О создании рабочей группы по подготовке доклада "О текущем состоянии и перспективах развития системы управления здравоохранением"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 ноября 2003 года N 267-р
1. В целях подготовки доклада "О текущем состоянии и перспективах развития системы управления здравоохранением" создать рабочую группу в следующем составе:
Утеулина Хафиза Мухтаровна        - советник Премьер-Министра
Республики Казахстан,
руководитель;
Сагын Халел                       - директор Департамента лечебно-
профилактической работы и
лицензирования Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан;
Курмангалиева Аида Даденовна      - директор Департамента
планирования расходов
социальной сферы Министерства
экономики и бюджетного
планирования Республики
Казахстан;
Асатова Акмарал Болатаевна        - заведующая сектором
здравоохранения Отдела
социально-культурного развития
канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
2. Разрешить рабочей группе в установленном порядке привлекать независимых экспертов в области организации здравоохранения.
3. Рабочей группе в срок до 20 ноября 2003 года представить доклад "О текущем состоянии и перспективах развития системы управления здравоохранением".
Премьер-Министр

"Денсаулық сақтауды басқару жүйесiн дамытудың ағымдағы жай-күйi мен перспективалары туралы" баяндаманы дайындау жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 7 қарашадағы N 267-р өкімі
1. "Денсаулық сақтауды басқару жүйесiн дамытудың ағымдағы жай-күйi мен перспективалары туралы" баяндаманы дайындау мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Өтеулина                    - Қазақстан Республикасы Премьер-
Хафиза Мұқтарқызы             Министрiнiң кеңесшiсi, жетекшi;
Сағын Халел                 - Қазақстан Республикасының Денсаулық
сақтау министрлiгi
Емдеу-алдын алу жұмысы және
лицензиялау департаментiнiң директоры;
Құрманғалиева               - Қазақстан Республикасының
Аида Дәденқызы                Экономика және бюджеттiк жоспарлау
министрлiгi Әлеуметтiк сала
шығыстарын жоспарлау департаментінiң
директоры;
Асатова                     - Қазақстан Республикасының
Ақмарал Болатайқызы           Премьер-Министрi Кеңсесiнiң
Әлеуметтiк-мәдени даму бөлiмi
денсаулық сақтау секторының
меңгерушiсi
2. Жұмыс тобына денсаулық сақтауды ұйымдастыру саласындағы тәуелсiз сарапшыларды белгiленген тәртiппен тартуға рұқсат берiлсiн.
3. Жұмыс тобы 2003 жылғы 20 қарашаға дейінгі мерзімде "Денсаулық сақтауды басқару жүйесін дамытудың ағымдағы жай-күйі мен перспективалары туралы" баяндаманы ұсынсын.
Премьер-Министр