О мерах по совершенствованию подзаконных актов
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 марта 2004 года N 77-р
В целях приведения актов Правительства Республики Казахстан, Премьер-Министра Республики Казахстан, а также нормативных правовых актов центральных и местных государственных органов в соответствие с Конституцией , законодательными и иными нормативными правовыми актами Республики Казахстан:
1. Центральным и иным государственным органам (по согласованию):
1) провести ревизию действующих актов Правительства Республики Казахстан и Премьер-Министра Республики Казахстан (с 1991 по 2003 годы), ведомственных нормативных правовых актов, в том числе зарегистрированных в Министерстве юстиции Республики Казахстан (с 1994 по 2003 годы), по перечню вопросов и графику согласно приложениям 1 и 2 к настоящему распоряжению соответственно;
2) на постоянной основе анализировать нормотворческую деятельность;
3) к пятому числу месяца, следующего за отчетным периодом, представлять в Министерство юстиции Республики Казахстан информацию по:
подпункту 1) - ежемесячно по формам согласно приложению 3 к настоящему распоряжению;
подпункту 2) - ежеквартально;
4) в случае выявления актов, противоречащих Конституции , законодательным и иным нормативным правовым актам Республики Казахстан, одновременно с информацией по формам 2 и 5, указанным в приложении 3 к настоящему распоряжению, представить в Министерство юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке соответствующие проекты
нормативных правовых актов.
2. Местным исполнительным органам областей (города республиканского значения, столицы) провести ревизию нормативных правовых актов, зарегистрированных в территориальных органах юстиции, по графику согласно приложению 4 к настоящему распоряжению и представить соответствующую информацию по формам отчетности согласно приложению 5 к настоящему распоряжению.
3. Руководителям центральных и иных государственных органов (по согласованию) и местным исполнительным органам областей (города республиканского значения, столицы) создать рабочие группы с возложением ответственности за проводимую работу на должностных лиц не ниже уровня своих заместителей.
4. Министерству юстиции Республики Казахстан к десятому числу месяца, следующего за отчетным периодом, представлять сводную информацию в Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство юстиции.
Премьер-Министр
Приложение 1
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 20 марта 2004 года N 77
Перечень вопросов, рассмотрение которых необходимо при проведении
ревизии актов Правительства Республики Казахстан и Премьер-Министра
Республики Казахстан, ведомственных нормативных правовых актов

Заңға тәуелдi кесiмдердi жетілдiру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 20 наурыздағы N 77-ө өкімі
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң кесiмдерiн, сондай-ақ орталық және жергілiктi мемлекеттiк органдардың нормативтiк құқықтық кесiмдерiн Қазақстан Республикасының Конституциясына , заңнамалық және өзге де нормативтiк құқықтық кесiмдерiне сәйкес келтiру мақсатында:
1. Орталық және өзге де мемлекеттік органдар (келiсiм бойынша):
1) Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң қолданыстағы кесiмдерiне (1991-2003 жылдар), ведомстволық нормативтiк құқықтық, соның iшiнде Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде тiркелген кесiмдерге (1994-2003 жылдар), тиiсiнше осы өкімге 1 және 2-қосымшаларға сәйкес мәселелер тiзбесiмен, кесте бойынша тексерiс жүргiзсiн;
2) тұрақты негiзде норма шығармашылық қызметті талдасын;
3) есептi кезеңнен кейiнгi айдың бесiншi күнiне қарай Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгіне:
1) тармақша бойынша - ай сайын осы өкiмге 3-қосымшаға сәйкес нысандар бойынша;
2) тармақша бойынша - тоқсан сайын ақпарат ұсынсын;
4) Қазақстан Республикасының Конституциясына, заңнамалық және өзге де нормативтiк құқықтық кесiмдерiне қайшы келетiн кесiмдер анықталған жағдайда, осы өкiмге 3-қосымшада көрсетiлген 2 және 5-нысандар бойынша ақпаратпен бiр мезгiлде Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне заңнамада белгiленген тәртiппен нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тиiстi жобаларын ұсынсын.
