Об утверждении Плана мероприятий по подготовке и проведению встречи глав государств-членов Организации "Центрально-Азиатское Сотрудничество" 28-29 мая 2004 года в городе Астане
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 мая 2004 года N 155-р
В целях обеспечения эффективной организации и координации подготовки к проведению встречи глав государств-членов Организации "Центрально-Азиатское Сотрудничество" 28-29 мая 2004 года в городе Астане:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по подготовке и проведению встречи глав государств-членов Организации "Центрально-Азиатское Сотрудничество" 28-29 мая 2004 года в городе Астане (далее - План).
2. Центральным исполнительным органам, акиму города Астаны, иным государственным органам Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить выполнение мероприятий, предусмотренных Планом.
3. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить финансирование расходов на проведение встречи глав государств-членов Организации "Центрально-Азиатское Сотрудничество" за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2004 год по программе "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов".
4. Контроль за выполнением Плана возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 25 мая 2004 года N 155
План
мероприятий по подготовке и проведению
встречи глав государств-членов Организации
"Центрально-Азиатское Сотрудничество"
(г. Астана, 28-29 мая 2004 года)
____________________________________________________________________
N   |    Мероприятия       |   Сроки    | Ответственные исполнители
п/п |                      | исполнения |
____|______________________|____________|___________________________
1   |         2            |      3     |               4
____|______________________|____________|___________________________
1    Подготовка программы     до 25 мая  Министерство иностранных
проведения встречи       2004 года  дел, Протокол Президента
Республики Казахстан (по
согласованию)
2    Согласование состава     до 25 мая  Протокол Президента
делегаций:               2004 года  Республики  Казахстан
официальная делегация               (по согласованию),
(1+4), сопровождающие               Министерство
лица (до 10 человек),               иностранных дел
сотрудники охраны
(до 5 человек), пресса,
составление графика
заезда и отъезда
участников встречи
3   Организационно-          до 25 мая
протокольное             2004 года
закрепление делегаций:

2004 жылғы 28-29 мамырда Астана қаласында "Орталық Азия Ынтымақтастығы" ұйымына мүше мемлекеттер басшыларының кездесуiн дайындау және өткiзу жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 25 мамырдағы N 155-ө өкімі
2004 жылғы 28-29 мамырда Астана қаласында "Орталық Азия Ынтымақтастығы" ұйымына мүше мемлекеттер басшыларының кездесуiн өткiзуге дайындықты тиiмдi ұйымдастыру мен үйлестiрудi қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қоса берiліп отырған 2004 жылғы 28-29 мамырда Астана қаласында "Орталық Азия Ынтымақтастығы" ұйымына мүше мемлекеттер басшыларының кездесуiн дайындау және өткiзу жөнiндегi iс-шаралар жоспары (бұдан әрi - Жоспар) бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары, Астана қаласының әкiмi, өзге де мемлекеттiк органдары (келiсiм бойынша) Жоспарда көзделген iс-шаралардың орындалуын қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Президентінің Iс басқармасы (келiсiм бойынша) "Орталық Азия Ынтымақтастығы" ұйымына мүше мемлекеттер басшыларының кездесуiн өткiзуге арналған шығыстарды қаржыландыруды 2004 жылға арналған республикалық бюджетте "Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдiң және мемлекеттiк органдардың басқа да лауазымды тұлғаларының қызметiн қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен қамтамасыз етсiн.
4. Жоспардың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлiгiне жүктелсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2004 жылғы 25 мамырдағы
N 155-ө өкімімен
бекiтiлген
2004 жылғы 28-29 мамырда Астана қаласында "Орталық Азия Ынтымақтастығы" ұйымына мүше мемлекеттер басшыларының кездесуін дайындау және өткiзу жөніндегі iс-шаралар
Жоспары
__________________________________________________________________
P/c|         Iс-шаралар     |  Орындалу |   Жауапты орындаушылар
N |                        |  мерзімі  |
__________________________________________________________________
1              2                 3                  4
__________________________________________________________________
1  Кездесудi өткiзу бағдар.  2004 жылғы  Сыртқы iстер министрлігі,
ламасын дайындау          25 мамырға  Қазақстан Республикасы
дейiн       Президентiнiң Протоколы
(келiсiм бойынша)
2  Делегациялардың құрамын   2004 жылғы  Қазақстан Республикасы
келiсу: ресми делегация   25 мамырға  Президентiнiң Протоколы
(1+4), бiрге жүретiн      дейiн       (келісiм бойынша), Сыртқы
адамдар (10 адамға                    iстер министрлігі
дейiн), күзет қызметкер.
