О создании рабочей группы по разработке проекта Программы профилактики правонарушений и борьбы с преступностью в Республике Казахстан на 2005-2006 годы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 мая 2004 года N 135-p
1. В целях разработки проекта Программы профилактики правонарушений и борьбы с преступностью в Республике Казахстан на 2005-2006 годы создать рабочую группу в следующем составе:
Турисбеков                 - Министр внутренних дел
Заутбек Каусбекович          Республики Казахстан,
руководитель
Отто                       - первый вице-министр
Иван Иванович                внутренних дел
Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Панасенко                  - заместитель начальника
Всеволод Всеволодович        Штаба-Департамента
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан,
секретарь
Карбузов                   - заместитель Председателя
Козы-Корпеш Жапарханович     Комитета национальной
безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Аманшаев                   - вице-министр культуры
Ермек Амирханович            Республики Казахстан
Ашитов                     - вице-министр труда
Батыржан Заирканович         и социальной защиты
населения
Республики Казахстан
Досжан                     - вице-министр информации
Ардак Дукенбаевич            Республики Казахстан
Шамшидинова                - вице-министр образования
Куляш Ногатаевна             и науки Республики Казахстан
Жумагалиев                 - заместитель Председателя
Аскар Куанышевич             Агентства Республики Казахстан
по информатизации и связи
Сунтаев                    - заместитель Председателя
Тлеген Иматович              Агентства таможенного контроля
Республики Казахстан
Мукатаев                   - начальник управления специальных
Марат Абусагитович           прокуроров Департамента по надзору
за законностью следствия и дознания
Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан
(по согласованию)
Омарали                    - старший прокурор организационно-
Гульназ Алмасбековна         аналитического отдела Департамента
по надзору за законностью в
деятельности государственных
органов Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан
(по согласованию)
Казанцев                   - старший консультант
Валерий Анатольевич          Следственного департамента
Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан
(по согласованию)
Булавин                    - начальник оперативного управления
Александр Владимирович       Комитета уголовно-исполнительной
системы Министерства юстиции
Республики Казахстан
Булименко                  - начальник управления правового
Татьяна Викторовна           обеспечения и международного
сотрудничества Агентства
Республики Казахстан по борьбе с
экономической и коррупционной
преступностью (финансовая полиция)
Дурменбаев                 - начальник управления
Каирбек Касымбекович         по борьбе с преступностью
и административными правонарушениями
в сфере таможенного дела
Агентства таможенного контроля
Республики Казахстан
Рахматулин                 - исполняющий обязанности
Аскар Рашитович              заместителя начальника управления
по раскрытию экономических
преступлений Департамента по
раскрытию и расследованию
экономических преступлений
Агентства Республики Казахстан
по борьбе с экономической
и коррупционной преступностью
(финансовая полиция)
Мамраев                    - заместитель начальника юридического
Батырбек Муратбекович        управления Министерства труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
Мурзабекова                - главный специалист Департамента
Алмагуль Мажитовна           средств массовой информации
Министерства информации
Республики Казахстан
Каримбаев                  - начальник отдела молодежных
Нурсултан Турлыбекович       программ Департамента молодежной
политики Министерства культуры
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасында құқық бұзушылықтың алдын алу және қылмысқа қарсы күрестiң 2005-2006 жылдарға арналған бағдарламасының жобасын әзiрлеу жөніндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 11 мамырдағы N 135-ө өкімі
