О производстве художественного исторического фильма "Кочевник"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 августа 2003 года N 164-р
В целях обеспечения производства художественного исторического фильма "Кочевник", посвященного становлению государственности казахского народа:
1. Министерству культуры Республики Казахстан обеспечить в 2003-2004 годах производство художественного исторического фильма "Кочевник". <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - распоряжением Премьер-Министра РК от 13 февраля 2004 г. N 37-р .
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в соответствии с действующим законодательством обеспечить своевременное оформление виз иностранным кинематографистам, принимающим участие в создании фильма "Кочевник".
3. Министерству обороны Республики Казахстан в соответствии с заявкой Министерства культуры согласия Республики Казахстан выделить необходимый контингент военнослужащих для участия в съемках фильма "Кочевник". <*>
Сноска. В пункт 3 внесены изменения - распоряжением Премьер-Министра РК от 13 февраля 2004 г. N 37-р .
4. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Агентству Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям обеспечить в местах проведения массовых съемок фильма "Кочевник" порядок и соблюдение мер безопасности.
5. Рекомендовать акимам Алматинской области и города Алматы оказывать съемочной группе фильма "Кочевник" всемерное содействие в организационных вопросах при проведении съемок фильма на их территории.
Премьер-Министр

"Көшпенді" көркем тарихи фильмiн шығару туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 4 тамыздағы N 164-ө өкімі
Қазақ халқы мемлекеттiлiгiнің қалыптасуына арналған "Көшпенді" көркем тарихи фильмiн шығаруды қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Мәдениет министрлiгi 2003-2004 жылдары "Көшпендi" көркем тарихи фильмiнiң шығарылуын қамтамасыз етсiн. <*>
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.02.13. N 37 өкімімен .
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi қолданып жүрген заңнамаға сәйкес "Көшпендi" фильмiн жасауға қатысатын шетелдiк кинематографистерге визаны уақтылы ресiмдеудi қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi Қазақстан Республикасының Мәдениет министрлiгiнiң өтiнiмiне сәйкес "Көшпендi" фильмiн түсiруге қатысу үшiн әскери қызметшiлердiң қажеттi контингентін бөлсiн. <*>
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.02.13. N 37 өкімімен .
4. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi, Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгi "Көшпендi" фильмiнiң бұқаралық эпизодтарын түсiру жүргiзiлетiн орындарда тәртiп пен қауiпсiздiк шараларын сақтауды қамтамасыз етсiн.
5. Алматы облысы мен Алматы қаласының әкiмдерiне өз аумақтарында "Көшпендi" фильмiн түсiру тобына фильмдi түсiрудi жүргiзу кезiнде ұйымдастырушылық мәселелерiнде жан-жақты жәрдем көрсету ұсынылсын.
Премьер-Министр