О создании рабочей группы для выработки предложений по вопросам урегулирования долговых обязательств Акмолинской и Северо-Казахстанской областей
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 августа 2003 года N 176-р
В целях выработки предложений по вопросам урегулирования долговых обязательств Акмолинской и Северо-Казахстанской областей:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Узбеков Гани Нурмаханбетович  - вице-министр финансов Республики
Казахстан, руководитель
Оразалиева Забира Жандаровна  - заместитель директора Департамента
юридической службы Министерства
финансов Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Достияров                     - начальник Управления мониторинга
Аблай Мухамедиярович            долга Департамента государственного
долга и кредитования Министерства
финансов Республики Казахстан,
секретарь
Ташенев Бакытбек Хакимович    - начальник Управления анализа
государственного заимствования и
кредитования Департамента
планирования государственного
заимствования и кредитования
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Савицкий Дмитрий Емельянович  - начальник финансового управления
акимата Акмолинской области
Ткаченко Тамара Федоровна     - заместитель начальника департамента
финансов акимата Северо-
Казахстанской области
Жакенов Аскар Серикжанович    - начальник Управления защиты
имущественных прав государства,
договоров и претензионно-исковой
работы Министерства юстиции
Республики Казахстан
2. Рабочей группе до 15 сентября 2003 года выработать и внести в установленном порядке в Правительство Республики Казахстан предложения по вопросам урегулирования долговых обязательств Акмолинской и Северо-Казахстанской областей.
Премьер-Министр

Ақмола және Солтүстік Қазақстан облыстарының борыштық міндеттемелерін реттеу мәселелері жөніндегі ұсыныстарды әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 19 тамыздағы N 176-ө өкімі
Ақмола және Солтүстік Қазақстан облыстарының борыштық міндеттемелерін реттеу мәселелері жөніндегі ұсыныстарды әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Өзбеков                     - Қазақстан Республикасының Қаржы
Ғани Нұрмаханбетұлы           вице-министрі, жетекші
Оразәлиева                  - Қазақстан Республикасы Қаржы
Зәбира Жандарқызы             министрлігінің Заң қызметі
департаменті директорының
орынбасары, жетекшінің орынбасары
Достияров                   - Қазақстан Республикасы Қаржы
Абылай Мұхамедиярұлы          министрлігінің Мемлекеттік борыш және
кредит беру департаменті борыш
мониторингі басқармасының бастығы,
хатшы
Тәшенов                     - Қазақстан Республикасы Экономика
Бақытбек Хәкімұлы             бюджеттік жоспарлау министрлігінің
Мемлекеттік қарыз алуды және кредит
беруді жоспарлау департаменті
мемлекеттік қарыз алуды және кредит
беруді талдау басқармасының бастығы
Савицкий                    - Ақмола облысы әкімдігі қаржы
Дмитрий Емельянович           басқармасының бастығы
Ткаченко                    - Солтүстік Қазақстан облысы
Тамара Федоровна              әкімдігінің қаржы департаменті
бастығының орынбасары
Жәкенов                     - Қазақстан Республикасы Әділет
Асқар Серікжанұлы             министрлігінің мемлекеттік мүліктік
құқықтарын қорғау, шарттар және талап
қою-қуыну жұмыстары басқармасының
бастығы
2. Жұмыс тобы 2003 жылғы 15 қыркүйекке дейін Ақмола және Солтүстік Қазақстан облыстарының борыштық міндеттемелерін реттеу мәселелері жөнінде ұсыныстарды әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Премьер-Министр