О подготовке и проведении визита генерального директора Всемирной торговой организации Супачая Паничпакди в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 августа 2004 года N 231-р
В целях обеспечения высокой организации и проведения визита генерального директора Всемирной торговой организации Супачая Паничпакди в Республику Казахстан с 24 по 27 августа 2004 года в городах Астане и Алматы:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по подготовке и проведению визита генерального директора Всемирной торговой организации Супачая Паничпакди в Республику Казахстан (далее - План).
2. Государственным органам, акимам городов Алматы и Астаны, а также иным заинтересованным организациям Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить выполнение мероприятий, предусмотренных Планом.
3. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 19 августа 2004 года N 231
План мероприятий
по подготовке и проведению визита генерального директора
Всемирной торговой организации Супачая Паничпакди
в Республику Казахстан
____________________________________________________________________
N !       Мероприятия      !  Сроки      !   Ответственные
п/п!                        ! исполнения  !   исполнители
--------------------------------------------------------------------
1 !          2             !      3      !         4
-------------------------------------------------------------------
1. Подготовка материалов в   До начала     МИТ (свод), МИД, МФ,
тезисы бесед Президента   визита        МЭБП, МСХ, МТК,
Республики Казахстан и                  Минздрав, МЭМР, Минюст,
Премьер-Министра                        Мининформ, МТСЗН, МОН,
Республики Казахстан                    МООС, АРЕМ, АТК, АИС,
АФН (по согласованию),
АГЗ, АТС, Нацбанк
(по согласованию)
2. Подготовка                До начала     МИТ (свод), МИД, МФ,
презентационных и         визита        МЭБП, МСХ, МТК,
имиджевых материалов,                   Минздрав, МЭМР, Минюст,
отражающих современное                  Мининформ, МТСЗН, МОН,
состояние экономики                     МООС, АРЕМ, АТК, АИС,
Казахстана                              АФН (по согласованию),
АГЗ, АТС, Нацбанк
(по согласованию)
3. Подготовка и              До начала     МИТ
согласование программы    визита
визита
4. Бронирование авиабилетов  До начала     МИТ
визита
5. Бронирование гостиничных  До начала     МИТ, акимы городов
номеров для делегации     визита        Алматы и Астаны
в городах Астане и Алматы

Дүниежүзiлiк сауда ұйымының бас директоры Супачай Паничпакдидiң Қазақстан Республикасына сапарын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 19 тамыздағы N 231-ө өкімі
Дүниежүзiлiк сауда ұйымының бас директоры Супачай Паничпакдидiң Қазақстан Республикасына сапарын 2004 жылғы 24-27 тамызда Алматы мен Астана қалаларында жоғары деңгейде ұйымдастыруды және өткiзудi қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қоса берiлiп отырған Дүниежүзiлiк сауда ұйымының бас директоры Супачай Паничпакдидiң Қазақстан Республикасына сапарын дайындау және өткiзу жөнiндегi Iс-шаралар жоспары (бұдан әрi - Жоспар) бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдары, Алматы және Астана қалаларының әкiмдерi, сондай-ақ өзге де мүдделi ұйымдары (келiсiм бойынша) Жоспарда көзделген iс-шаралардың орындалуын қамтамасыз етсiн.