2. Облыстардың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) жергiлiктi атқарушы органдары аумақтық әдiлет органдарында тiркелген нормативтiк құқықтық кесiмдерге осы өкiмге 4-қосымшаға сәйкес кесте бойынша тексерiс жүргiзсiн және осы өкiмге 5-қосымшаға сәйкес есептілiк нысандары бойынша тиiстi ақпарат ұсынсын.
3. Орталық және өзге де мемлекеттiк органдардың басшылары (келiсiм бойынша) және облыстардың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) жергілікті атқарушы органдары жүргiзiлетiн жұмыс үшiн өзiнiң орынбасарлары деңгейiнен төмен емес лауазымды адамдарға жауапкершілік жүктей отырып, жұмыс топтарын құрсын.
4. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлігі eceпті кезеңнен кейiнгі айдың оныншы күнiне Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесiне жиынтық ақпаратты ұсынсын.
5. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Әділет министрлігіне жүктелсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2004 жылғы 20 наурыздағы
N 77-ө өкіміне
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң және Қазақстан
Республикасы Премьер-Министрiнiң кесiмдерiне,
ведомстволық нормативтiк құқықтық кесiмдерге
тексерiс жүргiзу кезiнде қаралуы қажет
мәселелер тiзбесi

1. Наличие прямой компетенции государственного органа на принятие (утверждение) рассматриваемого нормативного правового акта (далее - НПА).
2. Соответствие НПА вышестоящего уровня:
Конституции ;
конституционным законам и указам Президента Республики Казахстан, имеющим силу конституционного закона;
кодексам;
законам, а также указам Президента Республики Казахстан, имеющим силу закона;
нормативным постановлениям Парламента Республики Казахстан и его палат;
нормативным указам Президента Республики Казахстан;
нормативным постановлениям Правительства Республики Казахстан.
3. Соотношение между собой положений НПА одного уровня.
4. Выявление устаревших и декларативных норм.
5. Выявление НПА, регулирующих однородные правоотношения.
В отношении ведомственных НПА дополнительно:
6. Наличие согласования, в случае его необходимости.
7. Если зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан нормативный правовой акт отменен или признан утратившим силу, направлялась ли данная информация в Министерство юстиции Республики Казахстан.
Приложение 2
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 20 марта 2004 года N 77
График проведения ревизии действующих актов
Правительства Республики Казахстан, Премьер-Министра
Республики Казахстан, центральных исполнительных и иных
заинтересованных государственных органов (по согласованию)
____________________________________________________________________
Мероприятие   !Сроки представления! Ответственные ! Сроки
!отчетной информации! исполнители   ! представления
!в Министерство     !               ! обобщенной
!юстиции            !               ! информации в
!                   !               ! Канцелярию
!                   !               ! Премьер-
!                   !               ! Министра
--------------------------------------------------------------------
1        !         2         !       3       !      4
--------------------------------------------------------------------
Анализ
законодательства,
принятого                            Государственные   10 мая
в 2003 году        5 мая 2004 года   органы            2004 года
Анализ
законодательства,
принятого                            Государственные   10 июня
в 2002 году        5 июня 2004 года  органы            2004 года
Анализ
законодательства,
принятого                            Государственные   10 июля
в 2001 году        5 июля 2004 года  органы            2004 года
Анализ
законодательства,
принятого          5 августа         Государственные   10 августа
в 2000 году        2004 года         органы            2004 года
Анализ
законодательства,
принятого          5 сентября        Государственные   10 сентября
в 1999 году        2004 года         органы            2004 года
Анализ
законодательства,
принятого          5 октября         Государственные   10 октября
в 1998 году        2004 года         органы            2004 года
Анализ
законодательства,
принятого          5 ноября          Государственные   10 ноября
в 1997 году        2004 года         органы            2004 года
Анализ
законодательства,
принятого          5 декабря         Государственные   10 декабря
в 1996 году        2004 года         органы            2004 года
Анализ
законодательства,
принятого          5 января         Государственные    10 января
