О мерах по реализации Конституционного закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 августа 2004 года N 219-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 30 декабря 2004 года N 383-р (R040383)
Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Конституционного закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан".
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 9 августа 2004 года N 219
Перечень нормативных правовых актов,
принятие которых необходимо в целях реализации
Конституционного закона Республики Казахстан
"О внесении изменений и дополнений в
Конституционный закон Республики Казахстан
"О выборах в Республике Казахстан"
____________________________________________________________________
N |  Наименование     | Форма       | Ответственный   | Cрок
п/п|  нормативного     | завершения  | государственный | исполнения
|  правового акта   |             | орган           |
--------------------------------------------------------------------
1 |        2          |      3      |       4         |     5
-------------------------------------------------------------------
1  О порядке и объеме   Постановление  Центральная       Август
опубликования сооб-  Центральной    избирательная     2004 года
щений избирательных  избирательной  комиссия (по
комиссий, данных о   комиссии       согласованию)
кандидатах, участ-
вующих в выборах,
периодическими
печатными изданиями
центральных и мест-
ных исполнительных
органов
2  О порядке исполь-    Постановление  Центральная       Август
зования электронной  Центральной    избирательная     2004 года
избирательной сис-   избирательной  комиссия (по
темы в части, не     комиссии       согласованию)
регламентированной
Конституционным
законом
3  О порядке допуска    Постановление  Центральная       Август
специалиста к        Центральной    избирательная     2004 года
обслуживанию         избирательной  комиссия (по
электронной избира-  комиссии       согласованию)
тельной системы в
помещении для
голосования с
использованием
электронной изби-
рательной системы
____________________________________________________________________

"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 9 тамыздағы N 219-ө Өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2004.12.30. N 383 өкімімен.
Қоса берiлiп отырған "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық  заңын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесi бeкiтілсін.
Премьер-Министрдің
міндетін атқарушы
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2004 жылғы 9 тамыздағы
N 219 өкiмiмен
бекiтiлген
"Қазақстан Республикасындағы Сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық  заңын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесi
____________________________________________________________________
Р/c|       Нормативтiк     |     Аяқтау    |Орындалуына | Орындалу
N |   құқықтық кесiмнiң   |     нысаны    |  жауапты   |  мерзiмi
|         атауы         |               |мемлекеттiк |
|                       |               |   орган    |
____________________________________________________________________
1 |           2           |        3      |      4     |     5
____________________________________________________________________
1   Сайлау комиссияларының   Орталық сайлау   Орталық       2004
хабарламаларын,          комиссиясының    сайлау        жылғы
сайлауға қатысатын       қаулысы          комиссиясы    тамыз
кандидаттар туралы                        (келiсiм
деректердi орталық және                   бойынша)
жергілiктi атқарушы
органдардың мерзiмдi
баспасөз басылымдарының
жариялау тәртiбi мен
көлемi туралы
2   Конституциялық заңмен    Орталық сайлау   Орталық       2004
реттелмеген бөлiгiнде    комиссиясының    сайлау        жылғы
электрондық сайлау       қаулысы          комиссиясы    тамыз
жүйесiн пайдалану                         (келiсiм
тәртiбi туралы                            бойынша)
3   Электрондық сайлау       Орталық сайлау   Орталық       2004
жүйесiн пайдалана        комиссиясының    сайлау        жылғы
отырып, дауыс беруге     қаулысы          комиссиясы    тамыз
арналған үй-жайға                         (келiсiм
маманды электронды                        бойынша)
сайлау жүйесiне қызмет
көрсетуге жiберу
тәртiбi туралы
____________________________________________________________________