О проведении Президентской новогодней елки
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 ноября 2003 года N 288-p
1. Принять предложение Министерства образования и науки Республики Казахстан по проведению Президентской новогодней елки 23-26 декабря 2003 года в городе Астане для детей-сирот, детей, оставшихся без попечения родителей, воспитанников детских домов и интернатных учреждений из числа отличников учебы.
2. Утвердить прилагаемые:
1) состав организационного комитета по подготовке и проведению Президентской новогодней елки;
2) план мероприятий по подготовке и проведению Президентской новогодней елки.
3. Акимам областей, городов Астаны, Алматы и Министерству образования и науки Республики Казахстан обеспечить направление на Президентскую новогоднюю елку детей-сирот, детей, оставшихся без попечения родителей, воспитанников детских домов и интернатных учреждений из числа отличников учебы в возрасте от 9 до 13 лет в количестве согласно приложению.
4. Рекомендовать акимам областей, города Алматы командировочные расходы сопровождающим, оплату проезда в оба конца и питание детей в пути произвести за счет средств соответствующих местных бюджетов.
5. Финансирование расходов на проведение Президентской новогодней елки осуществляется в пределах средств, предусмотренных в соответствующих бюджетах на 2003 год администраторам программ, ответственным за их исполнение.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 21 ноября 2003 года N 288
Состав
организационного комитета по подготовке и
проведению Президентской новогодней елки
Кулекеев                  - Министр образования и науки
Жаксыбек Абдрахметович      Республики Казахстан, председатель
Досмуханбетов             - аким города Астаны, заместитель
Темирхан Мынайдарович       председателя
Члены организационного комитета
Жумагулов                 - заведующий Отделом социально-
Бакытжан Турсынович         культурного развития Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Доскалиев                 - Министр здравоохранения Республики
Жаксылык Акмурзаевич         Казахстан
Касеинов                  - Министр культуры Республики Казахстан
Дуйсен Курабаевич
Рябченко                  - первый вице-министр информации
Олег Григорьевич            Республики Казахстан
Отто                      - первый вице-министр внутренних дел
Иван Иванович               Республики Казахстан
Кошанов                   - вице-министр транспорта и коммуникаций
Ерлан Жаканович             Республики Казахстан
Салиев                    - заместитель председателя правления
Серик Джакуппович           закрытого акционерного общества
"Республиканская телерадиокорпорация
"Казахстан" (по согласованию)
Ирсалиев                  - и.о. директора Департамента среднего
Серик Азтаевич              общего образования Министерства
образования и науки Республики Казахстан
Рахимжанов                - начальник департамента образования
Амирхан Муратбекович        города Астаны
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 21 ноября 2003 года N 288
План
мероприятий по подготовке и проведению
Президентской новогодней елки
-------------------------------------------------------------------
N   !        Мероприятия        !  Сроки   !    Ответственные
п/п !                           !исполнения!
-------------------------------------------------------------------

