретаря НАТО над территорией Республики Казахстан, его посадку и вылет в аэропорту города Алматы;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Алматы.
5. Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.
6. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению
Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 9 июля 2003 года
N 142
Протокольно-организационные мероприятия по подготовке и
проведению официального визита Генерального секретаря НАТО
Джорджа Робертсона в Республику Казахстан
1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов официальной делегации (1+4) и сопровождающих лиц в городе Алматы в гостинице "Хаят Ридженси".

Солтүстік Атлантика Шарты Ұйымының Бас хатшысы Джордж Робертсонның Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 9 шілдедегі N 142-ө өкімі
Қазақстан Республикасы мен Солтүстік Атлантика Шарты Ұйымының (бұдан әрі - НАТО) арасындағы ынтымақтастықты нығайту және 2003 жылғы 9-10 шілдеде Алматы қаласында НАТО-ның Бас хатшысы Джордж Робертсонның Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі:
қосымша сәйкес 2003 жылғы 9-10 шілдеде Алматы қаласында НАТО-ның Бас хатшысы Джордж Робертсонның Қазақстан Республикасына ресми сапарын (бұдан әрі - сапар) дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз етсін;
НАТО ресми делегациясы мүшелерінің қонақ үйде тұруына 2003 жылға арналған республикалық бюджетте "Өкілдік шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебінен 233 320 (екі жүз отыз үш мың үш жүз жиырма) теңге бөлсін.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы (келісім бойынша) НАТО ресми делегациясының мүшелерін орналастыру, тамақтандыру, көліктік және медициналық қызмет көрсету жөніндегі қажетті шаралар қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі, Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі (келісім бойынша) НАТО-ның ресми делегациясы мүшелерінің әуежайындағы, тұратын және болатын орындарындағы қауіпсіздігін, сондай-ақ жүретін бағыттары бойынша бірге жүруді қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі белгіленген тәртіппен:
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігімен бірлесіп, НАТО Бас хатшысының арнайы ұшағының Қазақстан Республикасының аумағы үстінен ұшып өтуін, Алматы қаласының әуежайында оның қонуы мен ұшып шығуын;
Алматы қаласының әуежайында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетуді, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсін.
5. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрлігі сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етілуін қамтамасыз етсін.
6. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2003 жылғы 9 шілдедегі
N 142 өкіміне
қосымша
НАТО-ның Бас хатшысы Джордж Робертсонның
Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және
өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шаралары
1. Ресми делегация мүшелерін (1+4) және бірге жүретін адамдарды Алматы қаласында "Хаят Ридженси" қонақ үйіне орналастыру, тамақтандыру және оларға көліктік қызмет көрсету.

2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостинице "Хаят Ридженси".
3. Изготовление печатной продукции (бейджи, спецпропуска на автомобили, кувертки).
4. Приобретение в установленном порядке сувениров и подарков для делегации НАТО.
5. Техническое оформление церемонии встречи и проводов официальной делегации НАТО в аэропорту города Алматы (VIP-зал, флаги, чайный стол).
6. Организация встречи Генерального секретаря НАТО в Резиденции Президента Республики Казахстан.
7. Организация пресс-конференции в Резиденции Президента Республики Казахстан.
8. Организация встречи Генерального секретаря НАТО с Президентом Республики Казахстан, руководством Парламента Республики Казахстан, Министром иностранных дел Республики Казахстан, Министром обороны Республики Казахстан, Председателем Комитета национальной безопасности Республики Казахстан и Председателем Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
9. Организация рабочего обеда от имени Министра иностранных дел Республики Казахстан в честь Генерального секретаря НАТО.
10. Медицинское обслуживание членов официальной делегации НАТО и сопровождающих лиц.

2. Қазақстан Республикасының Президенті Күзет қызметінің қызметкерлерін "Хаят Ридженси" қонақ үйіне орналастыру.
3. Баспа өнімдерін (бейдждер, автокөліктерге арналған арнайы рұқсатнамалар, куверткалар) дайындау.
4. НАТО-ның делегациясы үшін белгіленген тәртіппен кәдесыйлар және сыйлықтар сатып алу.
5. Алматы қаласының әуежайында НАТО-ның ресми делегациясын күтіп алу және шығарып салу рәсімдерін техникалық безендіру (VIP-зал, жалаулар, шай дастарханы).
6. НАТО Бас хатшысын Қазақстан Республикасы Президентінің Резиденциясында қарсы алуды ұйымдастыру.
7. Қазақстан Республикасы Президентінің Резиденциясында баспасөз конференциясын ұйымдастыру.
8. НАТО Бас хатшысының Қазақстан Республикасының Президентімен, Қазақстан Республикасы Парламентінің басшылығымен, Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрімен, Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрімен, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің төрағасымен және Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігінің төрағасымен кездесуін ұйымдастыру.
9. НАТО Бас хатшысының құрметіне Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің атынан жұмыс бабындағы түскі асты ұйымдастыру.
10. НАТО-ның ресми делегациясы мүшелеріне және бірге жүретін адамдарға медициналық қызмет көрсету.