О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 декабря 2002 года N 192-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 августа 2004 года N 230-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 30 декабря 2004 года N 383-р (R040383)
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 декабря 2002 года N 192-р "О мерах по реализации законодательных актов Республики Казахстан" следующее изменение:
в Перечне актов Правительства Республики Казахстан, принятие которых необходимо в целях реализации законодательных актов Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
в строке, порядковый номер 20, в графе "Отношения, подлежащие урегулированию актом Правительства Республики Казахстан" подпункт 3) исключить.
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2002 жылғы 4 желтоқсандағы N 192-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 18 тамыздағы N 230-ө Өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2004.12.30. N 383 өкімімен.
"Қазақстан Республикасының заңнамалық кесімдерін іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2002 жылғы 4 желтоқсандағы N 192-ө  өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасының заңнамалық кесімдерін іске асыру мақсатында қабылдануы қажет Қазақстан Республикасының Үкіметі кесімдерінің тізбесінде:
реттік нөмірі 20-жолда, "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кесімімен реттелуге жататын қатынастар" деген бағандағы 3) тармақша алынып тасталсын.
Премьер-Министр