О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 декабря 2002 года N 192
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 июля 2003 года N 146-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 30 декабря 2004 года N 383-р (R040383)
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 декабря 2002 года N 192 "О мерах по реализации законодательных актов Республики Казахстан" следующие изменения:
в перечне актов Правительства Республики Казахстан, принятие которых необходимо в целях реализации законодательных актов Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
в строке, порядковый номер 15, в графе "Отношения, подлежащие урегулированию актом Правительства Республики Казахстан" подпункт 3) исключить;
строку, порядковый номер 18, исключить.
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2002 жылғы 4 желтоқсандағы N 192 өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 15 шілдедегі N 146-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2004.12.30. N 383 өкімімен.
"Қазақстан Республикасының заңнамалық кесiмдерiн iске асыру жөнiндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің 2002 жылғы 4 желтоқсандағы N 192  өкiмiне мынадай өзгерiстер енгізілсін:
көрсетiлген өкiммен бекiтiлген Қазақстан Республикасының заңнамалық кесімдерін iске асыру мақсатында қабылдануы қажет Қазақстан Республикасы Үкiметi кесiмдерiнің тiзбесiнде:
реттiк нөмiрi 15-жолда "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кесімімен реттелуге жататын қатынастар" деген бағандағы 3) тармақша алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 18-жол алынып тасталсын.
Премьер-Министр