3. Осы өкiмнiң iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлігіне жүктелсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2004 жылғы 19 тамыздағы
N 231 өкімімен
бекітілген
Дүниежүзiлiк сауда ұйымының Бас директоры Супачай Паничпакдидiң Қазақстан Республикасына сапарын дайындау
және өткізу бойынша іс-шаралар жоспары
__________________________________________________________________
N |         Іс-шаралар         | Орындау  |       Жауапты
п/п|                            |мерзімдері|     орындаушылар
__________________________________________________________________
1.  Қазақстан Республикасының    Сапар      ИСМ (жинақтау), СIМ,
Президенті мен Қазақстан     алдында    Қаржымині, ЭБЖМ, АШМ,
Республикасы Премьер-                   ККМ, ДСМ, ЭМРМ,
Министрінің сұхбаттарының               Әдiлетминi,
тезистеріне материалдар                 Ақпаратминi, Еңбекминi,
дайындау                                БҒМ, Қоршағанортаминi,
ТМРА, КБА, АБА, ҚБА
(келiсiм бойынша), МСА,
ТСА, ҰБ (келiсім
бойынша)
2.  Қазақстан экономикасының     Сапар      ИСМ (жинақтау), СIМ,
қазiргi заманғы жағдайын     алдында    Қаржымині, ЭБЖМ, АШМ,
көрсететін тұсаукесерлік                ККМ, ДСМ, ЭМРМ,
және имидждік материалдар               Әдiлетминi,
дайындау                                Ақпаратминi, Еңбекминi,
БҒМ, Қоршағанортаминi,
ТМРА, КБА, АБА, ҚБА
(келiсiм бойынша), МСА,
ТСА, ҰБ (келiсім
бойынша)
3.  Сапардың бағдарламасын       Сапар      ИСМ
дайындау және келiсу         алдында
4.  Авиабилеттердi броньдау      Сапар      ИСМ
алдында
5.  Астана және Алматы қалала.   Сапар      ИСМ, Астана және Алматы
рында делегация үшiн қонақ   алдында    қалаларының әкiмдерi
үй нөмiрлерiн броньдау

6. Проведение                В ходе        Мининформ, МИД
информационного освещения визита
визита в республике и за
рубежом
7. Транспортное обслуживание В ходе        МИТ, УДП
делегации на весь период  визита        (по согласованию),
пребывания                              акимы городов
Астаны и Алматы
8. Встреча и проводы         В ходе        МИД, МИТ, УДП
делегации в аэропортах    визита        (по согласованию),
городов Астаны и Алматы                 акимы городов
(прохождение через VIP-                 Астаны и Алматы
зал, организация чайного
стола)
9. Обеспечение услугами      В ходе        МИТ
переводчиков на весь      визита
период пребывания
делегации
10. Организация и             В ходе        МИТ, аким города
проведение в городе       визита        Алматы
Алматы круглого стола
с участием Министра
индустрии и торговли
Республики Казахстан
Джаксыбекова А.Р.,
руководителей
министерств и ведомств
Республики Казахстан,
представителей Нацбанка,
АФН, АФ, СЭК, ЕПА, КРК,
СТПП, предпринимателей
и научных кругов
Казахстана
11. Аренда конференц-зала     В ходе        МИТ
для проведения круглого   визита
стола в г.Алматы
12. Оформление и оснащение    В ходе        МИТ, аким города
соответствующим           визита        Алматы
оборудованием конференц-
зала гостиницы для
проведения круглого
стола в городе Алматы
13. Обеспечение синхронного   В ходе        МИТ
перевода в ходе           визита
проведения круглого
стола в городе Алматы
14. Организация кофе-брейка   В ходе        МИТ
в ходе проведения         визита
круглого стола в городе
Алматы
15. Организация официального  В ходе        МИД, МИТ, УДП (по
приема в честь            визита        согласованию), аким
Супачая Паничпакди от                   города Астаны
имени Правительства
Республики Казахстан
16. Организация культурной    В ходе        МИТ, аким города
программы для делегации   визита        Астаны
(посещение
Президентского центра
культуры)
17. Обеспечение               В ходе        МВД
сопровождения машинами    визита
Дорожной полиции
Республики Казахстан
по маршрутам следования
--------------------------------------------------------------------
Расшифровка сокращений: МВД - Министерство внутренних дел Республики Казахстан; МИД - Министерство иностранных дел Республики Казахстан; МИТ - Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан; МЭБП - Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан; МФ - Министерство финансов Республики Казахстан; МСХ - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан; МТК - Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан; Минздрав - Министерство здравоохранения Республики Казахстан; МЭМР - Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан; Минюст - Министерство юстиции Республики Казахстан; Мининформ - Министерство информации Республики Казахстан; МТСЗН - Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан; МОН - Министерство образования и науки Республики Казахстан; МООС - Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан; УДП - Управление делами Президента Республики Казахстан; АРЕМ - Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции; АТК - Агентство таможенного контроля Республики Казахстан; АИС - Агентство Республики Казахстан по информатизации и связи; АФН - Агентство Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций; АГЗ - Агентство Республики Казахстан по государственным закупкам; АТС - Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту; Нацбанк - Национальный Банк Республики Казахстан; СТПП - Союз торгово-промышленных палат Республики Казахстан; ЕПА - Евразийская промышленная ассоциация; АФ - Ассоциация финансистов Республики Казахстан; СЭК - Союз экспортеров Казахстана; КРК - Конфедерация работодателей Казахстана.