в 1995 году        2005 года        органы             2005 года
Анализ
законодательства,
принятого          5 февраля         Государственные   10 февраля
в 1994 году        2005 года         органы            2005 года
Анализ
законодательства,
принятого          5 марта           Государственные   10 марта
в 1993 году        2005 года         органы            2005 года
Анализ
законодательства,
принятого          5 апреля         Государственные    10 апреля
в 1992 году        2005 года         органы            2005 года
Анализ
законодательства,
принятого          5 мая            Государственные    10 мая
в 1991 году        2005 года        органы             2005 года
____________________________________________________________________
Приложение 3
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 20 марта 2004 года N 77
Форма отчета N 1
Результаты ревизии актов Правительства Республики Казахстан, проведенной
____________________
(орган)
за _______ год по состоянию на "____"__________200___года
____________________________________________________________________
Результаты ревизии                       !  количество
--------------------------------------------------------------------
Число действующих актов Правительства,
разработанных органом
Число проревизированных
Из них:
Соответствуют законодательству
Требуют приведения в соответствие с действующим
законодательством
По результатам ревизии:
Подлежат изменению/дополнению
Подлежат постановке на утрату
____________________________________________________________________
Руководитель (Ф.И.О.)____________
"____"__________200___год                 ____________(подпись)
Форма отчета N 2
(представляется, если выявлены акты, не соответствующие
законодательству и подлежащие утрате)
Результаты ревизии актов Правительства Республики Казахстан за ___ год
отражается описательная информация
____________________________________________________________________
Дата !Регистрацион-!Наименова-! Реквизиты и ! Ссылка на    !Прини-
при- !ный номер    !ние НПА   ! наименование! часть, пункт,!маемые
нятия!             !          ! акта, кото- ! статью акта, !меры
!             !          ! рому не со- ! которому не  !
!             !          ! ответствует ! соответствует!
!             !          ! подзаконный ! подзаконный  !
!             !          ! акт         ! акт          !
--------------------------------------------------------------------
____________________________________________________________________
Руководитель (Ф.И.О.) _______________
"____"__________200___год                 ____________(подпись)
Форма отчета N 3
Список актов Правительства Республики Казахстан,
в отношении которых проведена ревизия
____________________________________________________________________
N !          Наименование                  !  Дата и номер
п/п !                                        !  принятия
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
Форма отчета N 4
Результаты ревизии актов Премьер-Министра Республики Казахстан, проведенной
____________________
(орган)
за ___год по состоянию на "____"________200__года
____________________________________________________________________
Результаты ревизии                       !  количество
--------------------------------------------------------------------
Число действующих актов Премьер-Министра,
разработанных органом
Число проревизированных
Из них:
Соответствуют законодательству
Требуют приведения в соответствие с действующим
законодательством
По результатам ревизии:
Подлежат изменению/дополнению
Подлежат постановке на утрату
____________________________________________________________________
Руководитель (Ф.И.О.)____________
"____"__________200___год                 ____________(подпись)
Форма отчета N 5
(представляется, если выявлены акты, не соответствующие
законодательству и подлежащие утрате)
Результаты ревизии актов Премьер-Министра Республики Казахстан за ___ год
отражается описательная информация
____________________________________________________________________
Дата !Регистрацион-!Наименова-! Реквизиты и ! Ссылка на    !Прини-
при- !ный номер    !ние НПА   ! наименование! часть, пункт,!маемые
нятия!             !          ! акта, кото- ! статью акта, !меры
!             !          ! рому не со- ! которому не  !
!             !          ! ответствует ! соответствует!
!             !          ! подзаконный ! подзаконный  !
!             !          ! акт         ! акт          !
