О мероприятиях по празднованию 100-летия железной дороги Казахстана
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 марта 2004 года N 64-p
В целях повышения роли и вклада железнодорожной отрасли в социально-экономическое развитие Республики Казахстан:
1. Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 февраля 2003 года N 28-р "О перечне юбилеев и памятных дат, проводимых на республиканском уровне в 2003-2004 годах" следующее дополнение:
Перечень юбилеев и памятных дат, проводимых на республиканском уровне в период с 2003 по 2004 годы, утвержденный указанным распоряжением, дополнить строкой, порядковый номер 11, следующего содержания:
"11. О праздновании    Распоряжение   МТК, ЗАО "НК      2004 год"
100-летия         Премьер-       "КТЖ" (по согла-
железной          Министра       сованию), акимы
дороги            Республики     областей, городов
Казахстана        Казахстан      Астаны и Алматы
2. Утвердить прилагаемый План мероприятий по подготовке и проведению празднования 100-летия железной дороги Казахстана.
3. Министерству информации Республики Казахстан обеспечить широкое освещение в средствах массовой информации мероприятий, посвященных празднованию 100-летия железной дороги Казахстана.
4. Акимам областей, городов Астаны и Алматы оказывать содействие организациям железнодорожного транспорта в проведении мероприятий, посвященных празднованию 100-летию железной дороги Казахстана.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 12 марта 2004 года N 64
План мероприятий
по подготовке и проведению празднования
100-летия железной дороги Казахстана
-------------------------------------------------------------------
N  !       Мероприятие      !      Ответственные          ! Срок
п/п!                        !      за исполнение          ! испол-
!                        !                             ! нения
-------------------------------------------------------------------
1 !           2            !               3             !   4
-------------------------------------------------------------------
1   Подготовка и проведение  Министерство транспорта       30-31
торжественного собрания, и коммуникаций Республики     июля
посвященного юбилейной   Казахстан, ЗАО "Национальная  2004
дате, в городе Астане    компания "Казакстан темiр     года
жолы" (по согласованию),
аким города Астаны
2   Проведение в регионах    Министерство транспорта       Май-
праздничных юбилейных    и коммуникаций Республики     август
мероприятий              Казахстан, акимы областей,    2004
городов Астаны и Алматы       года

Қазақстан темiр жолының 100 жылдығын мерекелеу жөнiндегі іс-шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 12 наурыздағы N 64-ө өкімі
Темiр жол саласының рөлiн және Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуына қосқан үлесiн арттыру мақсатында:
1. "2003-2004 жылдары республикалық деңгейде өткiзiлетiн мерейтойлар мен атаулы күндердiң тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2003 жылғы 26 ақпандағы N 28-ө өкiмiне мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген өкiммен бекiтiлген 2003-2004 жылдар кезеңiнде республикалық деңгейде өткiзiлетiн мерейтойлар мен атаулы күндердiң тiзбесi мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 11-жолмен толықтырылсын:
"11.  Қазақстан темiр    Қазақстан    ККМ, "ҚТЖ" ҰK"        2004
жолының            Республикасы ЖАҚ (келiсiм          жыл"
100 жылдығын       Премьер-     бойынша),
мерекелеу туралы   Министрiнiң  облыстардың,
өкiмi        Астана және
Алматы
қалаларының
әкiмдерi
2. Қоса берiлiп отырған Қазақстан темiр жолының 100 жылдығын мерекелеудi дайындау және өткiзу жөнiндегi iс-шаралар жоспары бекiтiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Ақпарат министрлiгi Қазақстан темiр жолының 100 жылдығын мерекелеуге арналған iс-шаралардың бұқаралық ақпарат құралдарында кеңiнен жариялануын қамтамасыз етсiн.
4. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi темiр жол көлiгi ұйымдарына Қазақстан темiр жолының 100 жылдығын мерекелеуге арналған iс-шаралар өткізуге жәрдемдессiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2004 жылғы 12 наурыздағы
N 64 өкiмiмен
бекiтiлген
Қазақстан темір жолының 100 жылдығын мерекелеуді
дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары
___________________________________________________________________
P/c|Іс-шара               |Орындау үшiн              |Орындау
N  |                      |жауаптылар                |мерзiмi
___|______________________|__________________________|_____________
1           2                       3                    4
___________________________________________________________________
1   Астана қаласында мерей. Қазақстан                  2004
тойлық күнге арналған   Республикасының Көлiк      жылғы
салтанатты жиналысты    және коммуникациялар       30-31
дайындау және өткiзу    министрлiгi,               шiлде
"Қазақстан темiр жолы"
ұлттық компаниясы"
ЖАҚ (келiсiм бойынша),
Астана қаласының әкiмi
2   Өңiрлерде мерекелiк     Қазақстан                  2004
мерейтойлық iс-шаралар  Республикасының Көлiк      жылғы
өткiзу                  және коммуникациялар       мамыр-
министрлiгi, облыстардың,  тамыз
Астана және Алматы
қалаларының әкiмдерi

