О подготовке и проведении международного форума "Евразийская интеграция: тенденции современного развития и вызовы глобализации"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 июня 2004 года N 167-р
В целях обеспечения эффективной организации и координации подготовки к проведению международного форума "Евразийская интеграция: тенденции современного развития и вызовы глобализации" в городе Астане с 18 по 19 июня 2004 года:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по подготовке и проведению международного форума "Евразийская интеграция: тенденции современного развития и вызовы глобализации" (далее - План).
2. Центральным исполнительным органам, акиму города Астаны, а также иным государственным органам (по согласованию) и заинтересованным организациям Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить выполнение мероприятий, предусмотренных Планом.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан средства на проживание участников международного форума "Евразийская интеграция: тенденции современного развития и вызовы глобализации" в сумме 2418840 (два миллиона четыреста восемнадцать тысяч восемьсот сорок) тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2004 год по программе 006 "Представительские затраты".
4. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан в установленном законодательством порядке оплатить изготовление необходимых печатных изданий в сумме 1750000 (один миллион семьсот пятьдесят тысяч) тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2004 год по программе 001 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области индустрии и торговли".
5. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 5 июня 2004 года N 167
План мероприятий
по подготовке и проведению международного форума
"Евразийская интеграция: тенденции современного
развития и вызовы глобализации"
____________________________________________________________________
N |          Мероприятия       |   Сроки  |        Исполнители
п/п|                            |исполнения|
___|____________________________|__________|________________________
1 |                2           |     3    |              4
___|____________________________|__________|________________________
1.  Подготовка доклада Главы       7 июня   Министерство иностранных
государства                  2004 года  дел, Казахстанский
институт стратегических
исследований при
Президенте Республики
Казахстан (по
согласованию)

"Еуразиялық интеграция: қазiргi заманғы дамудың үрдістері және жаhанданудың тегеурiндi талаптары" халықаралық форумын дайындау мен өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 5 маусымдағы N 167-ө өкімі
2004 жылғы 18-19 маусымда Астана қаласында "Еуразиялық интеграция: қазiргi заманғы дамудың үрдiстерi және жаhанданудың тегеурiндi талаптары" халықаралық форумын өткізуге дайындықты тиiмдi ұйымдастыру мен үйлестірудi қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қоса беріліп отырған "Еуразиялық интеграция: қазiргi заманғы дамудың үрдiстерi және жаhанданудың тегеурiндi талаптары" халықаралық форумын дайындау мен өткiзу жөнiндегі iс-шаралар жоспары (бұдан әрi - Жоспар) бекiтiлсiн.
2. Орталық атқарушы органдар, Астана қаласының әкiмi, сондай-ақ Қазақстан Республикасының өзге де мемлекеттік органдары (келiсiм бойынша) мен мүдделi ұйымдары (келiсiм бойынша) Жоспарда көзделген iс-шаралардың орындалуын қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлігі Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлігіне "Еуразиялық интеграция: қазiргі заманғы дамудың үрдiстерi және жаhанданудың тегеурiндi талаптары" халықаралық форумына қатысушылардың тұруына 2004 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен 2418840 (екі миллион төрт жүз он сегіз мың сегіз жүз қырық) теңге сомасында қаражат бөлсiн.
4. Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлігі заңнамада белгiленген тәртiппен 2004 жылға арналған республикалық бюджетте 001 "Индустрия және сауда саласындағы уәкiлетті органның қызметiн қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен қажетті баспа басылымдарын дайындауға 1750000 (бiр миллион жетi жүз елу мың) теңге сомасында ақы төлесін.
5. Осы өкiмнiң iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2004 жылғы 5 маусымдағы
N 167 өкiмiмен
бекiтiлген
"Еуразиялық интеграция: қазiргi заманғы дамудың үрдiстері және жаhанданудың тегеурiндi талаптары" халықаралық форумын дайындау мен өткiзу жөніндегі ic-шаралар жоспары
__________________________________________________________________
Р/с |      Іс-шаралар     | Орындалу |      Орындаушылар
N  |                     | мерзiмi  |
__________________________________________________________________
1               2               3                 4
__________________________________________________________________
1.  Мемлекет басшысының    2004 жылғы  Сыртқы iстер министрлігі,
баяндамасын дайындау   7 маусым    Қазақстан Республикасы
Президентiнiң жанындағы
Қазақстандық стратегиялық
зерттеулер институты
(келiсiм бойынша)