--------------------------------------------------------------------
____________________________________________________________________
Руководитель (Ф.И.О.) _______________
"____"__________200___год                 ____________(подпись)
Форма отчета N 6
Список актов Премьер-Министра Республики Казахстан,
в отношении которых проведена ревизия
____________________________________________________________________
N !          Наименование                  !  Дата и номер
п/п !                                        !  принятия
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
Форма отчета N 7
Результаты ревизии ведомственных актов _______________________
(наименование госоргана)
за ___год по состоянию на "____"________200__года
отражается количественная информация
____________________________________________________________________
N   !          Результаты ревизии              ! Количество НПА
п/п  !                                          !
--------------------------------------------------------------------

1. Қаралатын нормативтiк құқықтық кесiмдi (бұдан әрi - НҚК) қабылдауға (бекiтуге) мемлекеттiк органның тiкелей құзыретiнiң болуы.
2. Жоғары тұрған деңгейдегi НҚК-нiң:
Конституцияға;
конституциялық заңдарға және Қазақстан Республикасы Президентiнiң конституциялық заң күшi бар жарлықтарына;
кодекстерге;
заңдарға, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Президентiнiң заң күшi бар жарлықтарына;
Қазақстан Республикасы Парламентiнiң және оның палаталарының нормативтiк қаулыларына;
Қазақстан Республикасы Президентiнiң нормативтiк жарлықтарына;
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң нормативтiк қаулыларына сәйкестiгi.
3. Бiр деңгейдегі НҚК ережелерiнiң өзара арақатынасы.
4. Ескiрген және декларациялық нормаларды айқындау.
5. Бiрыңғай құқық қатынастарды реттейтiн НҚК-нi айқындау.
Ведомстволық НҚК-ге қатысты қосымша:
6. Қажет болған жағдайда, келiсiмнiң болуы.
7. Егер Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде тiркелген нормативтiк құқықтық кесiмнiң күшi жойылса немесе күшi жойылды деп танылса, Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне осы ақпарат жiберiлдi ме?
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2004 жылғы 20 наурыздағы
N 77-ө өкіміне
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң, Қазақстан
Республикасы Премьер-Министрiнiң, орталық атқарушы
және өзге де мүдделі мемлекеттiк органдардың (келiсiм
бойынша) қолданыстағы кесiмдерiне тексерiс жүргiзу
кестесi
__________________________________________________________________
Іс-шара     | Әдiлет министрлiгiне |  Жауапты   |Премьер-
|есепті ақпаратты ұсыну|орындаушылар|Министрдiң
|      мерзiмдерi      |            |Кеңсесiне
|                      |            |қорытынды
|                      |            |ақпаратты
|                      |            |ұсыну
|                      |            |мерзiмдерi
__________________________________________________________________
1                    2                3           4
__________________________________________________________________
2003 жылы          2004 жылғы 5 мамыр     Мемлекеттік  2004 жылғы
қабылданған                               органдар     10 мамыр
заңнаманы талдау
2002 жылы          2004 жылғы 5 маусым    Мемлекеттік  2004 жылғы
қабылданған                               органдар     10 маусым
заңнаманы талдау
2001 жылы          2004 жылғы 5 шілде     Мемлекеттік  2004 жылғы
қабылданған                               органдар     10 шілде
заңнаманы талдау
2000 жылы          2004 жылғы 5 тамыз     Мемлекеттік  2004 жылғы
қабылданған                               органдар     10 тамыз
заңнаманы талдау
1999 жылы          2004 жылғы 5 қыркүйек  Мемлекеттік  2004 жылғы
қабылданған                               органдар     10 қыркүйек
заңнаманы талдау
1998 жылы          2004 жылғы 5 қазан     Мемлекеттік  2004 жылғы
қабылданған                               органдар     10 қазан
заңнаманы талдау
1997 жылы          2004 жылғы 5 қараша    Мемлекеттік  2004 жылғы
қабылданған                               органдар     10 қараша
заңнаманы талдау
1996 жылы          2004 жылғы 5 желтоқсан Мемлекеттік  2004 жылғы
қабылданған                               органдар     10 желтоқсан
заңнаманы талдау