лерi (5 адамға дейiн),
баспасөз, кездесуге қа.
тысушылардың келу және
кету кестесiн жасау
3  Делегацияларды ұйымдас.   2004 жылғы
тыру-протоколдық бекiту:  25 мамырға

1) делегация Кыргызской             Министерство финансов
Республики
2) делегация Республики             Министерство энергетики и
Таджикистан                         минеральных ресурсов
3) делегация Республики             Министерство индустрии и
Узбекистан                          торговли
4    Организация встреч и     28-29 мая  Протокол Президента
проводов                 2004 года  Республики Казахстан (по
официальных делегаций,              согласованию),
сопровождающих лиц,                 Министерство иностранных
а также чайного стола               дел, аким города Астаны,
через VIP-зал аэропорта             Управление делами
города Астаны                       Президента Республики
Казахстан (по согласова-
нию), Служба охраны
Президента Республики
Казахстан (по согласова-
нию), Республиканская
гвардия (по согласова-
нию), Пограничная служба
Комитета национальной
безопасности (по
согласованию), Агентство
таможенного контроля
5    Оформление аэропорта     к 26 мая   аким города Астаны,
города Астаны флагами    2004 года  Министерство иностранных
и транспарантами                    дел
6    Обеспечение пролета      28-29 мая  Министерство транспорта и
специальных самолетов,   2004 года  коммуникаций, Комитет
осуществляющих перевозки            национальной безопасности
делегаций Кыргызской                (по согласованию),
Республики, Республики              Министерство обороны,
Таджикистан и Республики            Министерство иностранных
Узбекистан над территорией          дел
Республики Казахстан
7    Обеспечение стоянки,     28-29 мая  Министерство транспорта и
обслуживания и заправки  2004 года  коммуникаций
специальных самолетов,
осуществляющих перевозки
делегаций Кыргызской
Республики, Республики
Таджикистан и Республики
Узбекистан
8    Организация питания и    28-29 мая  Управление делами
транспортное             2004 года  Президента Республики
обслуживание членов                 Казахстан (по
официальной делегации               согласованию), аким города
Астаны
9    Сопровождение машинами   28-29 мая  Министерство внутренних
дорожной полиции         2004 года  дел, Служба охраны
Республики Казахстан                Президента Республики
по маршрутам следования             Казахстан (по
согласованию), Комитет
национальной безопасности
(по согласованию)
10   Обеспечение              28-29 мая  Служба охраны Президента
безопасности             2004 года  Республики Казахстан
охраняемых лиц и                    (по согласованию),
делегаций в аэропорту,              Министерство внутренних
по маршрутам                        дел, Комитет национальной
следования в местах                 безопасности (по
проведения мероприятий и            согласованию)
проживания (по программе)
11   Медицинское              28-29 мая  Управление делами
обслуживание членов      2004 года  Президента Республики
официальных делегаций               Казахстан (по
согласованию)
12   Организация размещения   28-29 мая  Управление делами
глав делегаций, членов   2004 года  Президента Республики
официальных делегаций в             Казахстан (по
гостиницах и гостевых               согласованию),
резиденциях г. Астаны,              Министерство иностранных
а также содействие в                дел
размещении
сопровождающих лиц,
передовой группы,
прессы
13   Оборудование помещений   28 мая     Управление делами
для организации встречи  2004 года  Президента Республики
глав государств                     Казахстан (по
(оснащение оргтехникой,             согласованию), Протокол
телефонной связью,                  Президента Республики
канцтоварами и т.д.),               Казахстан (по
техническое оформление              согласованию),
зала (государственные               Министерство иностранных
флаги, настольные                   дел, Комитет национальной
таблички и флажки,                  безопасности (по
цветы, микрофоны)                   согласованию), аким
города Астаны
14   Изготовление бейджей     к 25 мая   Управление делами