Президенттік жаңа жыл шыршасын өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 21 қарашадағы N 288-ө өкімі
1. Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң 2003 жылғы 23-26 желтоқсанда Астана қаласында оқу озаттары қатарынан жетiм балаларға, ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған балаларға, балалар үйлерi мен интернаттық мекемелердiң тәрбиеленушiлерiне арналған Президенттiк жаңа жыл шыршасын өткiзу жөнiндегi ұсынысы қабылдансын.
2. Қоса берiлiп отырған:
1) Президенттiк жаңа жыл шыршасын дайындау және өткiзу жөнiндегi ұйымдастыру комитетiнiң құрамы;
2) Президенттiк жаңа жыл шыршасын дайындау және өткiзу жөнiндегi iс-шаралардың жоспары бекiтiлсiн.
3. Облыстардың, Астана, Алматы қалаларының әкiмдерi мен Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi оқу озаттары қатарынан 9-дан 13 жасқа дейiнгi жетiм балаларды, ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған балаларды, балалар үйлерi мен интернаттық мекемелердiң тәрбиеленушiлерiн қосымшаға сәйкес санда Президенттiк жаңа жыл шыршасына жiберудi қамтамасыз етсiн.
4. Облыстардың, Алматы қаласының әкiмдерiне бiрге жүрушiлердiң iссапар шығыстарын, екi жаққа жүру жолақысын төлеудi және балаларды жолда тамақтандыруды тиiстi жергiлiктi бюджеттердiң қаражаты есебiнен жүргiзу ұсынылсын.
5. Президенттік жаңа жыл шыршасын өткiзуге арналған шығыстарды қаржыландыру оларды орындауға жауапты бағдарламалардың әкімшілеріне тиiстi 2003 жылға арналған бюджеттерде көзделген қаражат шегінде жүзеге асырылады.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2003 жылғы 21 қарашадағы
N 288 өкімімен
бекiтiлген
Президенттiк жаңа жыл шыршасын дайындау және
өткiзу жөнiндегi ұйымдастыру комитетiнiң құрамы
Құлекеев                    - Қазақстан Республикасының
Жақсыбек Әбдiрахметұлы        Бiлiм және ғылым министрi, төраға
Досмұхамбетов               - Астана қаласының әкімі,
Темiрхан Мыңайдарұлы          төрағаның орынбасары
Ұйымдастыру комитетiнiң мүшелерi
Жұмағұлов                   - Қазақстан Республикасы
Бақытжан Тұрсынұлы            Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
Әлеуметтiк-мәдени даму бөлiмiнiң
меңгерушiсi
Досқалиев                   - Қазақстан Республикасының
Жақсылық Ақмырзаұлы           Денсаулық сақтау министрi
Қасейiнов                   - Қазақстан Республикасының
Дүйсен Қорабайұлы             Мәдениет министрi
Рябченко                    - Қазақстан Республикасының
Олег Григорьевич              Ақпарат бiрiншi вице-министрi
Отто                        - Қазақстан Республикасының Iшкi
Иван Иванович                 iстер бiрiншi вице-министрi
Қошанов                     - Қазақстан Республикасының
Ерлан Жақанұлы                Көлiк және коммуникациялар
вице-министрi
Сәлиев                      - "Қазақстан" республикалық
Серiк Жақыпұлы                телерадиокорпорациясы" жабық
акционерлiк қоғамының басқармасы
төрағасының орынбасары (келiсiм
бойынша)
Ырсалиев                    - Қазақстан Республикасының
Серiк Әзтайұлы                Білiм және ғылым министрлiгi
Жалпы орта бiлiм департаментi
директорының мiндетiн атқарушы
Рақымжанов                  - Астана қаласы білім
Әмiрхан Мұратбекұлы           департаментiнiң бастығы
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2003 жылғы 21 қарашадағы
N 288 өкімімен
бекiтiлген
Президенттік жаңа жыл шыршасын дайындау
және өткiзу жөнiндегі iс-шаралар жоспары
___________________________________________________________________
Р/с |          Іс-шаралар         |  Орындау   |    Жауаптылар
N   |                             |  мерзімі   |
___________________________________________________________________

1.   Организовать подбор детей-   До 10     Министерство образова-
участников Президентской     декабря   ния и науки Республики
новогодней елки (далее -               Казахстан, Министерство
дети) и сопровождающих                 здравоохранения Респуб-
лики Казахстан
2.   Определить вид транспорта и  До 12     Акимы областей и горо-
направить в Министерство     декабря   дов Алматы, Астаны,
образования и науки                    Министерство образова-
Республики Казахстан график            ния и науки Республики
заезда и отъезда детей                 Казахстан
3.   Обеспечить отправку детей и  21-27     Акимы областей и
сопровождающих, оплату их    декабря   города Алматы
проезда в оба конца и
питание в пути, а также
встречу по возвращению
4.   Обеспечить проезд детей и    До 15     Министерство транспорта
сопровождающих в отдельных   декабря   и коммуникаций Респуб-
вагонах, разработать схему             лики Казахстан
проезда от места проживания
до города Астаны и обратно
5.   Назначить координаторов      До 1      Министерство транспорта
организации перевозки        декабря   и коммуникаций Респуб-
детей в Министерстве                   лики Казахстан
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан и его
подведомственных организа-
циях на местах, сообщить
их контактные номера
телефонов всем заинтересо-
ванным министерствам и их
структурным подразделениям
6.   Организовать сопровождение   21-27     Министерство внутренних
детей работниками органов    декабря   дел Республики Казах-
внутренних дел и здравоохра-           стан, Министерство
нения на железнодорожном               здравоохранения Респуб-
транспорте в пути от места             лики Казахстан
проживания до города Астаны
и обратно
7.   Обеспечить встречу, рассе-   21-27     Аким города Астаны
ление, проживание, питание,  декабря
проведение культурно-массо-
вых и спортивных мероприя-
тий, отъезд участников
Президентской новогодней
елки
8.   Обеспечить общественный      21-27     Министерство внутренних
порядок в местах проживания  декабря   дел Республики Казах-
детей и проведения меро-               стан
приятий, а также сопровож-
дение их при передвижении
по городу Астане работни-
ками органов внутренних дел