1995 жылы          2005 жылғы 5 қаңтар    Мемлекеттік  2005 жылғы
қабылданған                               органдар     10 қаңтар
заңнаманы талдау
1994 жылы          2005 жылғы 5 ақпан     Мемлекеттік  2005 жылғы
қабылданған                               органдар     10 ақпан
заңнаманы талдау
1993 жылы          2005 жылғы 5 наурыз    Мемлекеттік  2005 жылғы
қабылданған                               органдар     10 наурыз
заңнаманы талдау
1992 жылы          2005 жылғы 5 сәуір     Мемлекеттік  2005 жылғы
қабылданған                               органдар     10 сәуір
заңнаманы талдау
1991 жылы          2005 жылғы 5 мамыр     Мемлекеттік  2005 жылғы
қабылданған                               органдар     10 мамыр
заңнаманы талдау
__________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2004 жылғы 20 наурыздағы
N 77-ө өкіміне
3-қосымша
N 1 есеп нысаны
200__ жылғы "__"____ жағдай бойынша
___________________________________
(орган)
жүргiзген
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң _____  жылғы
кесiмдерiне тексерiстiң нәтижелерi
__________________________________________________________________
Тексерістің нәтижелері                | саны
__________________________________________________________________
Орган әзiрлеген Үкіметтiң қолданыстағы кесiмдерiнiң саны
Тексерiлгендердiң саны
Оның iшiнде:
Заңнамаға сәйкес келетiнi
Қолданыстағы заңнамаға сәйкес келтіруді талап ететiнi
Тексерістің нәтижелерi бойынша:
Өзгертуге/толықтыруға жататыны
Жоюға қойылуға жататыны
__________________________________________________________________
Басшы (Т.А.Ә.) ______________
200___ жылғы "__"_______                _______(қолы)
N 2 есеп нысаны
(егер заңнамаға сәйкес келмейтiн және жоюға жататын
кесiмдер анықталған болса, ұсынылады)
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң _____ жылғы
кесiмдерiне тексерiстiң нәтижелерi
сипаттамалық ақпарат көрсетiледi
__________________________________________________________________
Қабыл.|Тiркеу| НҚК |Заңға тәуелдi|Заңға тәуелдi кесiм|Қолданылатын
данған|нөмiрi|атауы|кесiм сәйкес | сәйкес келмейтiн  |  шаралар
күні |      |     |келмейтiн ке.| кесiмнiң бөлiгiне,|
|      |     |сiмнiң дерек.| тармағына, бабына |
|      |     |темелерi мен |       сiлтеме     |
|      |     |    атауы    |                   |
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Басшы (Т.А.Ә.) ______________
200___ жылғы "__"_______                _______(қолы)
N 3 есеп нысаны
Қазақстан Республикасы Үкiметінiң оларға
қатысты тексерiс жүргiзiлген кесiмдерiнiң тiзiмi
__________________________________________________________________
p/c |              Атауы              |Қабылданған күнi мен нөмiрi
N  |                                 |
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
N 4 есеп нысаны
200__ жылғы "__"____ жағдай бойынша
___________________________________
(орган)
жүргiзген
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң _____  жылғы
кесiмдерiне тексерiстiң нәтижелерi
__________________________________________________________________
Тексерістің нәтижелері                | саны
__________________________________________________________________
Орган әзiрлеген Премьер-Министрдің қолданыстағы
кесiмдерiнiң саны
Тексерiлгендердiң саны
Оның iшiнде:
Заңнамаға сәйкес келетiнi
Қолданыстағы заңнамаға сәйкес келтіруді талап ететiнi
Тексерістің нәтижелерi бойынша:
Өзгертуге/толықтыруға жататыны
Жоюға қойылуға жататыны
__________________________________________________________________
Басшы (Т.А.Ә.) ______________
200___ жылғы "__"_______                _______(қолы)
N 5 есеп нысаны
(егер заңнамаға сәйкес келмейтiн және жоюға жататын
кесiмдер анықталған болса, ұсынылады)
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің _____ жылғы
кесiмдерiне тексерiстiң нәтижелерi
сипаттамалық ақпарат көрсетiледi
__________________________________________________________________
Қабыл.|Тiркеу| НҚК |Заңға тәуелдi|Заңға тәуелдi кесiм|Қолданылатын
данған|нөмiрi|атауы|кесiм сәйкес | сәйкес келмейтiн  |  шаралар
күні |      |     |келмейтiн ке.| кесiмнiң бөлiгiне,|
|      |     |сiмнiң дерек.| тармағына, бабына |
|      |     |темелерi мен |       сiлтеме     |
|      |     |    атауы    |                   |
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Басшы (Т.А.Ә.) ______________