6.  Республикада және шет        Сапар      Ақпаратминi, СIМ
елдерде ақпараттық жария     барысында
етудi жүргiзу
7.  Делегацияға бүкiл болуы      Сапар      ИСМ, ПIБ (келiсiм
кезеңiнде көлiктiк қызмет    барысында  бойынша), Астана және
көрсету                                 Алматы қалаларының
әкiмдерi
8.  Астана және Алматы қалала.   Сапар      СIМ, ИСМ, ПIБ (келiсiм
рының әуежайларында деле.    барысында  бойынша), Алматы және
гацияны күтiп алу және                  Астана қалаларының
шығарып салу (VIР зал                   әкiмдерi
арқылы өту шай дастарханын
ұйымдастыру)
9.  Делегацияны бүкiл болу       Сапар      ИСМ
кезеңiнде аудармашылар       барысында
қызметiмен қамтамасыз ету
10. Индустрия және сауда          Сапар      ИСМ, Алматы қаласының
министрi Ә.Р. Жақсыбековтiң,  барысында  әкiмi
Қазақстан Республикасының
министрлiктерi мен ведомс.
тволары басшыларының, ҰБ,
ҚБА, ҚҚ ҚЭО, ЕӨҚ, ҚЖК, СӨПО
өкiлдерiнiң, Қазақстан
кәсiпкерлерi және ғылыми
ортаның қатысуымен Алматы
қаласында дөңгелек үстелдi
ұйымдастыру және өткiзу
11. Алматы қаласында дөңгелек    Сапар      ИСМ
үстел өткiзу үшiн конференц  барысында
зал жалдау
12. Алматы қаласында дөңгелек    Сапар      ИСМ, Алматы қаласының
үстел өткiзу үшiн қонақ      барысында  әкiмi
үйдiң конференц залын
тиiстi жабдықтармен
ресiмдеу және жарақтандыру
13. Алматы қаласындағы дөңгелек  Сапар      ИСМ
үстел өткiзу барысында       барысында
iлеспе аудармамен
қамтамасыз ету
14. Алматы қаласында дөңгелек    Сапар      ИСМ
үстел өткiзу барысында       барысында
кофе-брейк ұйымдастыру
15. Супачай Паничпакдидiң        Сапар      СIМ, ИСМ, ПIБ (келiсiм
құрметiне Қазақстан          барысында  бойынша), Астана
Республикасы Үкiметiнiң                 қаласының әкiмi
атынан ресми қабылдау
ұйымдастыру
16. Делегация үшiн мәдени        Сапар      ИСМ, Астана қаласының
бағдарламаны ұйымдастыру     барысында  әкiмi
(Президенттiк мәдени
орталығында болу)
17. Белгiленген жүру бағыттары   Сапар      IIМ
бойынша Қазақстан            барысында
Республикасы Жол
полициясының машиналарымен
бiрге жүрудi қамтамасыз ету
__________________________________________________________________
Қысқартулардың анықтамасы: СIМ - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi; ИСМ - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi; IIM - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi; Қаржыминi - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi; ЭБЖМ - Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi; АШМ - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi; ККM - Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi; ДСМ - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi; ЭMPM - Қазақстан Республикасының Энергетика және минералды ресурстар министрлігі; Әдiлетминi - Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлігі; Ақпаратминi - Қазақстан Республикасының Ақпарат министрлігі; Еңбекминi - Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi; БҒМ - Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлігі; Қоршағанортаминi - Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi; ПIБ - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы; ТМРА - Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгi; КБА - Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгі; АБА - Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс жөнiндегi агенттiгi; ҚБА - Қазақстан Республикасының Қаржы рыногын және қаржы ұйымдарын реттеу мен бақылау жөнiндегі агенттiгi; МСА - Қазақстан Республикасының Мемлекеттік сатып алу жөнiндегі агенттігі; ТСА - Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттігі; ҰБ - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi; СӨПО - Сауда-өнеркәсiп палаталары одағы; ЕӨҚ - Еуразиялық өндiрiстiк қауымдастығы; ҚҚ - Қазақстан Республикасының Қаржыгерлер қауымдастығы; ҚЭО - Қазақстанның экспортаушылар одағы; ҚЖК - Қазақстанның Жұмыс берушiлер конфедерациясы.