1.  Президенттiк жаңа жыл              10       Қазақстан
шыршасына қатысушы балаларды   желтоқсанға  Республикасының
(бұдан әрi - балалар) және        дейін     Бiлiм және ғылым
алып жүрушiлердi ipiктеуді                  министрлiгi,
ұйымдастыру                                 Қазақстан
Республикасының
Денсаулық сақтау
министрлігі
2.  Көлік түрiн анықтау және           12       Облыстардың және
Қазақстан Республикасының      желтоқсанға  Астана, Алматы
Бiлiм және ғылым                  дейін     қалаларының
министрлігіне балалардың                    әкiмдерi, Қазақстан
келу және қайту кестесiн                    Республикасының
жiберу                                      Бiлiм және ғылым
министрлігі
3.  Балалар мен оларды алып           21-27     Облыстардың және
жүрушiлердi жөнелтудi,         желтоқсанға  Алматы қаласының
олардың екi жаққа жол жүру        дейін     әкiмдерi
және жолда тамақтану ақысын
төлеуді, сондай-ақ қайтып
келгенде қарсы қамтамасыз ету
4.  Балалар мен оларды алып            15       Қазақстан
жүрушілердің жол жүруін бөлек  желтоқсанға  Республикасының
вагондармен қамтамасыз ету,       дейін     Көлік және
тұратын жерінен Астана                      коммуникациялар
қаласына дейін және қайта                   министрлігі
жеткізу схемасын әзірлеу
5.  Қазақстан Республикасының          1        Қазақстан
Көлiк және коммуникациялар     желтоқсанға  Республикасының
министрлiгiнде және оның          дейін     Көлік және
жергiлiктi жерлердегi                       коммуникациялар
ведомстволық бағынысты                      министрлігі
ұйымдарына балаларды
тасымалдауды ұйымдастыратын
үйлестірушілерді тағайындау,
олардың байланыс
телефондарының нөмiрлерiн
барлық мүдделi министрлiктер
мен олардың құрылымдық
бөлімшелерiне хабарлау
6.  Балаларды тұратын жерлерiнен      21-27     Қазақстан
Астана қаласына дейiн және     желтоқсанға  Республикасының
қайтар жолда ішкі iстер және      дейін     Iшкi iстер
денсаулық сақтау opгандары                  министрлiгi,
қызметкерлерiнiң темiр жол                  Қазақстан
көлiгiмен алып жүруін                       Республикасының
ұйымдастыру                                 Денсаулық
сақтау министрлiгi
7.  Президенттiк жаңа жыл             21-27     Астана қаласының
шыршасына қатысушыларды қарсы  желтоқсанға  әкімi
алуды, орналастыруды, тұруды,     дейін
тамақтандыруды,
мәдени-көпшiлік және спорттық
iс-шараларды өткiзудi, шығарып
салуды қамтамасыз ету
8.  Балалар тұратын және              21-27     Қазақстан
iс-шаралар өтетiн орындарда    желтоқсанға  Республикасының
қоғамдық тәртіпті, сондай-ақ      дейін     Iшкi iстер
олардың Астана қаласында                    министрлігі
жүрген кезiнде iшкi iстер
органдары қызметкерлерiнің
алып жүруiн қамтамасыз ету

