О создании рабочей группы по разработке проекта Концепции развития венчурной индустрии в Республике Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 мая 2004 года N 144-р
1. В целях разработки проекта Концепции развития венчурной индустрии в Республике Казахстан создать рабочую группу в следующем составе:
Исекешев Асет Орентаевич      -  вице-министр индустрии и торговли
Республики Казахстан, руководитель
Дзекунов Виктор Павлович      -  директор Департамента
инновационной политики и развития
новых технологий Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Сарсенбаев Нуртаз Рысбекулы   -  управляющий директор акционерного
общества "Национальный
инновационный фонд", заместитель
руководителя (по согласованию)
Божгулов Марат Мухитбекович   -  главный специалист отдела
инновационного развития управления
развития инноваций Департамента
инновационной политики и развития
новых технологий Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан, секретарь
Шалгимбаева Галина Николаевна -  директор Департамента надзора за
субъектами рынка ценных бумаг и
накопительными пенсионными фондами
Агентства Республики Казахстан по
регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых
организаций (по согласованию)
Зейнуллин                     -  заместитель директора Департамента
Абдикарим Абжалелович            науки Министерства образования и
науки Республики Казахстан
Шужеева Азиза Тимуровна       -  начальник отдела бюджетных
программ в сфере инноваций
управления бюджетных программ в
сфере информатизации и инноваций
Департамента планирования расходов
в сфере информатизации и инноваций
Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан
Пивоваров                      - главный специалист отдела научно-
Александр Николаевич             технических проектов и
инновационной деятельности
управления научно-технических
программ и инновационной
деятельности Департамента науки
Министерства образования и науки
Республики Казахстан;
Анощенко Юрий Станиславович    - вице-президент - директор
Департамента трансферта технологий
и развития инновационной
инфраструктуры акционерного
общества "Центр инжиниринга и
трансферта технологий"
(по согласованию)
Бишимбаев Куандык Валиханович  - заместитель председателя правления
акционерного общества "Центр
маркетингово-аналитических
исследований" (по согласованию)
Иванов Леонид Александрович    - член правления акционерного
общества "Инвестиционный
фонд Казахстана"
(по согласованию)
Дуйсенбаева                    - управляющий директор
Гульмайра Куандыковна            представительства акционерного
общества "Национальный
инновационный фонд"
(по согласованию)
Бакимова Рамзия Кожахметовна   - руководитель финансовой службы
акционерного общества "Центр
инжиниринга и трансферта
технологий" (по согласованию)
Иманова Сауле Женисовна        - главный менеджер представительства
акционерного общества
"Национальный инновационный фонд"
(по согласованию)
Талханбаева Индира Куанышевна  - главный специалист-аналитик
управления экономических
исследований Департамента
исследований и статистики
Национального Банка
Республики Казахстан
(по согласованию)

Қазақстан Республикасында венчурлық индустрияны дамыту тұжырымдамасының жобасын әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 17 мамырдағы N 144-ө өкімі
1. Қазақстан Республикасында венчурлық индустрияны дамыту тұжырымдамасының жобасын әзiрлеу мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Исекешев                - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Әсет Өрентайұлы           сауда вице-министрi, жетекшi
Дзекунон                - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Виктор Павлович           сауда министрлiгi Инновациялық саясат және
жаңа технологияларды дамыту
департаментiнiң директоры, жетекшiнiң
орынбасары
Сәрсенбаев              - "Ұлттық инновациялық қор" акционерлiк
Нұртаз Рысбекұлы          қоғамының басқарушы директоры, жетекшiнiң
орынбасары (келiсiм бойынша)
Божғұлов                - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Марат Мұхитбекұлы         сауда министрлiгi Инновациялық саясат және
жаңа технологияларды дамыту
департаментiнiң инновацияларды дамыту
басқармасы инновациялық даму бөлiмiнiң
бас маманы, хатшы
Шалғымбаева             - Қазақстан Республикасының Қаржы рыногын
Галина Николаевна         және қаржылық ұйымдарды реттеу мен
қадағалау жөнiндегi агенттiгi Бағалы
қағаздар рыногының субъектiлерiн және
жинақтаушы зейнетақы қорларын қадағалау
департаментiнiң директоры (келiсiм
бойынша)
Зейнуллин               - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым
Әбдiкәрiм Әбжәлелұлы      министрлiгiнiң Ғылым департаментi
директорының орынбасары
Шөжеева                 - Қазақстан Республикасының Экономика және
Әзиза Тимурқызы           бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
Ақпараттандыру және инновациялар
саласындағы шығыстарды жоспарлау
департаментiнiң ақпараттандыру және
инновациялар саласындағы бюджеттiк
бағдарламалар басқармасы инновациялар
саласындағы бюджеттік бағдарламалар
бөлiмiнiң бастығы
Пивоваров               - Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Александр Николаевич      ғылым министрлiгi Ғылым департаментiнiң
ғылыми-техникалық бағдарламалар мен
инновациялық қызмет басқармасы
ғылыми-техникалық жобалар мен
инновациялық қызмет бөлiмiнiң бас маманы
Анощенко                - "Инжиниринг және технологиялар трансфертi
Юрий Станиславович        орталығы" акционерлiк қоғамының
вице-президентi - Технологиялар
трансфертi және инновациялық
инфрақұрылымды дамыту департаментiнiң
директоры (келiсiм бойынша)
Бишiмбаев               - "Маркетингтiк-талдамалық зерттеулер
Қуандық Уәлиханұлы        орталығы" акционерлiк қоғамының
басқармасы төрағасының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Иванов                  - "Қазақстанның инвестициялық қоры"
Леонид Александрович      акционерлiк қоғамы басқармасының мүшесi
(келiсiм бойынша)
Дүйсенбаева             - "Ұлттық инновациялық қор" акционерлiк
Гүлмайра Қуандыққызы      қоғамы өкiлдiгiнiң басқарушы директоры
(келiсiм бойынша)
Бәкiмова                - "Инжиниринг және технологиялар трансфертi
Рәмзия Қожахметқызы       орталығы" акционерлiк қоғамы қаржы
қызметiнiң басшысы (келiсiм бойынша)
Иманова                 - "Ұлттық инновациялық қор" акционерлiк
Сәуле Жеңiсқызы           қоғамы өкiлдiгiнiң бас менеджерi (келiсiм
бойынша)
Талқанбаева             - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң
Индира Қуанышқызы         Зерттеулер және статистика департаментi
экономикалық зерттеулер басқармасының бас
маманы-талдаушысы (келiсiм бойынша)

2. Рабочей группе до 25 июня 2004 года разработать и внести в Правительство Pеспублики Казахстан проект Концепции развития венчурной индустрии в Республике Казахстан.
Премьер-Министр

2. Жұмыс тобы 2004 жылғы 25 маусымға дейiн Қазақстан Республикасында венчурлық индустрияны дамыту тұжырымдамасының жобасын әзiрлесiн және Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн.
Премьер-Министр