2.  Согласование состава           7 июня   Министерство индустрии
участников форума            2004 года  и торговли,
Министерство иностранных
дел
3.  Подготовка программы и         7 июня   Министерство индустрии
порядка ведения форума, в    2004 года  и торговли, Министерство
том числе сценария                      экономики и бюджетного
работы секций                           планирования,
Министерство иностранных
дел, Министерство
культуры, Министерство
внутренних дел
4.  Подготовка итогового           7 июня   Казахстанский институт
документа мероприятия -      2004 года  стратегических
резолюции форума                        исследований при
Президенте Республики
Казахстан (по
согласованию)
5.  Подготовка печатных            7 июня   Министерство индустрии
изданий и раздаточных        2004 года  и торговли
материалов
6.  Бронирование гостиничных       7 июня   Министерство индустрии
номеров для участников       2004 года  и торговли, аким города
форума                                  Астаны
7.  Проведение информационного    с 7 июня  Министерство информации,
освещения в республике       2004 года  Министерство иностранных
и за рубежом                            дел
8.  Транспортное обслуживание   17-20 июня  Министерство индустрии
участников форума            2004 года  и торговли, Управление
делами Президента
Республики Казахстан
(по согласованию),
аким города Астаны
9.  Встреча и проводы           17-20 июня  Министерство индустрии
участников форума в          2004 года  и торговли, Управление
аэропорту города Астаны                 делами Президента
Республики Казахстан
(по согласованию),
аким города Астаны
10. Оформление и оснащение      16-19 июня  Министерство образования
соответствующим              2004 года  и науки, Евразийский
оборудованием                           национальный
конференц-зала и других                 университет им. Л.Н.
необходимых помещений                   Гумилева (по
Евразийского национального              согласованию), аким
университета                            города Астаны
им. Л.Н.Гумилева
11. Организация официального      19 июня   Министерство индустрии
приема и концертной          2004 года  и торговли, аким города
Программы в честь                       Астаны
участников форума от
имени Министра индустрии
и торговли
12. Организация культурной      17-19 июня  Министерство индустрии
программы для участников     2004 года  и торговли, аким города
форума (посещение центра                Астаны
"Байтерек", развлекательного
центра "Думан" и другое)
13. Обеспечение безопасности    17-19 июня  Министерство внутренних
участников форума в местах   2004 года  дел
проживания и проведения
форума, регистрация
иностранных граждан в
гостиницах города Астаны,
а также сопровождение
машинами дорожной полиции
Республики Казахстан по
маршрутам следования
____________________________________________________________________

2.  Форумға қатысушылар.   2004 жылғы  Индустрия және сауда
дың құрамын келiсу     7 маусым    министрлiгi, Сыртқы iстер
министрлiгi
3.  Форум бағдарламасын    2004 жылғы  Индустрия және сауда
және оны өткiзу тәртi. 7 маусым    министрлiгi, Экономика және
бiн, соның iшiнде сек.             бюджеттік жоспарлау
циялардың жұмыс сцена.             министрлiгі, Сыртқы iстер
рийiн дайындау                     министрлiгі, Мәдениет
министрлігі, Iшкi iстер
министрлiгi
4.  Іс-шараның қорытынды   2004 жылғы  Қазақстан Республикасы
құжатын - форум        7 маусым    Президентінiң жанындағы
қарарын дайындау                   Қазақстандық стратегиялық
зерттеулер институты
(келiсiм бойынша)
5.  Баспа басылымдары мен  2004 жылғы  Индустрия және сауда
үлестiрме материалда.  7 маусым    министрлiгі
рын дайындау
6.  Форумға қатысушылар    2004 жылғы  Индустрия және сауда
үшін қонақ үй нөмiр.   7 маусым    министрлiгi, Астана
лерiн брондау                      қаласының әкiмi
7.  Республикада және      2004 жылғы  Ақпарат министрлiгi, Сыртқы
шетелде ақпараттық     7 маусымнан iстер министрлiгi
жариялаулар жүргiзу    бастап
8.  Форумға қатысушыларға  2004 жылғы  Индустрия және сауда
көлiктiк қызмет        17-20       министрлiгi, Қазақстан
көрсету                маусым      Республикасы Президентiнiң
Iс басқармасы (келiсiм
бойынша), Астана қаласының
әкiмi
9.  Астана қаласының       2004 жылғы  Индустрия және сауда
әуежайында форумға     17-20       министрлiгі, Қазақстан
қатысушыларды күтiп    маусым      Республикасы Президентiнiң
алу мен шығарып салу               Іс басқармасы (келiсiм
бойынша), Астана қаласының
әкiмi
10. Л.H.Гумилев атындағы   2004 жылғы  Бiлiм және ғылым министрлігі
Еуразия ұлттық универ. 16-19       Л.Н. Гумилев атындағы
ситетiнiң конференц-   маусым      Еуразия ұлттық университетi
залы мен басқа да                  (келiсiм бойынша), Астана
қажетті үй-жайларын                қаласының әкiмi
тиiстi жабдықпен
безендіру және
жарақтандыру
11. Индустрия және сауда   2004 жылғы  Индустрия және сауда
министрі атынан        19 маусым   министрлігі, Астана
форумға қатысушылар.               қаласының әкiмi
дың құрметіне ресми
қабылдау және концерт.
тік бағдарлама
ұйымдастыру
12. Форумға қатысушылар    2004 жылғы  Индустрия және сауда
үшін мәдени бағдарлама 17-19       министрлiгi, Астана
ұйымдастыру ("Бәйте.   маусым      қаласының әкiмi
рек" орталығына
"Думан" ойын-сауық
орталығына және
басқаларына бapу)
13. Форумға қатысушылардың 2004 жылғы  Iшкi iстер министрлігi
тұратын және форум     17-19
өткiзiлетiн жерлерде   маусым
қауіпсiздігін қамта.
масыз ету, шетелдiк
азаматтарды Астана қа.
ласының қонақ үйлерiн.
де тiркеу, сондай-ақ
жүретiн бағыттары
бойынша Қазақстан
Республикасының жол
полициясы машиналары.
мен бiрге алып жүру
__________________________________________________________________