О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 ноября 2003 года N 276-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 марта 2003 года N 82-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 ноября 2003 года N 276-р "О создании межведомственной рабочей группы по подготовке и проведению Международного нефтегазового саммита "Каспий XXI: от политики к бизнесу" следующие изменения:
название изложить в новой редакции:
"О создании межведомственной рабочей группы по подготовке и
проведению Международного форума "Каспий: политика, экономика и
бизнес";
в преамбуле и пункте 2 слова "3-го Международного нефтегазового саммита "Каспий XXI: от политики к бизнесу" заменить словами "Международного форума "Каспий: политика, экономика и бизнес".
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 11 қарашадағы N 276-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 29 наурыздағы N 82-ө өкімі
"Каспий ХХІ: саясаттан бизнеске" халықаралық мұнай-газ саммитіне дайындық және оны өткізу жөніндегі ведомсвтоаралық жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 11 қарашадағы N 276-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Каспий: саясат, экономика және бизнес" халықаралық форумына дайындық және оны өткізу жөніндегі ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы";
кіріспедегі "Каспий ХХІ: саясаттан бизнеске" 3-халықаралық мұнай-газ саммитіне" деген сөздер "Каспий: саясат, экономика және бизнес" халықаралық форумына" деген сөздермен және 2-тармақтағы "Каспий ХХІ: саясаттан бизнеске" 3-халықаралық мұнай-газ саммитін" деген сөздер "Каспий: саясат, экономика және бизнес" халықаралық форумын" деген сөздермен ауыстырылсын.
Премьер-Министрдің
міндетін атқарушы