О подготовке и проведении заседания Межгосударственного совета Евразийского экономического сообщества на уровне глав государств и сессии Совета коллективной безопасности Организации Договора о коллективной безопасности
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 июня 2004 года N 175-р
Для подготовки и проведения 18 июня 2004 года в городе Астане заседания Межгосударственного совета Евразийского экономического сообщества на уровне глав государств (далее - заседание) и сессии Совета коллективной безопасности Организации Договора о коллективной безопасности (далее - сессия):
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению заседания и сессии 18 июня 2004 года в городе Астане.
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию):
принять необходимые организационные меры по обслуживанию членов официальных делегаций Республики Армения, Республики Беларусь, Кыргызской Республики, Республики Молдова, Российской Федерации, Республики Таджикистан и Украины (далее - делегации) согласно приложению;
обеспечить финансирование расходов на проведение заседания и сессии за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2004 год по программе "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов".
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов делегаций в аэропорту города Астаны, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специальных самолетов.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специальных самолетов делегаций над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропорту города Астаны;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специальных самолетов в аэропорту города Астаны.
5. Министерству информации Республики Казахстан обеспечить освещение заседания и сессии в средствах массовой информации.
6. Акиму города Астаны обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам делегаций, оформлению аэропорта и улиц города Астаны.

Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Мемлекетаралық кеңесi мемлекет басшылары деңгейiндегi мәжілiсiн және Ұжымдық қауiпсiздiк туралы шарт ұйымының Ұжымдық қауiпсiздiк кеңесiнiң сессиясын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 15 маусымдағы N 175-ө өкімі
2004 жылғы 18 маусымда Астана қаласында Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Мемлекетаралық кеңесi мемлекет басшылары деңгейiндегі (бұдан әрі - мәжілiсi) мәжілісiн және Ұжымдық қауiпсiздiк туралы шарт ұйымының Ұжымдық қауiпсiздiк кеңесiнiң (бұдан әрі - сессия) сессиясын дайындау және өткiзу үшін:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлігі 2004 жылғы 18 маусымда Астана қаласында мәжiлiс пен сессияны дайындау және өткiзу жөнiндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз етсiн.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс Басқармасы (келiсiм бойынша):
қосымшаға сәйкес Армения Республикасы, Беларусь Республикасы, Қырғыз Республикасы, Молдова Республикасы, Ресей Федерациясы, Тәжiкстан Республикасы және Украина (бұдан әрі - делегациялар) ресми делегацияларының мүшелерiне қызмет көрсету жөнiндегi қажеттi ұйымдастыру шараларын қабылдасын;
2004 жылға арналған республикалық бюджетте "Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдiң және мемлекеттiк органдардың басқа да лауазымды тұлғаларының қызметiн қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен мәжiлiс пен сессияны өткiзуге арналған шығыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгі, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi (келiсiм бойынша), Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi (келiсiм бойынша) делегациялар мүшелерiнiң Астана қаласындағы әуежайда тұратын және болатын орындарындағы қауiпсiздiгiн, жүретiн бағыттары бойынша бiрге жүрудi, сондай-ақ арнайы ұшақтарды күзетудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлігі белгiленген тәртiппен:
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгiмен бiрлесiп, делегациялар арнайы ұшақтарының Қазақстан Республикасының аумағы үстінен ұшып өтуiн, Астана қаласының әуежайына қонуын және одан ұшып шығуын;
Астана қаласының әуежайында арнайы ұшақтарға техникалық қызмет көрсетудi, тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасының Ақпарат министрлігі мәжілiс пен сессияның бұқаралық ақпарат құралдарында жария етілуiн қамтамасыз етсiн.
6. Астана қаласының әкiмi делегацияларды күтiп алу және шығарып салу жөнiндегі ұйымдастыру iс-шараларының орындалуын, Астана қаласының әуежайы мен көшелерiнiң безендiрiлуiн қамтамасыз етсiн.

7. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие в церемонии встречи и проводов глав делегаций в аэропорту города Астаны, организовать концертную программу во время приема от имени Президента Республики Казахстан.
8. Закрепить за делегациями: Республики Армения - Министерство здравоохранения Республики Казахстан; Республики Беларусь - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан; Кыргызской Республики - Министерство образования и науки Республики Казахстан; Российской Федерации - Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан А.Есимова; Республики Таджикистан - Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан.
9. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 15 июня 2004 года N 175
Организационные меры по обслуживанию членов делегаций
1. Размещение, питание и транспортное обслуживание в городе Астане членов делегаций, участвующих в заседании (1+7) и сессии (1+7).
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в местах размещения глав делегаций.
3. Аренда залов для проведения заседания, сессии и двусторонних встреч.
4. Изготовление печатной продукции (бейджи, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
5. Приобретение подарков и сувениров для глав и членов делегаций.
6. Организация чайного стола в аэропорту города Астаны при встрече и проводах делегаций.
7. Организация официального приема в честь делегаций от имени Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А.
8. Медицинское обслуживание членов делегаций и сопровождающих лиц.

7. Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы (келiсiм бойынша) Астана қаласының әуежайында делегациялардың басшыларын күтiп алу мен шығарып салу рәсiмiне қатыссын, Қазақстан Республикасы Президентiнiң атынан қабылдау кезiнде концерттiк бағдарлама ұйымдастырсын.
8. Мына делегацияларға: Армения Республикасына - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi; Беларусь Республикасына - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi; Қырғыз Республикасына - Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi; Ресей Федерациясына - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары А.Есiмов; Тәжiкстан Республикасына - Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi бекiтілсiн.
9. Осы өкiмнiң iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiне жүктелсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2004 жылғы 15 маусымдағы
N 175 өкіміне
қосымша
Делегациялар мүшелеріне қызмет көрсету жөніндегi
ұйымдастыру шаралары
1. Мәжiлiс: (1+7) пен сессияға (1+7) қатысатын делегациялар мүшелерiн Астана қаласында орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi қызметкерлерiн делегациялар басшылары орналасқан жерлерге орналастыру.
3. Мәжiлiстi, сессияны және екi жақты кездесулердi өткiзуге арналған залдарды жалға алу.
4. Баспа өнiмдерiн (бейдждер, автомобильдерге арнайы рұқсатнамалар, куверттік карталар, қабылдауға шақырулар) әзiрлеу.
5. Делегациялардың басшылары мен мүшелерi үшiн сыйлықтар және кәдесыйлар сатып алу.
6. Делегацияларды Астана қаласының әуежайында күтіп алу және шығарып салу кезiнде шай дастарханын ұйымдастыру.
7. Делегациялардың құрметiне Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә. Назарбаевтың атынан ресми қабылдау ұйымдастыру.
8. Делегациялар мүшелерiне және бiрге жүретін адамдарға медициналық қызмет көрсету.