О создании рабочей группы для разработки единого перечня документов и их форм на перевозимые грузы и перевозку пассажиров автомобильным транспортом через Государственную границу и по территории Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 апреля 2004 года N 124-р
1. В целях разработки единого перечня документов и их форм на перевозимые грузы и перевозку пассажиров автомобильным транспортом через Государственную границу и по территории Республики Казахстан создать рабочую группу в следующем составе:
Отто Иван Иванович          - первый вице-министр внутренних
дел Республики Казахстан,
руководитель
Полонский Александр         - заместитель начальника Департамента
Иванович                      дорожной полиции Министерства
внутренних дел Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Сулейменов Жанат            - заместитель начальника управления
Еркешович                     дорожно-патрульной службы
Департамента дорожной полиции
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан, секретарь
Батырбекова                 - начальник отдела рынка транспортных
Аимгуль Газизовна             услуг и развития
автоэлектротранспорта управления
автомобильного транспорта
Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Бутаев                      - начальник отдела государственной
Кудайберды Мырзаханович       инспекции по карантину растений
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Испуллаев                   - начальник отдела государственной
Акын Имаханович               ветеринарной инспекции на границе и
транспорте Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Наримбетов                 -  заместитель начальника управления
Ербол Кабдухамитович          организации таможенного контроля
Департамента организации таможенного
контроля Агентства таможенного
контроля Республики Казахстан
Омаров                      - начальник управления контроля на
Кайрат Нурмагамбетович        автотранспорте и автодорогах Комитета
транспортного контроля Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Рахматуллин                 - начальник отдела Главного управления
Рустам Рафисович              пограничного контроля Пограничной
службы Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан
(по согласованию)
Саукенов                    - начальник управления государственного
Ерик Сабиевич                 надзора по городу Астане Комитета по
стандартизации, метрологии и
сертификации Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Сериков                     - исполняющий обязанности заместителя
Санат Серикович               начальника управления по пресечению и
расследованию преступлений в
бюджетной и финансово-кредитной сфере
Департамента по расследованию
преступлений в бюджетной и
финансово-кредитной сфере
Агентства Республики Казахстан по
борьбе с экономической и
коррупционной преступностью
(финансовая полиция)
Тлеубекова                  - начальник управления санитарно-
Бакытгуль Толеухановна        гигиенического надзора Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства здравоохранения
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы арқылы және аумағы бойынша автомобиль көлiгiмен тасымалданатын жүктер мен жолаушылар тасымалына арналған құжаттардың және олардың нысандарының бiрыңғай тiзбесiн әзiрлеу үшiн жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 27 сәуірдегі N 124-ө өкімі
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекарасы арқылы және аумағы бойынша автомобиль көлігімен тасымалданатын жүктер мен жолаушылар тасымалына арналған құжаттардың және олардың нысандарының бiрыңғай тiзбесiн әзiрлеу мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Отто                   - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Иван Иванович            бiрiншi вице-министрi, жетекшi
Полонский              - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
Александр Иванович       министрлiгiнiң Жол полициясы департаментi
бастығының орынбасары, жетекшiнiң
орынбасары
Сүлейменов             - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Жанат Еркешұлы           министрлiгi Жол полициясы департаментiнiң
Жол-патрульдiк қызмет басқармасы бастығының
орынбасары, хатшы
Батырбекова            - Қазақстан Республикасы Көлiк және
Айымгүл Ғазизқызы        коммуникациялар министрлiгiнiң автомобиль
көлiгi басқармасы көлiктiк қызметтер
көрсету рыногы және автоэлектркөлiгiн
дамыту бөлiмiнiң бастығы
Бұтаев                 - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
Құдайбердi Мырзаханұлы   министрлiгi өсiмдiктер карантинi бойынша
мемлекеттiк инспекциясының бөлiм бастығы
Есболлаев              - Қазақстан Республикасының Ауыл
Ақын Имаханұлы           шаруашылығы министрлігі шекарадағы және
көлiктегі мемлекеттiк ветеринария
инспекциясы бөлiмiнiң бастығы
Нарымбетов             - Қазақстан республикасының Кедендiк
Ербол Қабдухамитұлы      бақылау агенттiгi Кедендiк бақылауды
ұйымдастыру департаментінiң кедендiк
бақылауды ұйымдастыру басқармасы
бастығының орынбасары
Омаров                 - Қазақстан Республикасы Көлiк және
Қайрат Нұрмағамбетұлы    коммуникациялар министрлiгiнiң Көлiктiк
бақылау комитетi автокөлiкте және
автожолдарда бақылау басқармасының
бастығы
Рахматуллин            - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк
Рустам Рафисович         комитетiнiң Шекара қызметi Шекаралық
бақылау бас басқармасының бөлiм бастығы
(келiсiм бойынша)
Саукенов               - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Ерiк Сәбиұлы             сауда министрлiгiнiң Стандарттау,
метрология және сертификаттау жөнiндегi
комитетi Астана қаласы бойынша
мемлекеттiк қадағалау басқармасының
бастығы
Серiков                - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Санат Серiкұлы           және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы
күрес жөнiндегi агенттiгiнiң (қаржы
полициясы) Бюджет және қаржы-кредит
саласындағы қылмыстарды тергеу жөнiндегі
департаментi бюджет және қаржы-кредит
саласындағы қылмыстардың жолын кесу
және оларды тергеу жөнiндегі басқармасының
бастығы орынбасарының мiндетiн атқарушы
Тiлеубекова            - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Бақытгүл Төлеуханқызы    министрлiгiнiң Санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау комитетi санитарлық-гигиеналық
қадағалау басқармасының бастығы

2. Рабочей группе в трехмесячный срок разработать единый перечень документов и их форм на перевозимые грузы и перевозку пассажиров автомобильным транспортом через Государственную границу и по территории Республики Казахстан и о проделанной работе информировать Правительство Республики Казахстан.
Премьер-Министр

2. Жұмыс тобы үш ай мерзiмде Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекарасы арқылы және аумағы бойынша автомобиль көлiгімен тасымалданатын жүктер мен жолаушылар тасымалына арналған құжаттардың және олардың нысандарының бiрыңғай тiзбесiн әзiрлесiн және iстелген жұмыс туралы Қазақстан Республикасының Үкiметiн хабардар етсiн.
Премьер-Министр