О создании рабочей группы по разработке Программы развития почтово- сберегательной системы Республики Казахстан на 2005-2010 годы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 мая 2004 года N 131-р
В целях наиболее полного учета позиций заинтересованных государственных органов и в соответствии с пунктом 27 Правил разработки и реализации отраслевых (секторальных) и региональных программ в Республике Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2004 года N 231:
1. Определить государственным органом, ответственным за разработку Программы развития почтово-сберегательной системы Республики Казахстан на 2005-2010 годы (далее - Программа), Агентство Республики Казахстан по информатизации и связи (далее - Агентство).
2. Создать рабочую группу по разработке Программы (далее - рабочая группа) в следующем составе:
Оразалинов Дулат Султанович     - заместитель председателя
Агентства Республики Казахстан
по информатизации и связи,
руководитель
Сейтимбеков Ардак Аскарович     - директор Департамента
государственной политики в
области связи и финансового
регулирования Агентства
Республики Казахстан по
информатизации и связи,
заместитель руководителя
Исабеков Нурлан Даниятович      - директор Департамента
государственного надзора в
области связи и лицензирования
Агентства Республики Казахстан
по информатизации и связи,
секретарь
Досмагамбет Ергали Муканулы     - директор Департамента по
регулированию и контролю в сфере
телекоммуникаций и аэронавигации
Агентства Республики Казахстан по
регулированию естественных
монополий и защите конкуренции
(по согласованию)
Ермакалиева Лариса Сериковна    - начальник отдела развития
конкуренции на финансовых рынках
и в иных отраслях экономики
управления по защите конкуренции
в топливно-энергетическом
комплексе, на финансовых рынках
и иных отраслях экономики
Департамента защиты и координации
развития конкуренции Агентства
Республики Казахстан по
регулированию естественных
монополий и защите конкуренции
(по согласованию)
Кайсенова                       - заместитель директора
Гульжихан Кабдылкаировна          Департамента социального
обеспечения и оплаты труда
Министерства труда и социальной
защиты населения Республики
Казахстан
Курманов                        - генеральный директор
Алмас Мухаметкаримович            Республиканского государственного
предприятия "Государственный
центр по выплате пенсий"
Министерства труда и социальной
защиты населения Республики
Казахстан
Ибраимов                        - начальник управления по работе
Калымжан Уалиханович              с негосударственными юридическими
лицами с государственным участием
Комитета государственного
имущества и приватизации
Министерства финансов Республики
Казахстан
Шарипов Талгат Каиркенович      - начальник управления
промышленности, строительства и
транспорта Департамента
планирования расходов отраслевых
органов Министерства экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
Каракулова Диляра Шапаевна      - заместитель директора
Департамента надзора за
субъектами страхового рынка и
другими финансовыми организациями
Агентства Республики Казахстан по
регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых
организаций (по согласованию)
Молдагалиев Даурен Туманбаевич  - заместитель председателя
правления акционерного общества
"Казпочта" (по согласованию)
Вагнер Андрей Викторович        - исполнительный директор
акционерного общества "Казпочта"
(по согласованию).