3   Освещение в средствах    Министерство информации       2004 год
массовой информации      Республики Казахстан,
мероприятий, посвященных Министерство транспорта
100-летию железной       и коммуникаций Республики
дороги Казахстана        Казахстан
4   Трансляция по республи-  Министерство информации       2004 год
канским телеканалам      Республики Казахстан,
фильмов, посвященных     Министерство транспорта и
юбилейной дате           коммуникаций Республики
Казахстан
5   Создание в республикан-  Министерство информации       2004 год
ских печатных изданиях   Республики Казахстан
специальных рубрик,
посвященных юбилейной
дате
6   Изготовление юбилейной   Национальный Банк             Июль
медали                   Республики Казахстан          2004
(по согласованию)             года
7   Изготовление юбилейной   Национальный Банк             Март
серебряной монеты        Республики Казахстан          2004
(по согласованию)             года
8   Изготовление юбилейной   АО "Казпочта"                 Март
сувенирной марки         (по согласованию),            2004
Министерство культуры         года
Республики Казахстан
9   Создание документальных  РГКП "Казахфильм"             2004 год
фильмов, посвященных     Министерства культуры
истории железной дороги  Республики Казахстан,
Казахстана               Министерство транспорта
и коммуникаций Республики
Казахстан, ЗАО "Националь-
ная компания "Казакстан
темiр жолы" (по согласо-
ванию)
-------------------------------------------------------------------

3   Қазақстан темiр жолы.   Қазақстан                  2004 жыл
ның 100 жылдығына       Республикасының Ақпарат
арналған iс-шараларды   министрлiгi,
бұқаралық ақпарат құ.   Қазақстан
ралдарында жариялау     Республикасының Көлiк
және коммуникациялар
министрлiгi
4   Мерейтойлық күнге       Қазақстан                  2004 жыл
арналған фильмдердi     Республикасының Ақпарат
республикалық теле.     министрлiгi,
арналар арқылы көрсету  Қазақстан
Республикасының Көлiк
және коммуникациялар
министрлiгi
5   Республикалық баспасөз  Қазақстан                  2004 жыл
басылымдарында мерей.   Республикасының Ақпарат
тойлық күнге арналған   министрлiгi
арнайы айдарлар ашу
6   Мерейтойлық медаль      Қазақстан                  2004
жасау                   Республикасының Ұлттық     жылғы
Банкi (келiсiм бойынша)    шiлде
7   Мерейтойлық күмiс       Қазақстан                  2004
монета жасау            Республикасының            жылғы
Ұлттық Банкi (келiсiм      наурыз
бойынша)
8   Мерейтойлық кәдесый     "Қазпочта" АҚ (келiсiм     2004
маркасын жасау          бойынша), Қазақстан        жылғы
Республикасының            наурыз
Мәдениет министрлiгi
9   Қазақстан темiр         "Қазақфильм" РМҚК,         2004 жыл
жолының тарихына        Қазақстан
арналған деректi        Республикасының
фильмдер түсiру         Мәдениет министрлiгi,
Қазақстан
Республикасының Көлiк
және коммуникациялар
министрлiгi,
"Қазақстан темiр жолы"
ұлттық компаниясы" ЖАҚ
(келiсiм бойынша)
___________________________________________________________________