200___ жылғы "__"_______                _______(қолы)
N 6 есеп нысаны
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінiң оларға
қатысты тексерiс жүргiзiлген кесiмдерiнiң тiзiмi
__________________________________________________________________
p/c |              Атауы              |Қабылданған күнi мен нөмiрi
N  |                                 |
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
N 7 есеп нысаны
200__ жылғы "__"____ жағдай бойынша
___________________________________
(мемлекеттік органның атауы)
___ жылғы ведомстволық кесiмдерiне тексерiстiң нәтижелерi
Сандық ақпарат көрсетiледi
__________________________________________________________________
Р/c |             Тексерiс нәтижелерi                | НҚК саны
N  |                                                |
__________________________________________________________________

1     Число действующих НПА (с 1991 по 2003
годы), в том числе зарегистрированных
в Министерстве юстиции Республики
Казахстан с 1994 по 2003 годы
В том  соответствующих действующему
числе  законодательству
требующих приведения в соответствие
действующему законодательству
2     Признано утратившими силу по
результатам ревизии
3     Внесено изменений и дополнений по
результатам ревизии
____________________________________________________________________
Руководитель (Ф.И.О.)____________
"____"__________200___год                 ____________(подпись)
Форма отчета N 8
(представляется, если выявлены акты,
противоречащие законодательству)
Результаты ревизии ведомственных актов за _____год
Отражается описательная информация
____________________________________________________________________
Дата !Наименова-! Номер     !Реквизиты и  ! Ссылка на    !Прини-
при- !ние НПА   ! государст-!наименование ! часть, пункт,!маемые
нятия!          ! венной    ! акта, кото- ! статью акта, !меры
и    !          ! регистра- ! рому не со- ! которому не  !
номер!          ! ции в МЮ  ! ответствует ! соответствует!
!          !           ! ведомствен- ! ведомствен-  !
!          !           ! ный акт     ! ный акт      !
--------------------------------------------------------------------
____________________________________________________________________
Руководитель (Ф.И.О.) _______________
"____"__________2004 год                 ____________(подпись)
Форма отчета N 9
Список ведомственных актов, в отношении которых проведена ревизия
____________________________________________________________________
N !    Наименование             ! Дата и номер  ! Номер
п/п !                             ! принятия      ! государственной
!                             !               ! регистрации в
!                             !               ! Министерстве
!                             !               ! юстиции
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
Приложение 4
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 20 марта 2004 года N 77
График проведения ревизии
актов местных исполнительных органов
____________________________________________________________________
Мероприятие                    ! Сроки представления
! отчетной информации
! в территориальный орган
! юстиции
--------------------------------------------------------------------
Анализ законодательства, принятого
в 2003 году                                3 мая 2004 года
Анализ законодательства, принятого

1     Қолданыстағы (1991 - 2003 жылдар аралығы),
соның iшiнде 1994 - 2003 жылдарда Қазақстан
Республикасының Әдiлет министрлiгiнде
тiркелген НҚК саны
со.   қолданыстағы заңнамаға сәйкес келетiндерi
ның   қолданыстағы заңнамаға сәйкес келтiрудi
ішін. талап ететiндерi
де
2     Тексерiс нәтижелерi бойынша күшi жойылды
деп танылғаны
3     Тексерiс нәтижелерi бойынша өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзiлгенi
__________________________________________________________________
Басшы (Т.А.Ә.) ______________
200___ жылғы "__"_______                _______(қолы)
N 8 есеп нысаны
(егер заңнамаға қайшы келетiн кесiмдер анықталса, ұсынылады)
____ жылғы ведомстволық кесiмдерге тексерiс нәтижелерi
Сипаттамалық ақпарат көрсетiледi
__________________________________________________________________
Қабыл.| НҚК | Әдiлет |Ведомстволық |Ведомстволық кесiм| Қолданы.
