О подготовке и проведении официального визита Президента Переходного Исламского Государства Афганистан Хамида Карзая в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года N 97-p
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Переходным Исламским Государством Афганистан и обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению официального визита Президента Переходного Исламского Государства Афганистан Хамида Карзая в Республику Казахстан 15-16 апреля 2004 года в город Астану:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению официального визита Президента Переходного Исламского Государства Афганистан Хамида Карзая в Республику Казахстан 15-16 апреля 2004 года в город Астану (далее - визит).
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию):
принять необходимые меры по размещению, питанию и транспортному обслуживанию членов официальной делегации Переходного Исламского Государства Афганистан согласно приложению;
обеспечить финансирование расходов на проведение визита, в том числе аренду пяти каналов мобильной связи, за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2004 год по программе "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов".
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов официальной делегации Переходного Исламского Государства Афганистан в аэропорту, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
4. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие в церемонии встречи и проводов Президента Переходного Исламского Государства Афганистан Хамида Карзая в аэропорту города Астаны, обеспечить концертную программу на официальном приеме от имени Президента Республики Казахстан.
5. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Президента Переходного Исламского Государства Афганистан Хамида Карзая над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропорту города Астаны;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Астаны.

Ауғанстан Өтпелi Ислам Мемлекетiнiң Президентi Хамид Карзайдың Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 12 сәуірдегі N 97-ө өкімі
Қазақстан Республикасы мен Ауғанстан Өтпелi Ислам Мемлекетiнiң арасындағы екi жақты ынтымақтасты нығайту және 2004 жылғы 15-16 сәуiрде Астана қаласына Ауғанстан Өтпелi Ислам Мемлекетiнiң Президентi Хамид Карзайдың Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi 2004 жылғы 15-16 сәуiрде Астана қаласына Ауғанстан Өтпелі Ислам Мемлекетінiң Президентi Хамид Карзайдың Қазақстан Республикасына ресми сапарын (бұдан әрi - сапар) дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз етсiн.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы (келiсiм бойынша):
қосымшаға сәйкес Ауғанстан Өтпелi Ислам Мемлекетi ресми делегациясының мүшелерiн орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету жөнiнде қажетті шаралар қабылдасын;
2004 жылға арналған республикалық бюджетте "Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдiң және мемлекеттiк органдардың басқа да лауазымды тұлғаларының қызметiн қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен сапарды өткiзуге арналған шығыстарды, соның iшiнде ұтқыр байланыстың бес арнасын жалға алуды қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi (келiсiм бойынша), Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi (келiсiм бойынша) Ауғанстан Өтпелi Ислам Мемлекетiнiң ресми делегациясы мүшелерiнiң әуежайдағы, тұратын және болатын орындарындағы қауiпсiздiгiн, жүретiн бағыттары бойынша бiрге жүрудi, сондай-ақ арнайы ұшақты күзетудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы (келiсiм бойынша) Ауғанстан Өтпелi Ислам Мемлекетiнiң Президентi Хамид Карзайды Астана қаласының әуежайында күтiп алу және шығарып салу рәсiмдерiне қатыссын, Қазақстан Республикасы Президентiнiң атынан берiлетiн ресми қабылдауда концерттiк бағдарламаны қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi белгiленген тәртiппен:
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгiмен бiрлесiп, Ауғанстан Өтпелi Ислам Мемлекетiнiң Президентi Хамид Карзайдың арнайы ұшағының Қазақстан Республикасының аумағы үстiнен ұшып өтуiн, Астана қаласының әуежайына қонуын және ұшып шығуын;
Астана қаласының әуежайында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетудi, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсiн.

6. Министерству информации Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.
7. Акиму города Астаны обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам делегации Переходного Исламского Государства Афганистан, оформлению аэропорта и улиц города Астаны.
8. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 12 апреля 2004 года N 97
Организационные меры
по размещению, питанию и транспортному обслуживанию членов
официальной делегации Переходного Исламского Государства
Афганистан
1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов официальной делегации Переходного Исламского Государства Афганистан (1+10) в городе Астане в гостинице "Окан Интерконтиненталь-Астана".
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостинице "Окан Интерконтиненталь-Астана".
3. Изготовление печатной продукции (бейджи, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
4. Приобретение подарка и сувениров для главы и членов официальной делегации Переходного Исламского Государства Афганистан.
5. Организация чайного стола в аэропорту города Астаны при встрече и проводах официальной делегации Переходного Исламского Государства Афганистан.
6. Организация официального приема от имени Президента Республики Казахстан Назарбаева Нурсултана Абишевича в честь Президента Переходного Исламского Государства Афганистан Хамида Карзая в городе Астане.
7. Медицинское обслуживание членов официальной делегации.
8. Техническое оформление зала проведения переговоров (государственные флаги, цветы).

6. Қазақстан Республикасының Ақпарат министрлiгi сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етiлуiн қамтамасыз етсiн.
7. Астана қаласының әкiмi Ауғанстан Өтпелi Ислам Мемлекетi делегациясын күтiп алу және шығарып салу, Астана қаласының әуежайы мен көшелерiн безендіру жөніндегi ұйымдастыру iс-шараларының орындалуын қамтамасыз етсiн.
8. Осы өкiмнiң iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiне жүктелсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2004 жылғы 12 сәуірдегі
N 97 өкiмiне
қосымша
Ауғанстан Өтпелi Ислам Мемлекетi ресми делегациясының мүшелерiн орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету жөнiндегi ұйымдастыру шаралары
1. Ауғанстан Өтпелi Ислам Мемлекетiнiң ресми делегациясының мүшелерiн (1+10) Астана қаласында "Окан Интерконтиненталь-Астана" қонақ үйiне орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету.
2. Қазақстан Республикасының Президентi Күзет қызметiнiң қызметкерлерiн "Окан Интерконтиненталь-Астана" қонақ үйiне орналастыру.
3. Баспа өнiмдерiн (бейдждер, автокөлiктерге арнайы рұқсатнамалар, куверттiк карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
4. Ауғанстан Өтпелi Ислам Мемлекетi делегациясының басшысы мен мүшелерiне арналған сыйлық және кәдесыйлар сатып алу.
5. Ауғанстан Өтпелi Ислам Мемлекетiнiң ресми делегациясын Астана қаласының әуежайында күтіп алу және шығарып салу кезiнде шай дастарханын ұйымдастыру.
6. Қазақстан Республикасының Президентi Нұрсұлтан Әбiшұлы Назарбаевтың атынан Ауғанстан Өтпелi Ислам Мемлекетiнiң Президентi Хамид Карзайдың құрметiне Астана қаласында ресми қабылдауды ұйымдастыру.
7. Ресми делегацияның мүшелерiне медициналық қызмет көрсету.
8. Келiссөздер өтетiн залды техникалық безендiру (мемлекеттiк жалаулар, гүлдер).