Қазақстан Республикасының почта-жинақтау жүйесiн дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған бағдарламасын әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 5 мамырдағы N 131-ө өкімі
Мүдделі мемлекеттiк органдардың ұстанымдарын неғұрлым толық есепке алу мақсатында және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 26 ақпандағы N 231  қаулысымен бекітiлген Қазақстан Республикасында салалық (секторалдық) және өңірлік бағдарламаларды әзiрлеу мен iске асыру ережесiнiң 27-тармағына сәйкес:
1. Қазақстан Республикасының почта-жинақтау жүйесiн дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған бағдарламасын (бұдан әрi - Бағдарлама) әзiрлеу үшiн жауапты мемлекеттiк орган болып Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс жөнiндегi агенттігi (бұдан әрі - Агенттік) белгіленсін.
2. Бағдарламаны әзiрлеу жөніндегі жұмыс тобы (бұдан әрі - жұмыс тобы) мынадай құрамда құрылсын:
Оразалинов            - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және
Дулат Сұлтанұлы         байланыс жөніндегi агенттiгi төрағасының
орынбасары, жетекші
Сейтiмбеков           - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және
Ардақ Асқарұлы          байланыс жөнiндегi агенттiгiнiң Байланыс
саласындағы мемлекеттiк саясат және
қаржылық реттеу департаментiнiң директоры,
жетекшiнiң орынбасары
Исабеков              - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және
Нұрлан Даниятұлы        байланыс жөнiндегi агенттігiнiң Байланыс
саласындағы мемлекеттiк қадағалау және
лицензиялау департаментiнiң директоры,
хатшы
Досмағамбет           - Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды
Ерғали Мұқанұлы         реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi
агенттiгi Телекоммуникациялар және
аэронавигация саласындағы реттеу және
бақылау жөнiндегi департаментінің директоры
(келiсім бойынша)
Ермекқалиева          - Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды
Лариса Серiкқызы        реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi
агенттiгi Бәсекелестiктi дамытуды қорғау
және үйлестiру департаментiнiң
жылу-энергетикалық кешенiндегi, қаржы
рыногындағы және экономиканың өзге де
салаларындағы бәсекелестiктi қорғау
жөнiндегi басқармасының қаржы рыногындағы
және экономиканың өзге де салаларындағы
бәсекелестiктi дамыту бөлiмiнiң бастығы
(келiсiм бойынша)
Қайсенова             - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты
Гүлжихан                әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң Әлеуметтiк
Қабдылқайырқызы         қамсыздандыру және еңбекақысын төлеу
департаментi директорының орынбасары
Құрманов              - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты
Алмас                   әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң "Зейнетақы
Мұхаметкәрiмұлы         төлеу жөнiндегi мемлекеттiк орталық"
республикалық мемлекеттiк кәсiпорнының бас
директоры
Ыбырайымов            - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң
Қалымжан                Мемлекеттік мүлiк және жекешелендiру
Уәлиханұлы              комитетi Мемлекеттің қатысуымен мемлекеттiк
емес заңды тұлғалармен жұмыс жөнiндегi
басқармасының бастығы
Шәрiпов               - Қазақстан Республикасы Экономика және
Талғат                  бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң Салалық
Қайыркенұлы             органдардың шығыстарын жоспарлау
департаментi өнеркәсiп, құрылыс және көлiк
басқармасының бастығы
Қарақұлова            - Қазақстан Республикасы Қаржы рыногын және
Диляра Шапайқызы        қаржылық ұйымдарын реттеу мен қадағалау
жөнiндегi агенттігiнiң Сақтандыру рыногы
субъектiлерiн және басқа да қаржылық
ұйымдарды қадағалау департаментi
директорының орынбасары (келiсiм бойынша)
Молдағалиев           - "Қазпочта" акционерлiк қоғамы басқармасы
Дәурен                  төрағасының орынбасары (келiсiм бойынша)
Тұманбайұлы
Вагнер                - "Қазпочта" акционерлiк қоғамының атқарушы
Андрей Викторович       директоры (келiсiм бойынша).

3. Рабочей группе в срок до 11 мая 2004 года разработать проект Программы.
4. Агентству в установленном законодательством порядке:
1) в срок до 17 мая 2004 года представить проект Программы на рассмотрение Республиканской бюджетной комиссии при формировании бюджета на 2005 год;
2) внести проект Программы на утверждение в Правительство Республики Казахстан.
Премьер-Министр

3. Жұмыс тобы 2004 жылғы 11 мамырға дейiнгi мерзiмде Бағдарламаның жобасын әзiрлесiн.
4. Агенттік заңнамада белгiленген тәртiппен:
1) 2004 жылғы 17 мамырға дейiнгi мерзiмде Бағдарламаның жобасын 2005 жылға арналған бюджетті қалыптастыру кезiнде республикалық бюджеттiк комиссиясының қарауына ұсынсын;
2) Бағдарламаның жобасын Қазақстан Республикасының Үкiметiне бекiтуге енгiзсiн.
Премьер-Министр