данған|атауы|министр.|кесiм сәйкес |сәйкес келмейтiн  | латын
күнi  |     |лiгінде |келмейтiн ке.|кесiмнiң бөлiгiне,| шаралар
мен  |     |мемле.  |сiмнiң де.   |тармағына, бабына |
нөмiрi|     |кеттiк  |ректемелерi  |      сiлтеме     |
|     |тiркеу  |және атауы   |                  |
|     |нөмiрi  |             |                  |
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Басшы (Т.А.Ә.) ______________
2004 жылғы "__"_______                _______(қолы)
N 9 есеп нысаны
Оларға қатысты тексерiс жүргiзiлген
ведомстволық кесiмдердiң тiзiмi
__________________________________________________________________
Р/c |   Атауы  |  Қабылданған  |Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк
N  |          |күнi мен нөмiрi|           тiркеу нөмiрi
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2004 жылғы 20 наурыздағы
N 77-ө өкіміне
4-қосымша
Жергілікті атқарушы органдардың
кесімдеріне тексеріс жүргізу кестесі
__________________________________________________________________
Іс-шара                 |Аумақтық әділет органына
| есепті ақпаратты ұсыну
|        мерзімі
__________________________________________________________________
2003 жылы қабылданған заңнаманы талдау   2004 жылғы 3 мамыр

в 2002 году                                3 июня 2004 года
Анализ законодательства, принятого
в 2001 году                                3 июля 2004 года
Анализ законодательства, принятого
в 2000 году                                3 августа 2004 года
Анализ законодательства, принятого
в 1999 году                                3 сентября 2004 года
Анализ законодательства, принятого
в 1998 году                                3 октября 2004 года
Анализ законодательства, принятого
в 1997 году                                3 ноября 2004 года
_____________________________________________________________________
Приложение 5
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 20 марта 2004 года N 77
Форма отчета N 10
Результаты ревизии актов местных исполнительных
органов ______________________________________
(наименование государственного органа)
за ___год по состоянию на "____"________2004 года
Отражается количественная информация
____________________________________________________________________
N   !          Результаты ревизии              ! Количество НПА
п/п  !                                          !
--------------------------------------------------------------------
1     Число нормативных правовых актов,
зарегистрированных в органах юстиции
В том  соответствующих действующему
числе  законодательству
требующих приведения в соответствие
действующему законодательству
2     Признано утратившими силу по
результатам ревизии
3     Внесено изменений и дополнений по
результатам ревизии
____________________________________________________________________
Руководитель (Ф.И.О.)____________
"____"__________2004 год                 ____________(подпись)
Форма отчета N 11
(представляется, если выявлены акты, противоречащие законодательству)
Результаты ревизии актов местных исполнительных органов за ____год
Отражается описательная информация
____________________________________________________________________
Дата !Наименова-! Номер     !Реквизиты и  ! Ссылка на    ! Прини-
при- !ние НПА   ! государст-!наименование ! часть, пункт,! маемые
нятия!          ! венной    !акта, кото-  ! статью акта, ! меры
и    !          ! регистра- !рому не со-  ! которому не  !
