О подготовке и проведении официального визита Министра торговли и индустрии Республики Сингапур Джорджа Ео в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 июля 2003 года N 151-р
В целях укрепления сотрудничества между Республикой Казахстан и Республикой Сингапур и обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению официального визита Министра торговли и индустрии Республики Сингапур в Республику Казахстан с 18 по 21 июля 2003 года в городах Алматы и Астане:
1. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан обеспечить организационные мероприятия по подготовке и проведению официального визита Министра торговли и индустрии Республики Сингапур Джорджа Ео в Республику Казахстан с 18 по 21 июля 2003 года в городах Алматы и Астане.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан 1 284 870 (один миллион двести восемьдесят четыре тысячи восемьсот семьдесят) тенге на оплату проживания членов официальной делегации Республики Сингапур за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2003 год по программе "Представительские затраты".
3. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить официальную часть делегации автомашинами представительского класса.
4. Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить сопровождение членов официальной делегации Республики Сингапур по маршрутам следования в городах Алматы и Астане.
5. Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации Республики Казахстан.
6. Акиматам городов Астаны и Алматы, Национальному Банку Республики Казахстан (по согласованию), ЗАО "Казахстанский центр содействия инвестициям "Казинвест" (по согласованию) обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам официальной делегации Республики Сингапур.
7. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан.
Премьер-Министр

Сингапур Республикасының Сауда және индустрия министрi Джордж Еоның Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау мен өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 21 шілдедегі N 151-ө өкімі
Қазақстан Республикасы мен Сингапур Республикасы арасындағы ынтымақтастықты нығайту және Сингапур Республикасы Сауда және индустрия министрінің Қазақстан Республикасына 2003 жылғы 18-21 шілдедегi ресми сапарын дайындау мен өткiзу жөнiнде Алматы және Астана қалаларында протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi Сингапур Республикасының Сауда және индустрия министрi Джордж Еоның Қазақстан Республикасына 2003 жылғы 18-21 шiлдедегi ресми сапарын дайындау мен өткiзу жөнiнде Алматы және Астана қалаларында ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз етсiн.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгiне 2003 жылға арналған республикалық бюджетте "Өкілдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен Сингапур Республикасының ресми делегациясы мүшелерiнің тұруына ақы төлеуге 1284870 (бiр миллион екi жүз сексен төрт мың сегiз жүз жетпiс) теңге бөлсiн.
3. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы (келiсiм бойынша) делегацияның ресми бөлiгiн өкiлдiк сыныбындағы автомашиналармен қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi Алматы және Астана қалаларында жүру бағыттары бойынша Сингапур Республикасы ресми делегациясының мүшелерiмен бiрге жүрудi қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi сапардың Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жария етілуiн қамтамасыз етсiн.
6. Астана және Алматы қалаларының әкiмдiктерi, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi (келiсiм бойынша), "Қазинвест" инвестицияларға жәрдемдесудің қазақстандық орталығы" ЖАҚ (келісім бойынша) Сингапур Республикасының ресми делегациясын күтіп алу және шығарып салу жөніндегі ұйымдастыру іс-шараларының орындалуын қамтамасыз етсін.
7. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министріне жүктелсін.
Премьер-Министр