9.   Приобрести и скомплектовать  До 12     Министерство образова-
подарки для детей            декабря   ния и науки Республики
Казахстан, аким города
Астаны
10.  Обеспечить участие в подго-  декабрь   Аким города Астаны,
товке и проведении Прези-              Министерство культуры
дентской новогодней елки               Республики Казахстан
работников культуры и
творческих коллективов
города Астаны
11.  Обеспечить освещение хода    декабрь   Министерство информации
подготовки и проведения                Республики Казахстан
Президентской новогодней
елки в средствах массовой
информации
12.  Организовать телевизионные   25        Республиканская корпо-
съемки Президентской         декабря   рация "Телевидение и
новогодней елки                        радио Казахстана" (по
согласованию)
13.  Оказать содействие в записи  декабрь   Республиканская корпо-
необходимых фонограмм в                рация "Телевидение и
ходе подготовки и проведе-             радио Казахстана" (по
ния Президентской новогод-             согласованию)
ней елки
14.  Разработать сценарий         До 1      Министерство образова-
проведения Президентской     декабря   ния и науки Республики
новогодней елки                        Казахстан, аким города
Астаны
15.  Разработать календарный      До 1      Министерство образова-
план и программу пребывания  декабря   ния и науки Республики
детей в городе Астане                  Казахстан, аким города
Астаны
16.  Обеспечить изготовление      До 10     Министерство образова-
пригласительных билетов,     декабря   ния и науки Республики
программ, пропусков,                   Казахстан, аким города
бэйджей и другой печатной              Астаны
продукции
17.  Обеспечить изготовление      До 10     Министерство образова-
костюмов для артистов в      декабря   ния и науки Республики
соответствии со сценарием              Казахстан, аким города
Астаны
18.  Обеспечить декоративное,     До 20     Аким города Астаны
световое, звуковое и         декабря
музыкальное оформление
места проведения праздника
19.  Обеспечить изготовление      24        Аким города Астаны
новогоднего торта, органи-   декабря
зацию десертного стола для
участников
20.  Обеспечить комплексный       15-25     Министерство
профилактический медицин-    декабря   здравоохранения
ский осмотр детей-участ-               Республики Казахстан,
ников Президентской                    аким города Астаны
новогодней елки на местах
и в городе Астане, органи-
зовать круглосуточное
дежурство медицинских
работников в местах прожи-
вания детей и проведения
мероприятия

9.  Балалар үшін сыйлықтар сатып       12       Қазақстан
алу және жинақтау              желтоқсанға  Республикасының
дейiн     Бiлiм және ғылым
министрлiгi, Астана
қаласының әкiмi
10. Президенттiк жаңа жыл          желтоқсан    Астана қаласының
шыршасын дайындауға және                    әкiмi, Қазақстан
өткiзуге Астана қаласының                   Республикасының
мәдениет қызметкерлерi мен                  Мәдениет министрлiгi
шығармашылық ұжымдарының
қатысуын қамтамасыз ету
11. Президенттiк жаңа жыл          желтоқсан    Қазақстан
шыршасын дайындау және өткiзу               Республикасының
барысын бұқаралық ақпарат                   Ақпарат министрлігі
құралдарында жариялауды
қамтамасыз ету
12. Президенттiк жаңа жыл             25        "Қазақстан
шыршасын теледидарға           желтоқсан    теледидары және
түсiрудi ұйымдастыру                        радиосы"
республикалық
корпорациясы
(келiсiм бойынша)
13. Президенттiк жаңа жыл          желтоқсан    "Қазақстан
шыршасына дайындық және оны                 теледидары және
өткiзу барысында қажетті                    радиосы"
фонограммаларды жазуға                      республикалық
жәрдемдесу                                  корпорациясы
(келiсiм бойынша)
14. Президенттiк жаңа жыл              1        Қазақстан
шыршасын өткiзу сценарийiн     желтоқсанға  Республикасының
әзiрлеу                           дейiн     Бiлiм және ғылым
министрлiгi, Астана
қаласының әкiмi
15. Балалардың Астана қаласында        1        Қазақстан
болуының күнтiзбелік жоспары   желтоқсанға  Республикасының
мен бағдарламасын жасау           дейiн     Бiлiм және ғылым
министрлiгi, Астана
қаласының әкiмi
16. Шақыру билеттерiн,                 10       Қазақстан
бағдарламаларды, рұқсат        желтоқсанға  Республикасының
қағаздарды, бэйдждерді және       дейiн     Бiлiм және ғылым
басқа да баспа өнiмдерiн                    министрлiгi, Астана
дайындауды қамтамасыз ету                   қаласының әкiмi
17. Сценарийге сәйкес әртістерге       10       Қазақстан
арналған киiмдердi дайындауды  желтоқсанға  Республикасының
қамтамасыз ету                    дейiн     Бiлiм және ғылым
министрлiгi, Астана
қаласының әкiмi
18. Мереке өтетiн жерлердi             20       Астана
әшекеймен, жарықпен, дыбыспен  желтоқсанға  қаласының әкiмi
және музыкамен көркемдеудi        дейiн
қамтамасыз ету
19. Жаңа жылдық торт дайындауды,       24       Астана
қатысушыларға арналған дәмді   желтоқсан    қаласының әкiмi
дастархан ұйымдастыруды
қамтамасыз ету
20. Президенттiк жаңа жыл             15-25     Қазақстан
шыршасына қатысушы балалардың  желтоқсан    Республикасының
тұратын жерлерiнде және                     Денсаулық сақтау
Астана қаласында кешенді                    министрлігі,
профилактикалық медициналық                 Астана
байқауды қамтамасыз ету,                    қаласының әкiмi
балалар орналасқан және
iс-шаралар өтетiн жерлерде
медицина қызметкерлерiнің
тәулiк бойы кезекшiлігін
ұйымдастыру

