О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 августа 2003 года N 188
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 сентября 2003 года N 226-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 августа 2003 года N 188 следующее изменение:
в Плане мероприятий Правительства Республики Казахстан по реализации Протокола расширенного заседания Правительства с участием Президента Республики Казахстан от 7 августа 2003 года N 01-8.8, утвержденном указанным распоряжением, в строке, порядковый номер 4, в графе "Ответственные за исполнение" слова "Сулейменов К.Ш." заменить словами "Турисбеков З.К.".
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 25 тамыздағы N 188 өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 23 қыркүйектегі N 226-ө өкімі
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 25 тамыздағы N 188 өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген 2003 жылғы 7 тамыздағы Қазақстан Республикасы Президентінің қатысуымен өткен Үкіметтің кеңейтілген мәжілісінің N 01-8.8 хаттамасын іске асыру жөніндегі Қазақстан Республикасы Үкіметінің іс-шаралар жоспарында "Орындалуына жауаптылар" деген бағандағы реттік нөмірі 4-жолда "Қ.Ш.Сүлейменов" деген сөз "З.Қ.Тұрысбеков" деген сөзбен ауыстырылсын.
Премьер-Министр