для членов делегаций,    2004 года  Президента Республики
сопровождающих лиц,                 Казахстан (по
прессы и охраны                     согласованию), Служба
охраны Президента
Республики Казахстан (по
согласованию),
Министерство иностранных
дел
15   Проведение пресс-        28-29 мая  Пресс-служба
конференции с участием   2004 года  Администрации Президента
глав государств-                    Республики Казахстан (по
членов Организации                  согласованию),
"Центрально-Азиатское                Министерство информации
Сотрудничество",
освещение в СМИ
(приглашения,
пулы и т.д.),
общие фотосъемки
16   Организация официа-      28-29 мая  Протокол Президента
льного приема от         2004 года  Республики Казахстан (по
имени Президента                    согласованию), Управление
Республики Казахстан:               делами Президента

1) Қырғыз Pecпубликасының дейiн       Қаржы министрлiгi
делегациясы
2) Тәжiкстан Республика.              Энергетика және минералдық
сының делегациясы                     ресурстар министрлігі
3) Өзбекстан Республика.              Индустрия және сауда
сының делегациясы                     министрлігі
4  Ресми делегацияларды,     2004 жылғы  Қазақстан Республикасы
бiрге жүретiн адамдарды   28-29 мамыр Президентiнің Протоколы
Астана қаласы әуежайының              (келiсiм бойынша), Сыртқы
VIP-залы арқылы күтіп                 iстер министрлiгi, Астана
алуды және шығарып                    қаласының әкiмi, Қазақстан
салуды, сондай-ақ шай                 Республикасы Президентiнің
дастарханын ұйымдастыру               Iс басқармасы (келісiм
бойынша), Қазақстан
Республикасы Президентiнiң
Күзет қызметi (келiсiм
бойынша), Республикалық
ұлан (келiсiм бойынша),
Ұлттық қауіпсiздiк
комитетiнің Шекара қызметi
(келiсiм бойынша),
Кедендiк бақылау агенттігі
(келiсiм бойынша)
5  Астана қаласының әуе.     2004 жылғы  Астана қаласының әкiмi,
жайын тулармен және       26 мамырға  Сыртқы iстер министрлiгi
транспаранттармен
безендiру
6  Қырғыз Республикасының,   2004 жылғы  Көлiк және коммуникациялар
Тәжiкстан Республикасының 28-29 мамыр министрлігі, Ұлттық
және Өзбекстан Республи.              қауіпсiздiк комитетi
касының делегацияларын                (келiсiм бойынша),
тасымалдауды жүзеге                   Қорғаныс министрлiгi,
асыратын арнайы                       Сыртқы iстер министрлігі
ұшақтардың Қазақстан
Республикасының аумағы
үстiнен ұшып өтуiн
қамтамасыз ету
7  Қырғыз Республикасының,   2004 жылғы  Көлiк және коммуникациялар
Тәжiкстан Республикасының 28-29 мамыр министрлігі
және Өзбекстан Республи.
касының делегацияларын
тасымалдауды жүзеге
асыратын арнайы ұшақтар.
дың тұрағын, оларға
қызмет көрсетудi және
жанармай құюды қамтама.
сыз ету
8  Ресми делегациялар        2004 жылғы  Қазақстан Республикасы
мүшелерiн тамақтандыруды  28-29 мамыр Президентiнің Iс
ұйымдастыру және оларға               басқармасы (келiсiм
көліктiк қызмет көрсету               бойынша), Астана қаласының
әкiмi
9  Жүретiн бағыттар бойынша  2004 жылғы  Iшкi iстер министрлігі,
Қазақстан Республикасының 28-29 мамыр Қазақстан Республикасы
жол полициясының машина.              Президентінің Күзет
ларымен алып жүру                     қызметi (келiсiм бойынша),
Ұлттық қауіпсiздiк
комитетi (келiсiм бойынша)
10 Күзетiлетiн адамдар мен   2004 жылғы  Қазақстан Республикасы
делегациялардың әуежайда, 28-29 мамыр Президентінің Күзет қызметi
жүретiн бағыттары бойын.              (келiсiм бойынша), Iшкi
ша, іс-шаралар өткiзіле.              iстер министрлiгi, Ұлттық
тiн және тұратын орында.              қауiпсiздiк комитетi
рында қауіпсіздігін                   (келiсiм бойынша)
қамтамасыз ету
(бағдарлама бойынша)
11 Ресми делегациялардың     2004 жылғы  Қазақстан Республикасы
мүшелерiне медициналық    28-29 мамыр Президентінің Iс басқармасы
қызмет көрсету                        (келiсiм бойынша)
12 Делегациялар басшыларын,  2004 жылғы  Қазақстан Республикасы
ресми делегациялар мүше.  28-29 мамыр Президентiнiң Іс
лерiн Астана қаласының                басқармасы (келiсiм
қонақ үйлерiнде және                  бойынша), Сыртқы iстер
қонақжай резиденцияларын.             министрлігі
да орналастыруды ұйымдас.