21.  Определить список работни-   До 15     Пресс-служба Президента
ков средств массовой         декабря   Республики Казахстан
информации, освещающих ход             (по согласованию)
подготовки и проведения
Президентской новогодней
елки
-------------------------------------------------------------------
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 21 ноября 2003 года N 288
Количественный состав
участников Президентской новогодней елки
-------------------------------------------------------------------
Наименования      !Количество!   Количество    !    Всего
областей, городов,   !  детей   ! сопровождающих, !  участников
организаций       !          !   в том числе   !
!          !   медработников !
-------------------------------------------------------------------
Акмолинская                10               2              12
Актюбинская                10               2              12
Алматинская                15               2              17
Атырауская                 10               2              12
Восточно-Казахстанская     15               2              17
Жамбылская                 15               2              17
Западно-Казахстанская      10               2              12
Карагандинская             15               2              17
Кызылординская             10               2              12
Костанайская               10               2              12
Мангистауская              10               2              12
Павлодарская               10               2              12
Северо-Казахстанская       10               2              12
Южно-Казахстанская         20               3              23
Астана                     10               2              12
Алматы                     10               2              12
Республиканские            10               2              12
учреждения
-------------------------------------------------------------------

21. Президенттік жаңа жыл              15       Қазақстан
шыршасын дайындаудың және      желтоқсанға  Республикасы
өткiзудің барысын жариялайтын     дейін     Президентiнің
бұқаралық ақпарат құралдары                 Баспасөз қызметі
қызметкерлерінің тiзiмiн                    (келісім бойынша)
анықтау
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2003 жылғы 21 қарашадағы
N 288 өкімімен
бекiтiлген
Президенттiк жаңа жыл шыршасына
қатысушылардың cандық құрамы
___________________________________________________________________
Облыстардың, қалалар   | Балалардың | Алып жүру.  | Барлық
мен ұйымдардың       | саны       | шілердiң,   | қатысушы
атаулары          |            | оның iшiнде |
|            | медицина    |
|            | қызметкер.  |
|            | лерiнiң саны|
___________________________________________________________________
Ақмола                         10             2           12
Ақтөбе                         10             2           12
Алматы                         15             2           17
Атырау                         10             2           12
Шығыс Қазақстан                15             2           17
Жамбыл                         15             2           17
Батыс Қазақстан                10             2           12
Қарағанды                      15             2           17
Қызылорда                      10             2           12
Қостанай                       10             2           12
Маңғыстау                      10             2           12
Павлодар                       10             2           12
Солтүстiк Қазақстан            10             2           12
Оңтүстiк Қазақстан             20             3           23
Астана                         10             2           12
Алматы                         10             2           12
Республикалық
мекемелер                      10             2           12

Всего                  200             35            235
-------------------------------------------------------------------

Барлығы                        200            35          235
___________________________________________________________________