1. Қазақстан Республикасында құқық бұзушылықтың алдын алу және қылмысқа қарсы күрестiң 2005-2006 жылдарға арналған бағдарламасының жобасын әзiрлеу мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Тұрысбеков              - Қазақстан Республикасының
Зауытбек Қауысбекұлы      Iшкi iстер министрi, жетекшi
Отто                    - Қазақстан Республикасының
Иван Иванович             Iшкi iстер бiрiншi вице-министрi,
жетекшiнiң орынбасары
Панасенко               - Қазақстан Республикасы
Всеволод Всеволодович     Iшкi iстер министрлiгiнiң
Штаб-Департаментi бастығының орынбасары,
хатшы
Кәрбозов                - Қазақстан Республикасының
Қозы-Көрпеш Жапарханұлы   Ұлттық қауiпсiздiк комитетi төрағасының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Аманшаев                - Қазақстан Республикасының
Ермек Әмiрханұлы          Мәдениет вице-министрi
Әшитов                  - Қазақстан Республикасының
Батыржан Зайырқанұлы      Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау
вице-министрi
Досжан                  - Қазақстан Республикасының
Ардақ Дүкенбайұлы         Ақпарат вице-министрi
Шәмшидинова             - Қазақстан Республикасының
Күләш Ноғатайқызы         Бiлiм және ғылым вице-министрi
Жұмағалиев              - Қазақстан Республикасының
Асқар Қуанышұлы           Ақпараттандыру және байланыс жөнiндегi
агенттігі төрағасының орынбасары
Сүнтаев                 - Қазақстан Республикасының
Тiлеген Иматұлы           Кедендiк бақылау агенттігі төрағасының
орынбасары
Мұқатаев                - Қазақстан Республикасының Бас
Марат Әбусағитұлы         Прокуратурасы Тергеудiң және анықтаудың
заңдылығын қадағалау жөнiндегі
департаментiнiң арнайы прокурорлар
басқармасының бастығы (келiсiм бойынша)
Омарәлi                 - Қазақстан Республикасы Бас
Гүлназ Алмасбекқызы       Прокуратурасының Мемлекеттік органдар
қызметiнiң заңдылығын қадағалау жөнiндегi
департаментi ұйымдастыру-талдау бөлiмiнiң
аға прокуроры (келiсiм бойынша)
Казанцев                - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Валерий Анатольевич       қауiпсiздiк комитетi Тергеу
департаментiнiң аға консультанты
(келiсiм бойынша)
Булавин                 - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Александр Владимирович    министрлiгінiң Қылмыстық-атқару жүйесi
комитетi Жедел атқару басқармасының
бастығы
Булименко               - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Татьяна Викторовна        және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы
күрес жөнiндегi агенттігi (қаржы
полициясы) құқықтық қамтамасыз ету және
халықаралық ынтымақтастық басқармасының
бастығы
Дүрменбаев              - Қазақстан Республикасының Кедендiк
Қайырбек Қасымбекұлы      бақылау агенттігi Кеден iсi саласындағы
қылмысқа және әкiмшілік құқық
бұзушылықтарға қарсы күрес жөнiндегі
басқармасының бастығы
Рахматулин              - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Асқар Рашитұлы            және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы
күрес жөнiндегі агенттігі (қаржы
полициясы) Экономикалық қылмыстарды ашу
және тергеу жөнiндегі департаментi
Экономикалық қылмыстарды ашу жөніндегі
басқарма бастығы орынбасарының
мiндетiн атқарушы
Мамыраев                - Қазақстан Республикасы Еңбек
Батырбек Мұратбекұлы      және халықты әлеуметтік қорғау
министрлігінiң Заң басқармасы бастығының
орынбасары
Мырзабекова             - Қазақстан Республикасының
Алмагүл Мәжитқызы         Ақпарат министрлiгi Бұқаралық ақпарат
құралдары департаментiнiң бас маманы
Кәрiмбаев               - Қазақстан Республикасы
Нұрсұлтан Тұрлыбекұлы     Мәдениет министрлігінiң Жастар саясаты
департаментi жастар бағдарламалары
бөлiмiнiң бастығы

2. Рабочей группе в двухмесячный срок разработать проект Программы профилактики правонарушений и борьбы с преступностью в Республике Казахстан на 2005-2006 годы.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан Тлеубердина А. А.
Премьер-Министр

2. Жұмыс тобы екi ай мерзiмде Қазақстан Республикасындағы құқық бұзушылықтың алдын алу және қылмысқа қарсы күрестiң 2005-2006 жылдарға арналған бағдарламасының жобасын әзiрлесiн.
3. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесінің Басшысы А.А.Тiлеубердинге жүктелсiн.
Премьер-Mинистр