О создании рабочей группы для выработки предложений по дальнейшему совершенствованию системы оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, и работников казенных предприятий
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 марта 2004 года N 71-p. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 28 октября 2005 года N 305-p (R050305)
В целях выработки предложений по дальнейшему совершенствованию системы оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, и работников казенных предприятий:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Карагусова                - Министр труда и социальной защиты
Гульжана Джанпеисовна       населения Республики Казахстан,
руководитель
Абдыкаликова              - вице-министр труда и социальной защиты
Гульшара Наушаевна          населения Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Кайсенова                 - заместитель директора Департамента
Гульжихан Кабдылкаировна    пенсионного обеспечения и регулирования
доходов населения Министерства труда и
социальной защиты населения Республики
Казахстан, секретарь
Члены рабочей группы:
Абылхан                   - депутат Сената Парламента Республики
Машани                      Казахстан (по согласованию)
Аширова                   - начальник управления здравоохранения и
Нурия Кенжахановна          социальной защиты населения
Департамента планирования расходов
социальной сферы Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Ашимбаев                  - начальник отдела правоохранительных
Серик Кайтаевич             органов управления оборонного
комплекса и правоохранительных органов
Департамента планирования расходов
государственного аппарата, обороны,
общественного порядка и безопасности
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Бекембаев                 - заместитель директора Центра
Серик Рахманберлинович      информации и тестирования Агентства
Республики Казахстан по делам
государственной службы (по согласованию)
Веснин                    - депутат Мажилиса Парламента
Виктор Николаевич           Республики Казахстан (по согласованию)
Джалмагамбетова           - депутат Сената Парламента Республики
Светлана Жакияновна         Казахстан (по согласованию)
Калдыгулова               - депутат Мажилиса Парламента
Сания Мусаевна              Республики Казахстан (по согласованию)
Копжасарова               - начальник управления экономики и
Бибигуль Амангельдиновна    финансов Министерства культуры
Республики Казахстан
Литвиненко                - директор Финансового департамента
Татьяна Васильевна          Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Махамбетова               - начальник управления бюджетного
Зыйпа Дулсенбековна         планирования и анализа Департамента
экономики и финансов Министерства
обороны Республики Казахстан
Молдажанов                - заместитель председателя Федерации
Ризахмет Курмангазиевич     профсоюзов Республики Казахстан
(по согласованию)
Нургожаева                - заместитель директора Административно-
Татьяна Александровна       правового департамента Министерства
образования и науки
Ойнаров                   - вице-министр финансов Республики
Азамат Рыскулович           Казахстан.

Мемлекеттік мекемелердiң мемлекеттік қызметшi емес қызметкерлерiне және қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесiн одан әрi жетiлдiру жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 18 наурыздағы N 71-ө өкімі. Өкімнің күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2005.10.28. N 305-ө Өкімімен
Мемлекеттік мекемелердiң мемлекеттiк қызметшi емес қызметкерлерiне және қазыналық кәсiпорындардың қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесiн одан әрi жетілдiру жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Қарақұсова               - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Гүлжан Жанпейiсқызы        халықты әлеуметтiк қорғау министрi,
жетекші;
Әбдiхалықова             - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Гүлшара Наушақызы          халықты әлеуметтік қорғау вице-министрi,
жетекшiнiң орынбасары;
Қайсенова                - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Гүлжихан Қабділқайырқызы   халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Зейнетақымен қамсыздандыру және халықтың
табысын реттеу департаментi директорының
орынбасары, хатшы;
Жұмыс тобының мүшелерi:
Әбiлхан                    Қазақстан Республикасының Парламентi
Машани                     Сенатының депутаты (келiсiм бойынша);
Әшірова                    Қазақстан Республикасының Экономика және
Нұрия Кенжаханқызы         бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
Әлеуметтік сала шығыстарын жоспарлау
департаментi Денсаулық сақтау және
халықты әлеуметтік қорғау басқармасының
бастығы;
Әшімбаев                   Қазақстан Республикасының Экономика және
Серiк Кайтайұлы            бюджеттік жоспарлау министрлiгi
Мемлекеттiк аппарат, қорғаныс, қоғамдық
тәртіп және қауiпсiздiк шығыстарын
жоспарлау департаментi қорғаныс кешенi
және құқық қорғау органдары басқармасы
құқық қорғау органдары бөлiмiнiң бастығы;
Бекембаев                  Қазақстан Республикасының Мемлекеттік
Серiк Рахманберлiұлы       қызмет iстерi жөнiндегi агенттiгi
Ақпарат және тест жүргiзу орталығы
директорының орынбасары (келiсiм
бойынша);
Веснин                     Қазақстан Республикасы Парламентi
Виктор Николаевич          Мәжілісінің депутаты (келісім бойынша);
Жалмағамбетова             Қазақстан Республикасының Парламентi
Светлана Жақиянқызы        Сенатының депутаты (келiсiм бойынша);
Қалдығұлова                Қазақстан Республикасының Парламентi
Сәния Мұсақызы             Мәжілісiнің депутаты (келiсiм бойынша);
Көпжасарова                Қазақстан Республикасының Мәдениет
Бибiгүл Амангелдiқызы      министрлiгi Экономика және қаржы
басқармасының бастығы;
Литвиненко                 Қазақстан Республикасының Денсаулық
Татьяна Васильевна         сақтау министрлiгi Қаржы департаментінің
директоры;
Махамбетова                Қазақстан Республикасының Қорғаныс
Зыйпа Дүлсенбекқызы        министрлігі Экономика және қаржы
департаментi бюджеттiк жоспарлау және
талдау басқармасының бастығы;
Молдажанов                 Қазақстан Республикасының Кәсіподақтар
Ризахмет Құрманғазыұлы     федерациясы төрағасының орынбасары
(келiсiм бойынша);
Нұрғожаева                 Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Татьяна Александровна      ғылым министрлiгi әкiмшілік-құқықтық
департаментi директорының орынбасары;
Ойнаров                    Қазақстан Республикасының Қаржы
Азамат Рысқұлұлы           вице-министрi

2. Рабочей группе до 1 июня 2004 года выработать и внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан предложения по дальнейшему совершенствованию системы оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, и работников казенных предприятий.
3. Признать утратившим силу  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 июля 2002 года N 113-р "О создании рабочей группы для выработки предложений по упорядочению системы доплат и надбавок работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими".
Премьер-Министр

2. Жұмыс тобы 2004 жылдың 1 маусымына дейiн мемлекеттiк мекемелердiң мемлекеттiк қызметшi емес қызметкерлерiне және қазыналық кәсiпорындардың қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесiн одан әрi жетiлдiру жөнiнде ұсыныстар әзiрлесiн және Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгiзсiн.
3. "Мемлекеттік мекемелердiң мемлекеттік қызметшi емес қызметкерлерiнің қосымша ақылары мен үстемеақылары жүйесiн тәртіпке келтiру жөнiнде ұсынысты әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2002 жылғы 29 шiлдедегі N 113-ө  өкiмiнiң  күшi жойылды деп танылсын.
Премьер-Министр