номер!          ! ции в     !ответствует  ! соответствует!
!          ! органе    !акт местного ! акт местного !
!          ! юстиции   !исполнитель- ! исполнитель- !
!          !           !ного органа  ! ного органа  !
--------------------------------------------------------------------
____________________________________________________________________
Руководитель (Ф.И.О.) _______________
"____"__________200___год                 ____________(подпись)
Форма отчета N 12
Список актов местных исполнительных органов
в отношении которых проведена ревизия
____________________________________________________________________
N !    Наименование             ! Дата и номер  ! Номер
п/п !                             ! принятия      ! государственной
!                             !               ! регистрации в
!                             !               ! территориальном
!                             !               ! органе
!                             !               ! юстиции
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------

2002 жылы қабылданған заңнаманы талдау   2004 жылғы 3 маусым
2001 жылы қабылданған заңнаманы талдау   2004 жылғы 3 шілде
2000 жылы қабылданған заңнаманы талдау   2004 жылғы 3 тамыз
1999 жылы қабылданған заңнаманы талдау   2004 жылғы 3 қыркүйек
1998 жылы қабылданған заңнаманы талдау   2004 жылғы 3 қазан
1997 жылы қабылданған заңнаманы талдау   2004 жылғы 3 қараша
__________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2004 жылғы 20 наурыздағы
N 77-ө өкіміне
5-қосымша
N 10 есеп нысаны
2004 жылғы "__"____ жағдай бойынша
Жергiлiктi атқарушы органдардың ____ жылғы
кесiмдерiне тексерiстiң нәтижелерi
___________________________________
(мемлекеттік органның атауы)
Сандық ақпарат көрсетiледi
__________________________________________________________________
Р/c |             Тексерiс нәтижелерi                | НҚК саны
N  |                                                |
__________________________________________________________________
1     Әдiлет органдарында тiркелген нормативтiк
құқықтық кесiмдер саны
со.   қолданыстағы заңнамаға сәйкес келетiндерi
ның   қолданыстағы заңнамаға сәйкес келтiрудi
ішін. талап ететiндерi
де
2     Тексерiс нәтижелерi бойынша күшi жойылды
деп танылғаны
3     Тексерiс нәтижелерi бойынша өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзiлгенi
__________________________________________________________________
Басшы (Т.А.Ә.) ______________
2004 жылғы "__"_______                _______(қолы)
N 11 есеп нысаны
(егер заңнамаға қайшы келетiн кесiмдер анықталса, ұсынылады)
Жергiлiктi атқарушы органдардың ___ жылғы
кесiмдерiне тексерiстiң натижелерi
Сипаттамалық ақпарат көрсетiледi
__________________________________________________________________
Қабыл.| НҚК |  Әдiлет  |Жергілiктi атқа. |Жергiлiктi атқа.  |Қол.
данған|атауы|органында |рушы органның ке.|рушы органның  ке.|даны.
күнi |     |мемлекет. |сiмi сәйкес кел. |сiмi сәйкес кел.  |латын
мен  |     |тiк тiр.  |мейтiн кесiмнiң  |мейтiн кесiмнiң   |шара.
нөмiрi|     |кеу нөмiрi|  деректемелерi  |бөлiгiне, тармағы.|лар
|     |          |    және атауы   |на, бабына сiлтеме|
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Басшы (Т.А.Ә.) ______________
2004 жылғы "__"_______                _______(қолы)
N 12 есеп нысаны
Жергiлiктi атқарушы органдардың оларға қатысты
тексерiс жүргiзiлген кесiмдерiнiң тiзiмi
__________________________________________________________________
Р/c | Атауы  |   Қабылданған   | Аумақтық әдiлет органында мемле.
N  |        | күнi мен нөмiрi | кеттiк тiркеу нөмiрi
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________