тыру, сондай-ақ бiрге
жүретiн адамдарды, алдыңғы
топты, баспасөздi орна.
лыстыруға жәрдем көрсету
13 Мемлекеттер басшыларының  2004 жылғы  Қазақстан Республикасы
кездесуiн ұйымдастыру     28 мамыр    Президентінің Іс
үшiн үй-жайларды                      басқармасы (келiсiм
жабдықтау (ұйымдастыру                бойынша), Қазақстан
техникасымен, телефон                 Республикасы Президентiнiң
байланысымен, кеңсе                   Протоколы (келiсiм
тауарларымен жарақтан.                бойынша), Сыртқы iстер
дыру және т.б.); залды                министрлiгi,  Ұлттық
техникалық безендiру                  қауіпсiздiк комитетi
(мемлекеттiк жалаулар,                (келiсiм бойынша), Астана
үстелге қойылатын                     қаласының әкiмi
белгiлер мен жалауша.
лар, гүлдер, микрофондар)
14 Делегациялар мүшелерiне,  2004 жылғы  Қазақстан Республикасы
бiрге жүретiн адамдарға,  25 мамырға  Президентiнiң Іс
баспасөз және күзет                   басқармасы (келiсiм
өкiлдерiне арналған                   бойынша), Қазақстан
бейдждер дайындау                     Республикасы Президентінің
Күзет қызметi (келiсiм
бойынша), Сыртқы iстер
министрлігі
15 "Орталық Азия Ынтымақ.    2004 жылғы  Қазақстан Республикасының
тастығы" ұйымына мүше     28-29 мамыр Президентi Әкiмшілiгiнiң
мемлекеттер басшыла.                  Баспасөз қызметi (келiсiм
рының қатысуымен баспа.               бойынша), Ақпарат
сөз мәслихатын өткiзу,                министрлiгі
бұқаралық ақпарат
құралдарында жариялау
(шақыру, пулдар және
т.б.), жалпы фотосуретке
түсiру
16 Қазақстан Республикасының 2004 жылғы  Қазақстан Республикасы
Президентi атынан ресми   28-29 мамыр Президентінің Протоколы
қабылдау ұйымдастыру:                 (келiсiм бойынша),

1) для глав делегаций              Республики Казахстан (по
(определение и оформление           согласованию),
места проведения приема,            Республиканская гвардия
рассадка, согласование              (по согласованию),
квот для делегаций,                 Министерство культуры,
охранные мероприятия,               аким города Астаны,
подготовка меню,                    Министерство иностранных
концертная программа);              дел
2) для сопровождающих
лиц;
3) для СМИ
17   Организация культурной   28-29 мая  Министерство культуры,
программы для глав и     2004 года  Протокол Президента
членов официальной                  Республики Казахстан (по
делегации                           согласованию),
Министерство иностранных
дел
18   Приобретение подарочных  до 26 мая  Управление делами
наборов для глав         2004 года  Президента Республики
государств, а также                 Казахстан (по
изготовление программ               согласованию),
и другой печатной                   Министерство культуры,
продукции                           Министерство информации
____________________________________________________________________

1) делегациялар басшылары             Қазақстан Республикасы
үшiн (қабылдауды жүргі.               Президентінің Іс
зетiн орынды айқындау                 басқармасы (келiсiм
және безендiру, өз                    бойынша), Республикалық
орындарына отырғызу,                  ұлан (келiсiм бойынша),
делегациялар үшiн                     Мәдениет министрлігі,
квоталарды келiсу,                    Астана қаласының әкiмi,
күзету iс-шаралары,                   Сыртқы iстер министрлiгi
ас мәзiрiн дайындау,
концерттiк бағдарлама);
2) бiрге жүретiн адамдар
үшiн;
3) БАҚ үшiн
17 Ресми делегациялардың     2004 жылғы  Мәдениет министрлiгi,
басшылары мен мүшелерiне  28-29 мамыр Қазақстан Республикасы
арналған мәдени бағ.                  Президентінің Протоколы
дарламаны ұйымдастыру                 (келiсiм бойынша), Сыртқы
iстер министрлiгi
18 Мемлекеттер басшылары     2004 жылғы  Қазақстан Республикасы
үшiн сыйлық жиынтықтарын  26 мамырға  Президентінің Iс
сатып алу, сондай-ақ      дейін       басқармасы (келiсiм
бағдарламалар мен                     бойынша), Мәдениет
басқа да баспа                        министрлігі, Ақпарат
өнiмдерiн дайындау                    министрлігі
__________________________________________________________________