О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О зерне"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 декабря 2003 года N 314-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 30 декабря 2004 года N 383-р (R040383)
1. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном порядке в срок до 1 марта 2004 года внести на рассмотрение Правительства Республики Казахстан проект
постановления Правительства Республики Казахстан "О некоторых вопросах системы гарантирования исполнения обязательств по зерновым распискам", включающий в себя правила функционирования фондов гарантирования исполнения обязательств по зерновым распискам и условия участия в них хлебоприемных предприятий, правила получения гарантий фонда (фондов) гарантирования исполнения обязательств по зерновым распискам и погашения обязательств по зерновым распискам фондом (фондами) гарантирования исполнения обязательств по зерновым распискам.
2. Центральным исполнительным органам Республики Казахстан в двухмесячный срок принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты в целях реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О зерне" и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр

"Астық туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 23 желтоқсандағы N 314-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2004.12.30. N 383 өкімімен.
1. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі белгіленген тәртіппен 2004 жылғы 1 наурызға дейінгі мерзімде, өзіне астық қолхаттары бойынша міндеттемелерді орындауға кепілдік беру қорларының жұмыс істеу ережесін және оларға астық қабылдау кәсіпорындарының қатысу шарттарын астық қолхаттары бойынша міндеттемелерді орындауға кепілдік беру қорының (қорларының) кепілдіктер алу және астық қолхаттары бойынша міндеттемелерді орындауға кепілдік беру қорының (қорларының) астық қолхаттары бойынша міндеттемелерді өтеу ережесін қамтитын, "Астық қолхаттары бойынша міндеттемелерді орындауға кепілдік беру жүйесінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулысының жобасын Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгізсін.
2. Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары екі ай мерзімде "Астық туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының  Заңын іске асыру мақсатында тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық кесімдерді қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр